Jump to content
Dogomania

2xCACIB Oberwart - Szombathely 22-23.07.2006


Alojzyna

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też dzisiaj dostałam.
Ciekawa jestem, czy po tym fakcie zmienią mi klasę (prosbe o to wysłałam wczoraj).
A z Oberwatu mam już dwa potwierdzenia, bo za pierwszym razem zwróciłam uwagę na błąd w nazwie psa i natychmiast dostałam drugie poprawione potwierdzenie.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]UWAGA !! Mamy wolne miejsce w aucie dla 1 osoby z malym/srednim psem ! sobota Szombathely - niedziela Austria[/COLOR][/SIZE][/B] , [SIZE=3][COLOR=blue][B]wyjazd z Wroclawia[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=black]jeszcze dzis przyjmuja zgloszenia ! koszt paliwa to ok 500 zl do ew podzialu[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

My jedziemy ale tylko do Oberwart.
I mam kilka pytan, bo w austrii jeszcze na wystawie nie bylismy.
Płaciłam przelewem. Czy mam gdzies isc na wystawie i sprawdzac czy opłata jest ok? Czy jesli nie jest ok to przyślą jeszcze przed wystawa jakies pisemko? Gdzie odbiera sie numerki? Coś jeszcze powinnam wiedziec? Jakies rady? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Potwierdzenie na takim pomarańczowym papierze dostałaś ? Jak wejdziesz na wystawę, to przy swoim ringu dostaniesz numery. Katalog jak zwykle w sekretariacie. Jeśli numerów nie będzie przy ringu, to trzeba lecieć do sekretariatu, bo coś jest nie tak z opłatą. Ja tak miałam w zeszłym roku na europejskiej. Z powodu jakiejś zapaści systemu komputerowego wszyscy, którzy płacili karta byli uznani za nieopłaconych ! Prawie godzinę stałam w wielojęzycznym tłumie z pianą na ustach ![/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...