Jump to content
Dogomania

Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara


Aleksa.

Recommended Posts

[quote name='M&S']Cześć Dziewczyny:)[/QUOTE]
[quote name='Ty$ka']Fajnie Dora biega, co Ty chcesz :)
Mnie się bardzo podoba w jaki sposób różne rzeczy wykonują północniaki - tak niechętnie, od siebie, jakby chciały całymsobą powiedzieć "co ty ode mnie chcesz, przecież ja to umiem..." :lol:[/QUOTE]
[quote name='betty_labrador']fajny filmik! fajnie Ci dorka skakała, nagraj nastepny raz od poczatku :D[/QUOTE]
[quote name='unikatowydiament']witamy się cieplutko:)[/QUOTE]
[quote name='magdabroy']Ja tu dawno, żednych fotek nie widziałam :mad: :eviltong:[/QUOTE]
[quote name='M&S']Witanko wieczorowe:)[/QUOTE]
[quote name='betty_labrador']Zaczęła sie szkoła fotoblog w odstawce :cool3:[/QUOTE]


Heeej. :) Przepraszam, ale dopiero początek szkoły, a a już zawalona jestem... :roll:

ocena ze sprawdzianu z biologii z całych kręgowców 3 ;) więc całe szczęście.. zobaczymy co będzie z niezapowiedzianej kartkówki.. dzisiaj jeszcze też była kartkówka z chemii. :roll:
W poniedziałek kartkówka z polaka.. jeszcze lektura na czwartek,wypracowanie, odpowiedź z mapy na geo.. a i jeszcze pyta z hiszpana no a to dopiero początek roku... :shake:



znalazłam jedno dla Was Dorki zdjęcie z miną :evil_lol:


[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-FdkCVsY1s-c/UEn_-NMoT4I/AAAAAAAAAII/aDdqHkUpE_Y/s640/IMG_9802.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darii_iia']Nie chciałabym chodzić do Twego liceum. :roll: Współczuję. :shake:
Jaka mądra mina Dorki. :loveu:[/QUOTE]no dzięki. :p

ta bardzo mądra.:D

[quote name='Kirinna']ale już za rok matura:) przynajmniej dobrze się przygotujesz
ja przeżyłam 2 lata w takiej szkole. teraz na szczęsce ostatni rok bo już mam dość,
nie martw się głowa do góry i dasz rade:)[/QUOTE]
matury się boję, a z angielskiego to już w ogóle.;) Tamten rok strasznie olałam, więc w tym chyba muszę się bardziej przyłożyć.. :/ dzięki i Tobie powodzenia ! :) Ty tegoroczna maturzystka. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Heeej. :) Przepraszam, ale dopiero początek szkoły, a a już zawalona jestem... :roll: ocena ze sprawdzianu z biologii z całych kręgowców 3 ;) więc całe szczęście.. zobaczymy co będzie z niezapowiedzianej kartkówki.. dzisiaj jeszcze też była kartkówka z chemii. :roll: W poniedziałek kartkówka z polaka.. jeszcze lektura na czwartek,wypracowanie, odpowiedź z mapy na geo.. a i jeszcze pyta z hiszpana no a to dopiero początek roku... :shake: [/QUOTE]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Gdzie ty do liceum chodzisz, że Was tak katują? Ja też jestem w drugiej klasie i moje liceum-z tego co mówia nauczyciele;p-też jest b. dobre, a mamy na razie zapowiedzianą tylko jedną kartkówkę (i to 28 wrześnie:diabloti:).
Ja już pozapisywałam się na korki, żeby tą maturę (rozszerzona matma i angielski:-?)jako tako zdać :) w tamtym roku nic tylko się obijałam, a teraz bedę musiała nadrabiać:evil_lol: także dziewczyny nie jesteście same;p


sliczne mają kolorki te hopki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']dziekuje, ja sie boje najbardziej matmy, ale mam jeszcze dużo czasu do nauczenia się:)[/QUOTE]

dasz radę.:):)

[quote name='Ty$ka']Hejka :)

Będzie dobrze, dasz radę ze szkołą ;)[/QUOTE]
mam nadzieje. :)

[quote name='Naklejka']W szkole straszą maturą, wchodzę na dogo by się odprężyć, a tu też matura :evil_lol:
Ja nie wiem co będę pisała, ale pewnie rozszerzoną biologię, może chemię... Maty się nie boję, bardziej języka obcego, chcę niemiecki, ale może też spróbuję z angielskim :p[/QUOTE]
wszędzie matura :evil_lol:

[quote name='betty_labrador']hej :)

mina świetna Dorowa :) oj oj ale Cie zawalili :shake: współczuje. Przebrniesz przez to , mądra jestes to dasz radę :) :D[/QUOTE]

hej.;) ta, jej miny czasem powalają. :p

[quote name='dagaa111']jeszcze na dogo maturą straszycie, dobrze że dopiero za rok mnie to czeka :D[/QUOTE]
mnie też za rok . : o

[quote name='monika15']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Gdzie ty do liceum chodzisz, że Was tak katują? Ja też jestem w drugiej klasie i moje liceum-z tego co mówia nauczyciele;p-też jest b. dobre, a mamy na razie zapowiedzianą tylko jedną kartkówkę (i to 28 wrześnie:diabloti:).
Ja już pozapisywałam się na korki, żeby tą maturę (rozszerzona matma i angielski:-?)jako tako zdać :) w tamtym roku nic tylko się obijałam, a teraz bedę musiała nadrabiać:evil_lol: także dziewczyny nie jesteście same;p


sliczne mają kolorki te hopki:loveu:[/QUOTE]

Chodzę do liceum pod Warszawą. ;) daj spokój nieźle nauki będzie widzę w tym roku :evil_lol:

Dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...