Jump to content
Dogomania

Barcelona, Alhambra, Victoria...czyli whippety w towarzystwie dobermanki


Ambra

Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Koma']Whippety są cudowne :loveu:
jaka zgrabna laseczka :cool3:[/quote]

oj Koma ta laseczka jest na diecie nie wspomominajac o drugiej:evil_lol:
ale walczymy z zimowa nadwaga!!

kapiele błotne sa dość skuteczne:eviltong:
[img]http://img282.imageshack.us/img282/7350/tnimg02587ly.jpg[/img]

[img]http://img282.imageshack.us/img282/7852/tnimg02591qd.jpg[/img]

[img]http://img233.imageshack.us/img233/2944/tnimg02684ue.jpg[/img]

[img]http://img233.imageshack.us/img233/5875/tnwwodzie3vx.jpg[/img]

:stupid:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ambra']oj Koma ta laseczka jest na diecie nie wspomominajac o drugiej:evil_lol:
ale walczymy z zimowa nadwaga!![/quote]
Drugiej się nie dziwię :evil_lol:
Ale ona przecież jest zgrabniutka :loveu: Ja tam wolę mniej "chude" charty :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak,tak to ta stronka co podała anetta.
Ja mam 2 whippecie damy:Sara-8latek i Tigra 1,5 roku,Grzywke Zuzie,kundelka znajde Benie i kotkę już jedną niestety-Weste, bo druga nie obudziła sie po sterylce:placz: . Zapraszam na moją stronke:[url]www.wiatrypustyni.abc.pl[/url] tam są foteczki,stronka nie jest skonczona i uaktualniona bo sama sobie z tym nie radze,ale co nieco jest.
Twoje psiaki sa piekne.

Link to comment
Share on other sites

po 1sze widze ze oprócz strusia/epoki lodowcowe itp juz tu nic wklejac nie musze bo niczym nie zaskocze:evil_lol:

po 2gie ajcka napewno zajrze, a skad wogóle jesteś?
oj przepraszam ja znam ta hodowle i znam ta stronke!!alez zazdroszcze ciaglego obcowania z tymi psami i ciagle młodymi szczeniorkami:loveu:

a po 3cie tak wyglada pies na diecie::evil_lol:

[IMG]http://img452.imageshack.us/img452/6473/tnimg02517gy.jpg[/IMG]
głodna jestem wiecznie głodna:placz:

Link to comment
Share on other sites

tak tak ciotunie by dały zapewne jakiś smakołyk Vikusi zabiedzonej:evil_lol: najlepszą fotke w tym stylu ma jak my siedzimy przy wieczerzy wigilijnej a biedny pies pod stolem z miską pustą w pysku i wyrzutem w oczach.:shake: :evil_lol:

Żaba ale jak widać moja dieta nie jest najskuteczniejsza bardziej na rozpieszczaniu polega i wynagradzaniu zła hahaha:lol:

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Oj widzę, że dobermanka wcale nie ma ochoty wejścia do tej wody ;) Ten brak obroży dodaje jej jakiejś gracji :) Ale musiała być tam zabawa ;)[/quote]

a Barsa franca taka jest w każdej kałuży się położy w parku ale koło prawdziwej wody chodzi dwa dni żeby się oswoić a potem i tak nie pływa tylko się kładzie na boku!! na ratownika by się nie nadawała hahaha
zabawa była taka że ja miałam równie wielką ilość błota na sobie bo przecież damulki same się bawić nie będą...

no to dobranoc,
pchły na noc,
karaluchy pod poduchy,
a szczypawki do zabawki....:sleep2: :sleep2: :sleep2:

[IMG]http://img327.imageshack.us/img327/1984/tnimg02922ik.jpg[/IMG]

[IMG]http://img431.imageshack.us/img431/4330/tnimg02851qf.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ambra']

[IMG]http://img327.imageshack.us/img327/1984/tnimg02922ik.jpg[/IMG]

[IMG]http://img431.imageshack.us/img431/4330/tnimg02851qf.jpg[/IMG][/quote]

Ambra, masz cudowne psiaki!!!:loveu:

Dobermanka jest piękna, a charciki też uwielbiam, choć jednak muszę się przyznać, że bardziej dobermanki:loveu::loveu::loveu:
Cudne zdjęcia:p

Link to comment
Share on other sites

ooo:crazyeye: i właścicielka charta rosyjskiego do nas zajrzała!! jak nam miło i przyjemnie!

Poczatki przyjaźni dobermana z whippetami były dość cięzkie! whippety chyba w nerwice wpadły! bo to stonowane spokojne poważne psy (oprócz odbić biegowych) a tu pojawił się taki wariat który skacze lata nie patrzy na co wpada i w dodatku energia go rozpiera- poprostu taki dzieciak nie chcacy sie zabawką podzielic bo :multi:ja jaa :multi:tylko ja ze mną :multi:się baw:multi: baw się no baw...:multi:

Dobcia mam pytanie czy Twój też ma takiego *******ca na punkcie piłki, że non stop ja przynosi kładzie Ci na kolanach i potrafi godzinami czekać zeby mu rzucic i tak w kółko? a jak się kłodzie to uzywa jej jako smoczka-z pyska nie wypuszcza...Bo Barsa ma takiego *******ca:stupid::stupid::stupid: i przepraszam za słowo ale inaczej tego nazwac nie można:shake:

pozdrawiam wszystkich niestety z pracy:placz:

