Jump to content
Dogomania

Argus Electra

Members
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

About Argus Electra

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.arguselectra.com

Converted

 • Location
  Beskidy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Znajoma podesłała mi krótki filmik z BISów Junior z niedzieli :) [URL]http://www.facebook.com/video/video.php?v=117805718277637[/URL]
 2. [quote name='veronika7777'] BIS JUNIOR NIEDZIELA 1.rosyjski czarny terrier /[/QUOTE] oraz BIS JUNIOR wystawy wrocławskej - pies z mojej hodowli - Argus Electra DOUBLE TROUBLE w rekach włascicielki Agnieszki :) Jeśli ktoś ma zdjęcia z BISów juniorów baaardzo prosze na bisach niestety już nie byłam, ......atmosfera we Wrocławiu jak zwykle cudna , serdecznie gratuluję wspaniałym zwycięzcom , wspaniale zorganizowanej wystawy :)
 3. [quote name='Asiaczek']Jakos tak cicho tutaj, a przeciez nasze polskie psy (lub w polskich rękach) mają swoje sukcesy................ pzdr.[/QUOTE] Czarny Terier Argus Electra DREAM of BERYYLAND [COLOR=#1f497d][FONT=Calibri]CAJC; JBOB; Crufts qualifikation, Junior Bundessieger[/FONT][/COLOR] :)
 4. ach ach cudna ta grzywaczka - taką mogłaby mieć, gratuluje wyhodownia takiego cukiereczka
 5. [quote name='cockermanka'][B]K&A[/B] ale pracochłonne dzieło! Mnie wykończyły rozety dla wszystkich Zwycięzców Ras na Bytom...ale znów coś tam dziergam ;-)[/QUOTE] Heh Bytom też mi dał popalić , moje rozety w Bytomiu zdobiły wszystkie finały, od grup po same BISy to jedna z nich :) , a były w róznych kolorach [IMG]http://images48.fotosik.pl/302/ce13a8d433bc61b8.jpg[/IMG] robiłam też rozetę BISową na Cacib Katowice jest małowidoczna na tym zdjęciu, ale była fajna [IMG]http://images50.fotosik.pl/302/e9e2387db5eedb99med.jpg[/IMG] teraz udziergam coś na Ustroń
 6. Rui Oliveira ???? upsss przyznaję, że jestem w szoku, znam tego sędziego i miałam przyjemnośc być przez niego sędziowana ze 3-4 razy i to w 2 róznych rasach, i byłam zachwycona podjeściem do psów , ogromnym skupieniem w pracy na ringu, tym bardziej zaskoczona jestem Waszymi wrazeniami .......
 7. Ja jestem w Katowicach co rok uważam , że to naważniejsza międzynarodowa wystawa rozpoczynająca sezon , nie wyobrażam sobie, że mogłoby jej nie być . W tym roku jestem również zadowolona Argus Electra CONTESSA CWC CACIB i BOB. Sodek nie jest łatwym obiektem do zorganizowania wystawy, uważam, że organizatorzy dali radę - bywam na wielu innych halówkach , gdzie dopiero można zobaczyć co to tłok .
 8. woooww no to misteria w wykonaniu brawo
 9. wooow no pieknie, a mam pytanie, czy te rozety układane w drobny zabek w jedną stronę, są układane maszynowo , czy ręcznie palec za palcem , pytam bo wygląda to na starszną dłubaninę i równo jak z automatu :)
 10. Ponieważ jest jeszcze kilka dni do zakończernia zgłoszeń ponawiam oferte wspólnego wyjazdu do Wels. Mam duże komfortowe auto - Renault Espace i jadę z jednym łagodnym psem, mogę zabrać kompana - jadę z Żywca na oba dni - spanie niedrogim w hotelu .
 11. nie niestety - bedę Racibórz i Poznań
 12. jak masz mi jak ją poodać do Zywca , mogę wziąc
 13. [URL]http://www.seam.cc/anmeldestatistik/index.php?ausstellung_id=2258&rasse_id=348[/URL] [URL]http://www.seam.cc/anmeldestatistik/index.php?ausstellung_id=2259&rasse_id=348[/URL] statystyki już są jakieś 10 dni :roll:
 14. Ja też jadę duzym samochodem miejsca dużo , ale z Żywca , mogę zabrać kogoś do Wels, hotelu jeszcze nie mam możecie coś polecić tam nie jest łatwo ze spaniem .
 15. Ależ Świeto , ja też byłam oglądałam jedynie , i dopingowałam Polaków, i było cudnie - byliśmy widoczni, bardzo dużo sukcesów jak widzę, gratulacje dla Polaków !!!!! Organizacja, ... no cóz na Czarnych Ruskich miejsca jak dla maluchów, nie dało sie pokazywac psów w takich maciupkich ringach - to była kpina. Mam pytanie czy macie jakiś wrażenia z BISów ostatniego dnia ? :angryy::roll::mad::mad: Pomijam niesamczne dla mnie werdykty, ale mam wrażenie, że przy tej pompie i osobistego uwielbienia dla siebie i własnej oraganizacji tej imprezy oraganizatorzy zapomnieli o zwierzętach, a widownia pieknie im o tym przypomiała, skandując i zakrzykując przynudzanie okrzykami BEST IN SHOW, a lokaty przyznawane na bisach przez P. Millera w większości też zostały odpowiednio i niewymownie skomantowane przez publikę, jakie macie wrażenia z BISa ? czy tylko ja taka zniesmaczona jestem ????
×
×
 • Create New...