Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

[quote name='Sonka95']No to super teraz możemy podziwiać wasze trasy spacerowe :cool3:[/QUOTE]
dokładnie tak! ;)
[quote name='dOgLoV']hejka ;)

a ja miodu jeść nie mogę :roll:[/QUOTE]

ojj, szkoda. ;) ja miodu dużo nie jem, ale czasem mam ochotę na kanapkę z serkiem i miodem :loveu:

[quote name='magdabroy']Jak gadacie o jedzeniu, to teraz dawajcie przepisy na te cuda :)[/QUOTE]

Na te moje danie też chcesz ? :)

[quote name='Collie']Po dłuższej przerwie wpadamy do Was :eviltong:
Oczyska!!! :loveu: [URL]http://imageshack.us/a/img69/4408/f1dz.jpg[/URL]
Ten upadł, śliczna Dora :) [URL]http://imageshack.us/a/img51/704/zlp5.jpg[/URL][/QUOTE]


Heej :cool3: dzięki za odwiedziny :eviltong:



Dzisiaj na obiad miałam w planach zrobić coś z cukinii, pieczarek, papryki.. to miałam w lodówce :evil_lol:

Plan był zrobić to na cebulce z ryżem.. jednak w trakcie dodawałam wszystko po kolei co czytałam w różnych przepisach (niekoniecznie tego dania, ale podobne) Także skończyło się na cebuli, pieczarkach, papryce, czosnku, cukinii, pomidorze i ryż. :cool3: potem poddusiłam to z 10 minut ;) na razie spróbowałam tylko łyżkę, bo więcej zjem, jak przyjedzie akurat Pani Jola z przytuliska, to ją poczęstuje :evil_lol: będę miała przynajmniej opinie, jak to wyszło :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']To widzę tutaj kucharzenie pełną gębą, super :D
Tylko coś zdjęć mało :P[/QUOTE]

Uczymy się, uczymy :lol:
[quote name='Sonka95']U mnie dzisiaj też są naleśniki z serem :cool3:[/QUOTE]
pycha :)

[quote name='magdabroy']Ola, dzięki za PW :)[/QUOTE]

nie ma za co :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']wczoraj zrobilam slodkie daktylowo-pomaranczowe kuleczki z orzechami i kotlety fasolowo-ziemniaczane :)[/QUOTE]
Proszę o przepisy :eviltong:

Ja z kolei dzisiaj miałam zapiekankę z pieczarkami (wcześniej podduszonymi), cebulką i serem, niebo w gębie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']szkoda mi trochę kasy na patelnie do naleśników ;p[/QUOTE]

Ja mam zwykła, a nie do naleśników :eviltong:



A odnośnie jeszcze jedzenia, to jak ktoś ma z Was dostęp do cukinii (takiej dużej z ogródka, a nie takie miniaturki jak są w sklepie :D), to polecam cukinię faszerowaną ;)
Cukinie obrać, przekroić na pół wzdłuż, wydrążyć pestki i sparzyć wrzątkiem, a następnie środek lekko posolić. Do środka dajemy farsz taki jak do gołąbków. Wkładamy do nagrzanego piekarnika (ok 170 stopni) i pieczemy około 30 min. Polewamy sosem pomidorowym. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Ja mam zwykła, a nie do naleśników :eviltong:



A odnośnie jeszcze jedzenia, to jak ktoś ma z Was dostęp do cukinii (takiej dużej z ogródka, a nie takie miniaturki jak są w sklepie :D), to polecam cukinię faszerowaną ;)
Cukinie obrać, przekroić na pół wzdłuż, wydrążyć pestki i sparzyć wrzątkiem, a następnie środek lekko posolić. Do środka dajemy farsz taki jak do gołąbków. Wkładamy do nagrzanego piekarnika (ok 170 stopni) i pieczemy około 30 min. Polewamy sosem pomidorowym. :loveu:[/QUOTE]

brzmi smacznie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']brzmi smacznie :loveu:[/QUOTE]

Jest smaczne :loveu:
Czasem jak zostawał nam sos z pieczeni, to polewaliśmy takim pieczeniowym-jeszcze lepsze niż z pomidorowym :p

[quote name='Angi']ja mam 40 centymetrową cukinię więc może zrobię :P[/QUOTE]

Idealna :)

Ja póki co mam dostęp tylko do tych małych, sklepowych :-( Muszę w końcu zrobić sobie kilka grządek w ogrodzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...