Jump to content
Dogomania

cac Nowy Sącz , 18.07.2010r.


McDzik

Recommended Posts

Nie no ja po prostu tego nie ogarniam !!
Jest piątek wieczór a planu nie ma.
[QUOTE]listy podobno ma nie być z winy informatyka bo nikt mu nie powiedział o liście [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/cool3.gif[/IMG] [/QUOTE]

a jaki problem mieli żeby poinformować go w środę że spis musi być ?
zrobienie spisu i wrzucenie go w sieć na zajęłoby mu całego tygodnia!
to jest żałosne!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja rozumiem że organizatorzy nie czytają tego wątku bo zajęci organizacją wystawy ale żeby nie czytali nawet własnej "księgi gości". Taka ciekawa lektura ich tam czeka. A swoją droga to internet służy do umieszczania informacji i nie widzę powodu dla które ten oddział nie poinformował, że planu nie będzie gdyz mają obiektywne problemy z umieszczeniem infromacji.

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy zauwazyliscie ze nie ma daty wpływu pieniędzy na konto. tej wcześniejszej. nawet jak dzis zrobi sie przelew to nizsza kwota bedzie zatwierdzona. poza tym oddział Nowosądecki leci sobie troszkę w ... nie pamietam wystawy przy ktorej nie było planu sędziowania i spisu wystawców, nie pisząc o spisie psów. troszkę sobie lecą w kulki. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Zabierzcie dowody wpłaty - dobrze radze
W ubiegłym roku gro wystawców musiało zapłacić na wystawie tę wyższą kwotę .
Organizator nie miał listy wpłat więc dyskusji nie było....
Ja osobiście szerokim łukiem będę omijać imprezy organizowane przez oddział NS

POWODZENIA JUTRO (i przywieście dużooo pucharów i zdjęć)

Link to comment
Share on other sites

no to ja mam problem bo nie mam w domu drukarki :mad: a zapłaciłam w terminie zakończenia przyjmowania, numerków nie dostałam a potwierdzenie pocztowe gdzie zagubiłam :-(

co do listy nie wiem jak długo wystawiacie ja pamiętam czasy gdy takich list nie było i jakoś na wystawy się jeździło ;) takie listy są dopiero od kilku lat :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adamant']
co do listy nie wiem jak długo wystawiacie ja pamiętam czasy gdy takich list nie było i jakoś na wystawy się jeździło ;) takie listy są dopiero od kilku lat :razz:[/QUOTE]
Też pamiętam te czasy ;) I z jakim zaciekawieniem sprawdzało się katalog na wystawie, sprawdzając jaką ma się konkurencję. :)

Powodzenia jutro.

Link to comment
Share on other sites

Hej, jak coś my mamy drukarkę, więc służymy pomocą. My się zamierzamy stawić i nas akurat chooolernie cieszy deszcz, choć zapowiadają go dopiero od jakiejś 14 lub po, więc nie ma co się stresować.
Jak coś my jednak jedziemy autem, z jednym burasem.
Do zobaczyska, ja jeżdze na wystawy - nie koniecznie ze swoimi - od 8 lat i jakoś już, teraz cieżko jest bez listy, i nie chodzi mi tu o konkurencję, a o potwierdzenie naszego psiaka, to a), zas b) to to, że mozna przeliczyć czy spoznienie wchodzi w gre, by tez nei czekać calego dnia, szczegolnie jak teraz gdzie zamierzamy zabrać synka...

