Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

Witamy się po długiej nieobecności w galerii naszego ulubionego brązowookiego haszczaka :D Dora wygląda świetnie jak zwykle normalnie ideał :D Zresztą my w ogóle lubimy tę rasę (Tori jest platonicznie zakochana w jednym haszczaku, miłość od pierwszego wejrzenia :razz:)
Pozdrawiamy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Piękne foty :)[/QUOTE]

[quote name='Ty$ka']Dora i ten jej uśmiech :loveu:[/QUOTE]

[quote name='deer_1987']Dora :loveu:[/QUOTE]

Dzięki! :)

[quote name='Saphira89']Witamy się po długiej nieobecności w galerii naszego ulubionego brązowookiego haszczaka :D Dora wygląda świetnie jak zwykle normalnie ideał :D Zresztą my w ogóle lubimy tę rasę (Tori jest platonicznie zakochana w jednym haszczaku, miłość od pierwszego wejrzenia :razz:)
Pozdrawiamy :)[/QUOTE]

Bardzo nam miło! :loveu:
[quote name='Sonka95']Te spojrzenie :loveu: [URL]http://imageshack.us/a/img69/4408/f1dz.jpg[/URL][/QUOTE]
oj tak, Tizzy ma zabójcze te swoje oczy:D

[quote name='deer_1987']W pelni korzystasz z wakacji :)[/QUOTE]

nom, odwiedzam rodzinę w wakacje, bo w roku szkolynym na to czasu zwykle nie ma :) tzn. na takie długie wypady do nich. Żałuję, że nie mogę Dory brać ze sobą.. :( Znaczy do jednej ciotki mogłabym, ale tam jest Hektor, a z Dorą się nie znają.. a to duży, dorosły do tego niekastrowany samiec, więc wyobrażam sobie co to by było.. :/

[quote name='Ty$ka']Dobrze Was widzieć :loveu: (tfu, tzn. czytać :D)[/QUOTE]

Cześć Justyna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Cześć Ola ;)
A może następnym razem spróbuj zabrać Dorę do Hektora :razz: Może się dogadają ;)[/QUOTE]

Cześć Magda :)) Dora była ze mną, jak mama mnie zawoziła do cioci, a po drodze zaliczyłyśmy spacer nad zegrzem :D Dora chciała łapać fale :D
Dojechałysmy do cioci koło 21, więc już nie braliśmy ich na spacer zapoznawczy.

Gdyby on nie był tak masywny, to może spróbowałabym. On i tak większość czasu w kojcu jest, bo siatke rozplątuje i ucieka... :/
[quote name='Ty$ka']U nas się zbiera burza, ale zebrać się coś nie może[/QUOTE]

U nas wczoraj niezła była :/
[quote name='Angi']A ja przejeżdżałam koło Radzymina. :diabloti:
[FONT=book antiqua][SIZE=1]Mieszkasz bardzo blisko mojej cioci <innej niż byłam :p>[/SIZE][/FONT][/QUOTE]


Ale mieszka przy tej ulicy co ja ? :)

Następnym razem jak będziesz, to dawaj znać :D możemy iść na spacer, czy coś :lol:
[quote name='unikatowydiament']witamy się cieplutko:)[/QUOTE]

cześć :)

Link to comment
Share on other sites

Macie dwie fotki :lol: tylko dlatego teraz, bo i tak musiałam opróżnić aparat Beaty :D muszę jutro oddać :siara:

z mojego będą fotki z zachodu słońca nad Wisłą :)

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4-R_E11CwjM/UgaWGkIlZ5I/AAAAAAAAB68/Z1IWgWZ4mi0/s640/DSCF1758.jpg[/IMG]


[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5o-CjJk9Jrk/UgaWRlYHzMI/AAAAAAAAB7E/_fBz2gSo6Ss/s640/DSCF1762.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']super te fotki :loveu:[/QUOTE]
Dzięki :)
[quote name='Saphira89']widoczki śliczne, ale gdzie Dora ? :eviltong:[/QUOTE]
Po dzisiejszym spacerze coś jest w aparacie Beaty :lol:
[quote name='Sonka95']No no widoczki bardzo ładne :)[/QUOTE]

:)


Zrobiłam twardy reset w telefonie, zainstalowałam od nowa endomondo i działa :multi: więc nasza dzisiejsza trasa z Beatą, Anią i psiakami ;)

[URL]http://www.endomondo.com/workouts/229207533/8736898[/URL]
Siedziałyśmy na polance z godzine, jak nie wiecej..no i Dorce zaczęło się nudzić-poszła się wytarzać :mad::angryy:




A dzisiaj zrobiłam na obiad coś nowego :cool3: piersi z kurczaka z mascarpone i pieczarkami pycha polecam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...