Jump to content
Dogomania

2xCACIB Oberwart - Szombathely 22-23.07.2006


Alojzyna

Recommended Posts

To dwie wystawy międzynarodowe w odległości 40 km z tak ustawionymi grupami, że można brać udział jednego dnia np. na Węgrzech ([B]Szombathely[/B]) a drugiego w Austrii ([B]Oberwart[/B]) lub odwrotnie, czyli za jednym weekendowym wyjazdem zaliczyć wystawy w dwóch różnych krajach. Pierwszy termin zgłoszenia na obie wystawy mija 26 maja.

Czy ktoś się na nie wybiera i ewentualnie ma miejsce dla jednej osoby (plus pies oczywiście)?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Witaj Kasiu[/B] - [B][SIZE=4][COLOR=#2e8b57]wielkie gratulacje za Sarajewo.:klacz: :klacz: :klacz: [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#2e8b57][/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=black]Szkoda, że nie jedziecie z Polski, wtedy w ostateczności dołączyłabym do was swoim autkiem. Sama jeszcze nie wybierałam się tak daleko i trochę mam cykora. A w dwa samochody to trochę raźniej...[/COLOR]
Chyba, że zastosuję zasadę "MÓJ PIERWSZY RAZ" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Ala![/B] Zastosuj zasadę "Mój pierwszy raz", bo naprawdę diabeł nie taki straszny, jak go malują :evil_lol: . A tak na poważnie, jak raz pojedziesz, to potem będziesz śmigać po całej Europie ;) .
Gdyby moja trasa się zmieniła, to dam Ci znać!
Dzięki za gratulki! :buzi:
Pozdrawiam, Kasia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']nie wiem czy sie boje bo nigdy go nie widzialam :) ale sama mowilas ze bys mi go do strzyzenia nie dala hihih :evil_lol:[/QUOTE]

Jak widać miałam rację, skoro chodzą Ci po głowie takie myśli :shake: ? Czyli ze wspólnej wycieczki nici :placz: .

Link to comment
Share on other sites

a dlaczego ? tylko jeszcze nie wiem czy bedziemy jechac juz w piatek rano zeby nocowac czy dopiero w nocy zeby byc od razu na wystawe, no i musialabys do Wroclawia dojechac
a nocowac bedziemy pewno tam gdzie w zeszlym roku - Buk 10 eur za noc za osobe

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Ja tam jadę po raz trzeci już, ale nikogo nie jestem w stanie zabrać, bo łaczymu to z wczasami w Austrii i sami jedziemy w trzy osoby + 3 psy. Ale miło będzie kogos spotkać :multi: Ogólnie to te wystawy są dla nas szczęśliwe (Szombathely nawet bardziej). Dzięki nim moje wszystkie mają interchampionaty.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']a dlaczego ? tylko jeszcze nie wiem czy bedziemy jechac juz w piatek rano zeby nocowac czy dopiero w nocy zeby byc od razu na wystawe, no i musialabys do Wroclawia dojechac
a nocowac bedziemy pewno tam gdzie w zeszlym roku - Buk 10 eur za noc za osobe[/QUOTE]

Dzięki za dobre chęci :cool3: , Wrocław to moje rodzinne miasto i bywam dosyć często a teraz po skończeniu nowej drogi to tylko 2,5h ode mnie ze wsi :lol: . Serio to jeszcze nie wiem, czy się wybiorę :lol: . Fakt, że bardzo lubię te 2 wystawki :Cool!: . A do jakiej klasy zgłosiłaś swojego królewicza, pewnie do pośredniej :cool3: ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']Dzięki za dobre chęci :cool3: , Wrocław to moje rodzinne miasto i bywam dosyć często a teraz po skończeniu nowej drogi to tylko 2,5h ode mnie ze wsi :lol: . Serio to jeszcze nie wiem, czy się wybiorę :lol: . Fakt, że bardzo lubię te 2 wystawki :Cool!: . A do jakiej klasy zgłosiłaś swojego królewicza, pewnie do pośredniej :cool3: ?[/quote]

jak sie zdecydujesz to daj znac - wolne jest miejsce z przodu, ja z tylu upycham sie z 3 psami, Wacius do posredniej zgloszony na Szombathely a do Oberwartu go nie zglaszam - cos nie przepadam za ta sedzina