Link to comment
Share on other sites

oj Kate przepraszam bo widzę, że strona poswięcona whippetom...avatarek mnie zmylił?;)

no ładnie!! z Twojej strony dowiedziałam się kiedy Ambra i Victoria się urodziły - bo ja mam rzecz jasna sklerozę i ciąglę jednej odejmuje a drugiej dodaje lat :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ambra'](...)...taki wariat który skacze lata nie patrzy na co wpada i w dodatku energia go rozpiera- poprostu taki dzieciak nie chcacy sie zabawką podzielic bo :multi:ja jaa :multi:tylko ja ze mną :multi:się baw:multi: baw się no baw...:multi:

Dobcia mam pytanie czy Twój też ma takiego *******ca na punkcie piłki, że non stop ja przynosi kładzie Ci na kolanach i potrafi godzinami czekać zeby mu rzucic i tak w kółko? a jak się kłodzie to uzywa jej jako smoczka-z pyska nie wypuszcza...Bo Barsa ma takiego *******ca:stupid::stupid: i przepraszam za słowo ale inaczej tego nazwac nie można:shake:

pozdrawiam wszystkich niestety z pracy:placz:[/quote]

Dokładnie tak!!!Ale ja to u niego uwielbiam:loveu:
Negro nosi prucz piłki(takiej nieżle już przeżutej), ścierki kuchenne, kapcie i inne niewielkie części garderoby, też po to by mu rzucać lub chociaż żeby nagrode dostać:p
I ma zwyczaj "wsysać się" w różne rzeczy, jak poduchy, koce... nigdy nie gryzie tylko to obślinia:eviltong:
Poza tym ma piłke "ogrodową", którą wirecznie gdzieś gubi, a jak na nią przypadkiem wpadnie, to goni jak wariat i wtedy *****:stupid::loveu:

Ale podsumowując-mamy przekochane dobeczki:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

:oops:no ładnie zostałam poprawiona przez moda:oops:hehe przepraszam klnąc więcej nie będe:evil_lol:

Kate_m masz w planie w takim razie jakąś hodowle whippetów? bo wiedze, że się nimi intersujesz pod kątem wystawowym:razz: ja polecamtą rasę z całego serca...:loveu:znasz ją więc reklamować nie muszę;)

asiuniu my bardzo chetnie na spacerku byśmy się spotkały i to np. w sobotę jeśli nie wyemigrujemy znowu na wieś, wszystko od pogody zależy, piątek też możemy ale dopiero ok 17,15 :roll:

Dobcia to mnie pocieszyłaś bo myslalam ze moja jest niezrównowazona psychicznie:diabloti: ale czytałam ze własciciele tej rasy narzekaja najbardziej na zbyt duzą enerie która nigdy się nie wyczerpuje hahhaha szkoda ze do sportowców nie należe może miała by ciekawiej:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kate_m.']Czy hodowlę, to nie wiem, ale whippet na pewno będzie. I boję się, że na jednym się nie skończy ;)[/quote]

:turn-l:haha to ja Ci powiem tak: absolutnie i nigdy w zyciu nie mozna mieć jednego samotnego whippeta!!!!:shake: chyba najwieksza krzywda, bo te psy tak mocno zżywaja się ze soba że az strach pomysleć. wszędzie pisze, że nie powinny zostawać same w domu, ale jak są dwa to zawsze jest im raźniej, a jak sa dwa to czy trzy czy 4ry- to już nie stanowi różnicy- są tak niekłopotliwe i w domu wręcz potrafia być niewidoczne:lol:

[SIZE=1]np. jak kupiliśmy Vikę była u nas Lava - (z naszego miotu) - Vika wychowywała się przy niej przez 4 lata, Lava była ciężko chora-potem to już była chodzące nieszczeście przesiąkniete zapachem lekarstw, kroplówek,:-( az pewnego dnia 3ba było ją juz uśpić,:placz: mama wezwała lekarza, 3mała Lavę, a Vika to wszystko obserwowała zza "winkla", nie weszła do kuchni...Przez nastepny miesiąc albo i dłużej Vika była tak obrażona na mamę że ani nie podeszła, ani nie dała się pogłaskać, ani od niej jesc nie chciała - wtedy stała się mi wierna maxymalnie, i jest najmadrzejszym psem z jakim miałam przyjemność!taka przypowieść! [SIZE=2]
[COLOR=Navy]Lavaletto ['][/COLOR][/SIZE][COLOR=Navy] [/COLOR] :loveu:

swoją drogą niźle odjechane sa imiona psów...
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[*] dla Lavy.

Właśnie tak obserwuję whippety gdzie się tylko da i widzę, że zdecydowanie najkorzystniej prezentują się w liczbie mnogiej :) Ale wiem, że dla mnie na razie wielkim sukcesem będzie sprawienie sobie "aż" jednego takiego :) A jak rodzinka się przekona to już będzie z górki :lol: Uwielbiam widoczki w stylu 3 whippety na jednym fotelu poukładane tak, że nie wiadomo który gdzie się zaczyna i kończy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...