Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']Ładne zdjęcie w ruchu, co Ty od niego chcesz :diabloti:[/QUOTE]


No, wszystko dokładnie widać :evil_lol:
[quote name='Naklejka']Jakie ładne zdjęcia! :)

a fryzurka super :D[/QUOTE]

Dziękuję :eviltong:

[quote name='paulaa.'][URL]http://i1149.photobucket.com/albums/o591/dorowa1/IMG_1792-3.jpg[/URL]
piękne są te fotki o zachodzie słońca :loveu: i w ogóle Ola coraz lepsze te foty :razz:[/QUOTE]

Tylko portrety ostre mi wychodzą. :p potrzebuję lekcji, jak robić foty w ruchu :eviltong:

[quote name='Ty$ka']E tam, fotki w ruchu to inna bajka, ale reszta - no miodzio :loveu:[/QUOTE]


Mimo wszystko dziękuję :cool3:

Link to comment
Share on other sites

To już jutro :look3::shocked!: Jutro o 22 lece do Anglii :shocked!:Trochę się boję, ale mam nadzieję, że dam radę z tymi bramkami, odprawami boszsz :siara:


Dorciak zostaje z moją siostrą.. ;) Niestety ona na spacerki kundliszona nie wyprowadza, ale dobrze że mam psa leniwca :diabloti: Serio, poza spacerami, to ona śpi :evil_lol: Ten spokój doceniłam po tym, jak trafiła do mnie Shirka :cool3:


Oczywiście będę na dogo, bo internet będę mieć, więc fotki jak będę miała też dam! :cool3: chociaż jadę na zakupy, a nie zwiedzanie :eviltong: Ale Dorciaka zobaczycie po 21 dopiero. :razz: Chyba, że Beata jakiegoś dnia przygarnie grzecznościowo moją psinę na spacer. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']To jak będziesz leciała nad Niemcami, to pomyśl o mnie :loveu:
Miłej podróży :)[/QUOTE]

Żebym jeszcze wiedziała kiedy to będzie :D może pójdę spać :P
[quote name='rashelek']Nooo to cudownego wypadu, kup coś też dla mnie! :evil_lol:[/QUOTE]

Ok, kupie czekolade, ale odbiór osobisty :lol:

[quote name='Ty$ka']Wyślij pocztówkę :loveu:
I udanego wyjazdu, owocnej pracy i nie bój się tam! Będzie dobrze :)[/QUOTE]


To nie praca, to będą wreszcie wakacje ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...