Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

[quote name='deer_1987']to beda fotki w Sopotu moze :razz:[/QUOTE]

nie zajechałyśmy :eviltong:

[quote name='Sonka95']No to wypoczywaj ze znajomymi :)
Już pewnie zaliczyłaś kąpiel w morzu ;)[/QUOTE]

Właśnie nie zaliczyłam, bo pogoda taka sobie była ;)

[quote name='betty_labrador']Dorka z wczoraj :)
[/QUOTE]
Dzięki ! :loveu:
[quote name='unikatowydiament']udanego pobytu,Dorcia obłędna :) :)[/QUOTE]

[quote name='Molowe']udanego wyjazdu :loveu:[/QUOTE]

[quote name='dagaa111']udanego wypoczynku ;)[/QUOTE]

Dziękuję było super :))
[quote name='rashelek']E tam się czepiasz. W Trójmieście jak na śląsku, jak się postarasz to wszystkie 3 zaliczysz w godzinę :evil_lol:[/QUOTE]
Dokładnie tak :evil_lol:
[quote name='fridaso']A w Gdyni jest taka fajna plaża psia! I w dodatku podobno jest tor przeszkód na niej? Czyżby można tam trenować algity? Ja jadę do Kołobrzegu niestety.. :)[/QUOTE]

Ja byłam bez psa, więc było to bez znaczenia :p Nic o tym nie wiem :)
[quote name='deer_1987']Plany sie zmienily :diabloti:[/QUOTE]

troszkę :eviltong: ale w sumie to lepiej :cool3:
[quote name='Falkaa']Witamy się! :D Poczytałam trochu, ze do Gdyni jedziecie? Ale teraz plany się zmieniły, huhuu, a szkoda. Piękne miasto :)[/QUOTE]


Byłam tam na chwilę :diabloti: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']ciagle w rozjazdach :diabloti:[/QUOTE]

No tak to w wakacje bywa :eviltong: A w niedzielę lub poniedziałek jadę do cioci ;):cool3:

Jeszcze w planach mam ze znajomymi jechac nad zegrze :p A i z dorą wybrać się u nas nad wodę :D tylko muzę wybrać jakąś fajną spokojną miejscówkę :p tylko muszę kogoś ze sobą zaciągnąć :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fridaso']A w Gdyni jest taka fajna plaża psia! I w dodatku podobno jest tor przeszkód na niej? Czyżby można tam trenować algity? Ja jadę do Kołobrzegu niestety.. :)[/QUOTE]

Są nawet dwie psie plaże :P A co do toru... Taaaak, niby jest ale go nigdzie nie ma :lol: Miał być otwarty razem z pierwszą psią plażą a tu ani widu ani słychu ;)


No i się w końcu nie spotkałyśmy :P Ogarnęłyście Gdańsk? Ja z trójmiasta a się w nim gubię :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talucha']Są nawet dwie psie plaże :P A co do toru... Taaaak, niby jest ale go nigdzie nie ma :lol: Miał być otwarty razem z pierwszą psią plażą a tu ani widu ani słychu ;)


No i się w końcu nie spotkałyśmy :P Ogarnęłyście Gdańsk? Ja z trójmiasta a się w nim gubię :evil_lol:[/QUOTE]

Bo nam się nie podobała okolica w Gdyni i pojechałyśmy :eviltong: jakieś zadupie to było :cool3: nic tam nie było.
Jakoś dałyśmy radę :D nie raz pytałyśmy ludzi, którzy czasem nam źle mówili, ale taksówka dwa razy nam tyłek uratowała :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']oj,widzę że wakacje w pełni zaplanowane[/QUOTE]
no może nie w pełni :lol:

[quote name='Yuki_']Nie wiem czy ktoś pisał czy nie, ale świnki morskie to zwierzęta stadne, i powinny być trzymane w parach, ale tej samej płci.[/QUOTE]

Wiem, że stadne, ale drugiej świnki już nie planuję :) Pusia ma już ok 5-6 lat ;)
[quote name='dOgLoV']hejka ;)[/QUOTE]

[quote name='Sonka95']Hej :-) u nas dzisiaj chłodno ;)[/QUOTE]

[quote name='unikatowydiament']Hej Dziewczyny:)[/QUOTE]

[quote name='betty_labrador']i my odwiedzamy Was :)[/QUOTE]
Cześć :) Byłam u cioci, jestem od niedzieli w domu, ale jutro jadę do kolejnej cioci(chociaż za ciocie jej nie uważam :evil_lol:) w moim wieku. Rano na Pola Mokotowskie jedziemy coś nakręcić, a potem do niej :) Wrócę pewnie w piątek wieczorem :p a w weekend czeka mnie sprzatanie :mdleje:


PS.Beata nie myśl że odpuszcze niedzielny spacer :diabloti:

[quote name='betty_labrador']A teraz coś dla wielbicieli Dory :)[/QUOTE]

Super fotki, dzięki! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...