Jump to content
Dogomania

2xCACIB Oberwart - Szombathely 22-23.07.2006


Alojzyna

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Ja też dziś dostałam potwierdzenie drugiego psa. Zgłoszenie wysłałam w zeszły czwartek.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]W Austrii jest porządek ![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Gdy moja suka skończyła championat Austrii wysłałam chyba trzy dni po wystawie dane mailem i za niecałe trzy tygodnie miałam dyplom w domu ! Widać tam protokoły spływają od razu do centrali, a nie po 45 dniach jak u nas.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Ale od Węgrów nic ![/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Dorotal,[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Chyba to naprawdę jest statystyka na Oberwart, bo jak dozgłosiłam swojego psa, to pojawił się w statystyce jeden pies w championach, a tydzień temu nie było.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Do Austrii płacę kartą Visa tzn na zgłoszeniu wypisuję odpowiednie dane, a na Węgry przelewem z konta. A opłaty wtedy zależą od tego, jakie ma się konto i w jakim banku. Płacenie kartą ma zaletę, że jest niskosztowe. Na Węgrzech można zapłacić na wystawie (w każdym razie tak płaciliśmy pięć lat temu, bo nie udało mi się zdobyć wtedy ich nr konta), ale płaci się więcej, co w efekcie równoważy się z płaceniem wcześniej, ale z kosztami bankowymi. Ponadto płacenie na wystawie to zwykle stanie w ogonie - fuj, nie lubię tego ! Ja lubię przyjechać wcześniej, zająć dobre miejsce w okolicy swojego ringu, iść na piwko, pooglądać inne psy, pogadać ze znajomymi, a nie użerać się z kimś, kto nie zna ludzkiego języka. No jestem stara i wygodnicka ![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Ja w ogóle z góry planuję na pół roku do przodu co gdzie. Wysyłam hurtem z dużym wyprzedzeniem. Zawsze płacę w pierwszym terminie.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

A ja szukam transportu dla klopotliwego Irlandczyka i jego raczej nieklopotliwej wlascicielki... :roll: Czy ktos jedzie i mialby moze miejsce tak,aby zaliczyc obie wystawy ? Bardzo by mi zalezalo,bo sama nie podolam finansowo,a z kims na spolke byloby latwiej... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mam dylemat :razz: , właśnie dostałam dyplom championa dla mojej suczki:multi: i zastanawiam się nad zmianą klasy (zgłosiłam ją do otwartej).
Jak narazie w Oberwarcie są 3 suczki w klasie otwartej a w championach nikogo...:shake:
Czy ktoś zmieniał z Was klasę już po zgłoszeniu? Czy były jakieś trudności? I czy zmiana klasy nadal będzie się liczyła, że zgłosiłam w pierszym terminie?

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że zmienić zawsze masz jeszcze szansę, oczywiście po sensownym umotywowaniu . Problem w tym , że te stetystyki nie zawsze sie sprawdzają.
W zeszłym roku byłam ze swoim psem w Tulln, zapisałam go do kl, otwartej bo była pusta do samego końca, nawet po zamknięciu przyjęć był sam i jak przyjechałam na wystawe wyrosło nam w katalogu jeszcze 2 konkurentów, widać nie zrobili czegoś na bieżąco.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...