Jump to content
Dogomania

śliwka80

Members
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by śliwka80

 1. Ja rozpoczęłam już przygotowania do wyjazdu - mianowicie wysłałam formularz do KC w celu uzyskania numeru dla mojego psa. Numer jest potrzebny żeby zgłosić psa na jakąkolwiek wystawę w UK (koleżanka wysłała go w moim imieniu bo tam mieszka). Bardzo chcę jechać i póki co planuję że jadę - mam nadzieję że życie nie zweryfikuje moich planów ;))) Byłam tam już dwa razy, raz jako widz, drugi raz jako widz i wystawiałam psa kolegi. Tym razem planuję ze swoją suką (oby się udało). Chętnie skorzystałabym z jakiegoś busa bo samochodem średnio chce mi się jechać, chociaż koszty podróży własnym samochodem wcale nie są jakieś wygórowane. Jest jeszcze kwestia noclegu - ja mam tam przyjaciół i do tej pory leciałam do nich samolotem i byłam ich gościem i wozili mnie na Cruftsa i teraz też mam do nich zaproszenie ale jeśli jechałabym jakimś zorganizowanym transportem to pewnie nocowałabym ze wszystkimi. Macie na myśli jakieś konkretne miejsce? Niby dopiero wrzesień ale za chwilę będą zgłoszenia a potem już ciężko będzie znaleźć sensowne miejsca w hotelach bo im później tym droższe :(
 2. musia - bingo! też właśnie chciałam to napisać. każdy zgłaszając psa na wystawę podpisuje się pod doświadczeniem że znany jest mu regulamin wystaw i zobowiązuje się do niego zastosować a regulamin mówi właśnie to co powyżej. nie można mieć pretensji do oddziału za brak listy czy planu sędziowania bo jest to niestety tylko dobra wola kogoś z danego oddziału że umieści takie listy. Jeżdżę na wystawy od 14 lat i też zawsze jakoś to było bez list. Oczywiście, zawsze fajnie jest wiedzieć wcześniej ale jak nie wiem to trudno - trzeba się przyzwyczaić do tego że nie zawsze jest wygodnie ;) Byłam na wystawie w NS kilka lat temu i to był mój pierwszy i ostatni raz tam - organizacja i poziom wystawy mnie powaliły więc postanowiłam więcej tam nie jeździć i się nie denerwować ;)
 3. Udało mi się tam dziś dodzwonić (próbowałam przez 3 dni!) - cena podana na stronie dotyczy jednej wystawy. Przyjmują zgłoszenia mailem jeśli ktoś chciałby wiedzieć :) Ja tak wysłałam i dziś Pani sprawdziła i powiedziała że wszystko ok.
 4. Potwierdzam - ruch jest dla niego najważniejszy. Niestety, czasem nawet pies trochę gorszy wygrywa z lepszym tylko dlatego że lepiej się rusza.Ogólnie sędzia miły i sympatyczny, ja odniosłam wrażenie że lubi też dobry handling.
 5. [quote name='aneta'] Na BIS-y pocharki były okazałe, ale mnie najbardziej urzekło po BIS-ach przeistoczenie pucharków w koziołki do noszenia :):):)[/QUOTE] Specjalnie dla Pani zarejestrowałam się na dogo i wklejam te fotki :) pozdrawiam! [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/COLOR][URL="http://[/FONT"][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U]http://img13.imageshack.us/my.php?image=pict9185am.jpg][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7074/pict9185am.jpg[/IMG][/U][/FONT][/COLOR][/URL] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/COLOR][URL="http://[/FONT"][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U]http://img18.imageshack.us/my.php?image=pict9276.jpg][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9870/pict9276.jpg[/IMG][/U][/FONT][/COLOR][/URL] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/COLOR][URL="http://[/FONT"][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U]http://img704.imageshack.us/my.php?image=pict9278.jpg][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/1538/pict9278.jpg[/IMG][/U][/FONT][/COLOR][/URL]
×
×
 • Create New...