Link to comment
Share on other sites

przeczytałem wszystkie wcześniejsze posty i w 100% rozumiem wasze zdenerwowanie organizacją wystawy w NS!!!
jestem członkiem sądeckiego oddziału i wstyd mi przed znajomymi jak mnie pytają i dzwonią z pytaniem co się dzieje w nowym sączu...
ktoś może powiedzieć że mogę być nieobiektywny ale --- na listę wystawców i plan sędziowania nie było co liczyć od samego początku!! tłumaczenie przez osoby z biura oddziału że to wina informatyka to jedna wielka bzdura ponieważ jak się nie ma planu i spisu wystawców to nie ma co wstawić na stronę, przecież jak się robi katalog to spis i plan można prosto wygenerować :) ale to trzeba umieć i wiedzieć, poza tym taka organizacja nie przysparza większej liczby wystawców co roku tylko odstrasza...
ja ze swojej strony tylko mogę powiedzieć żeby faktycznie jak wcześniej ludzie pisali zabrać ze sobą potwierdzenia wpłaty i jak ktoś ma te elektroniczne potwierdzenia zgłoszenia to także... współczuję tylko psom które będą musiały siedzieć w takim upale przy ringu, jedyne pocieszenie że na terenie wystawy jest dużo drzew więc cienia powinno wystarczyć dla wszystkich..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='berta2008']i głównie chodzi o plan sędziowania, bo po kiego licha mam się pchać na 10-tą skoro przed nami może być z piędziesiąt psów?[/QUOTE]

Dokładnie o to chodzi.
Ja kicham to, kto będzie, nie interesuje mnie konkurencja, mnie interesuje na którą mam być.
Nie wiem jak Wy ale ja już wstępnie skargę do ZG mam napisaną, nie wysyłałam tylko dlatego, że przypadkiem jakieś kfffiatki wyskoczą na wystawie, to je tylko dopiszę do listy.

MASAKRA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga i Tajga'] mnie interesuje na którą mam być. [/QUOTE]

[B][FONT=CentSchbookPL-Bold]VI II. Uprawnienia i obowiązki wystawców

[FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][LEFT]6. Wystawca zobowiązany jest być na wystawie wraz z psem od jej[COLOR=blue] rozpoczęcia do zakończenia.[/COLOR] Winien
uczestniczyć w ewentualnej prezentacji zwycięzców, brać udział w konkurencjach fakultatywnych, do
których zgłosił swoje psy oraz uczestniczyć w konkurencjach finałowych z psami, które zdobyły[/LEFT]
stosowne tytuły
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

musia - bingo! też właśnie chciałam to napisać. każdy zgłaszając psa na wystawę podpisuje się pod doświadczeniem że znany jest mu regulamin wystaw i zobowiązuje się do niego zastosować a regulamin mówi właśnie to co powyżej. nie można mieć pretensji do oddziału za brak listy czy planu sędziowania bo jest to niestety tylko dobra wola kogoś z danego oddziału że umieści takie listy.
Jeżdżę na wystawy od 14 lat i też zawsze jakoś to było bez list. Oczywiście, zawsze fajnie jest wiedzieć wcześniej ale jak nie wiem to trudno - trzeba się przyzwyczaić do tego że nie zawsze jest wygodnie ;) Byłam na wystawie w NS kilka lat temu i to był mój pierwszy i ostatni raz tam - organizacja i poziom wystawy mnie powaliły więc postanowiłam więcej tam nie jeździć i się nie denerwować ;)

Link to comment
Share on other sites

:lol:[quote name='Chantell']Ja mam sporo zdjęć z wystawy. Może uchwyciłam czyjegoś piesa. Jak coś to pisać najlepiej na pw jaką rase chce... :)[/QUOTE]

A NIE DAŁOBY SIĘ WSTAWIĆ ZDJĘĆ TU....

Zapewniam ,że nie tylko ja chętnie zobaczę wystawę widzianą twoimi oczyma:lol:

Link to comment
Share on other sites

To my się pochwalimy:

Junior Handling - 5/5, Zw. Grupy Starszej, Zw. Dnia :)
Seter irlandzki wystawiany na finałach - półfinał BIS Junior.

Dla wystawy + za to, że teren wystawy był w lasku, więc był cień, chociaż mogliby ciut większe ringi zrobić :)

Link to comment
Share on other sites

No to ja się szybko pochwale a jak chwilkę odsapnę (bo droga powrotna była masakryczna w strugach deszczu:() to podam stawki:)

Copper's It's A Kind of Magic - ZwMł., NJwR, półfinał BIS Junior :)

Lofty Desperado - CWC, Zw., BOB, BOG i na koniec BIS !!! to drugi BIS Deska w tym roku :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...