Link to comment
Share on other sites

Nie wypalil mi Salzburg wiec zaczynam myslec o tych wystawach.
Z tym,ze z racji faktu iz wszystko rozchodzi sie o transport,to szukam kogos dysponujacego autem i mogacego nas zabrac.Oczywiscie dokladamy sie do kosztow... :roll:
Aha,jestem ze Slaska,obecnie niezmotoryzowana wiec dolaczanie sie w innym rejonie Polski byloby raczej problematyczne...
BTW.W Ob... idziemy w sobote,zas w niedziele w Szo.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Ten temat już był zaczęty[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23524"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23524[/URL][/quote]

Sorry, przejrzałam tylko 4 strony w poszukiwaniu podobnego tematu i natrafiłam na same nieaktualne wątki, stąd ten temat. :razz: Może moderator połączy to w jedno.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']
Aha,jestem ze Slaska,obecnie niezmotoryzowana wiec dolaczanie sie w innym rejonie Polski byloby raczej problematyczne...
BTW.W Ob... idziemy w sobote,zas w niedziele w Szo.. :roll:[/quote]

[B]carragan,[/B] może jakby nas było kilka osób z tego rejonu to udałoby się skompletowć busik? Z wynajęciem busa chyba nie byłoby problemu a na Śląsku psów rasowych jest pod dostatkiem.

Link to comment
Share on other sites

Dla wszystkich, którzy wybierają się na wystawę do Oberwartu polecam spozób spędzenia wolnego czasu po południu - w Europejskim Muzeum Psa.
[SIZE=3][FONT=Georgia][COLOR=#0000ff]To jest pałac (?) Kloster Marienberg (były klasztor) . Znajduje się we wschodniej Austrii - Burgerland. Jest tam Europejskie Muzeum Psa, niewielka ekspozycja poświęcona koniom szczególnie arabom, trochę resztek archeologicznych dotyczących samego miejsca. Ja tam byłam w zeszłym roku. Wtedy była tam ekspozycja poświęcona specjalnie terrierom zorganizowana przez mojego znajomego Otto Krcala. Obiecuję sobie, że latem podrzucę mu parę medali z naszych wystaw do ekspozycji, szczególnie tych starszych, kiedy były nie masówką, ale rzeczywiście projektowane przez medalierów. Nasze medale są unikatem, bo takto za granicą wstążeczka, opis, czasem rozeta. Tylko u nas są medale za miejsca. Jesienią jest tam specjalne świeto kasztana jadalnego (raj dla łasuchów), bo w okolicy są duże sady. A jakie latem są tam czereśnie i morele:multi: Muzeum jest otwarte 1 maj -26 październik, piątek, sobota niedziela 14-17, a także po wcześniejszym uzgodnieniu. Jak ktoś jedzie na wystawę do Oberwatu to może pomysleć o zwiedzeniu go, bo to niedaleko.
[/COLOR][COLOR=#0000ff]A jeszcze link [URL="http://www.kulturimkloster.at/"]www.kulturimkloster.at[/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna'][B]carragan,[/B] może jakby nas było kilka osób z tego rejonu to udałoby się skompletowć busik? Z wynajęciem busa chyba nie byłoby problemu a na Śląsku psów rasowych jest pod dostatkiem.[/QUOTE]

W razie czego ja chetnie... Bo placenie i nie dojezdzanie to nie najlepsza wystawowa polityka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']jak sie zdecydujesz to daj znac - wolne jest miejsce z przodu, ja z tylu upycham sie z 3 psami, Wacius do posredniej zgloszony na Szombathely a do Oberwartu go nie zglaszam - cos nie przepadam za ta sedzina[/QUOTE]

A co to do Oberwart się nie wybierasz :shake: ?
Dlaczego Ci się Austriaczka nie podoba :roll: ?
Trzymam kciuki za udaną wyprawę w ten weekend :thumbs: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...