Jump to content
Dogomania

03.06.06 Krajowa Psów Myśliwskich Antoninek


sylrwia

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='SuperGosia']Na wystawe maja wstep TYLKO psy ujete w katalogu. "Przemycajac" psa na wystawe i piszac o tym na forum dajecie "przyklad" handlarzom, ktorzy potem petaja sie po terenie wystaw ze swoimi - nierzadko chorymi - zwierzetami.
Dlatego zakaz wpuszczania psow nie zgloszonych na wystawe powinien byc bezwzglednie egzekwowany przez kazdy oddzial. Nie ma - usmiechne sie do pana/i i wejde z dwoma psami zamiast jednego :shake: Kazdy pies powinien miec zaswiadczenie o stanie zdrowia od weta (co kosztuje).
Ja juz przerabialam chorobe przywleczona z wystawy (a dwom kolezankom pochorowaly sie psy w domach bezposrednio po wystawach), czego innym nie zycze. Nie ma znaczenia, ze Wasz pies jest akurat zdrowy - handlarz powie to samo, dlatego jestem za egzekwowaniem tego przepisu bez zadnych wyjatkow.[/quote]

Ja się przyznam, że na dwie wystawy wprowadziłam niezgłoszone szczenię bo nie miałam z kim go zostawić... Szczenię było w wieku 4 i 5 m-cy ale miałam oczywiście dla niego na wszelki wypadek zaświadczenie od weta oraz książeczkę zdrowia ze szczepieniami... Jeżeli chodzi o przemycanie niezgłoszonych psów tak sobie aby pobyły na wystawie to jestem temu przeciwna ale w przypadku kiedy wystawiam jednego psa a z drugim nie mam co zrobić to nie widzę innego wyjścia i zabieram... Na szczęście teraz będę miała problem z głowy bo mała kończy 6 m-cy i będę mogła obie zgłaszać:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinusia'] niestety na ta wystwae wpuszczaja wszystkie psy i nawet ksiazeczek nie sprawdzaja... :([/quote]

Bardzo niefajnie :shake: Ciekawe, co w potwierdzeniu zgloszenia napisza odnosnie wymagan, co do wejscia na teren wystawy - ale pewnie to, co zwykle sie pisze. A z egzekwowaniem, to juz inna parafia... A potem dotychczas zdrowe psy choruja po wystawach :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Mi w Katowicach przy wejściu sprawdzali potwierdzenie i zaświadczenie zdrowia od weta a nie sprawdzali szczepienia na wściekliznę w książeczce. Natomiast w Opolu sprawdzali tylko szczepienie na wściekliznę w książeczce, byłam zdziwiona bo nie sprawdzali potwierdzenia, dopiero przy odbiorze katalogu pokazałam czyli mogłbym wprowadzić niezgłoszone psy byle tylko miały szczepienie w książeczce...

Link to comment
Share on other sites

Na 8 wystaw nie sprawdzano nam dokumentow tylko jeden raz. I na tej wlasnie wystawie widzialam beztrosko spacerujacego po hali handlarza ze szczeniakem (dogowatym) na rekach :angryy:
Nota bene, na Litwie, jakos "przemycili" szczeniaka, ktory - na moje oko - mial nuzenca :angryy: :angryy: :angryy: Lysial i caly pysk mial obsypany. Ucieklismy w poplochu na drugi koniec hali. Dodam, iz byl to raczej piesek rasowy :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperGosia']Mamy juz potwierdzenie :multi:
Ale numeru to juz nie przyslali, choc zaplacone daaawno :shake:[/quote]
Ja też już wczoraj dostałam potwierdzenie z tym, że na jamniczą klubówkę i również bez numerków... Pisze tylko, że zgłoszone i opłacone mam dwa psy...

Link to comment
Share on other sites

Fortek nie miał wielkiej konkurencji, był jeszcze jeden wyżeł węgierski - suczka Zorza. Była to nasza pierwsza wystawa. Zdobył ocene doskonałą z lokata pierwsza (był jedynym psem węgrem), Zwyciestwo Młodzieży i Zwyciestwo Rasy (czy jakos tak nie pamietam) pokonując starsza od siebie suczkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Fortek nie miał wielkiej konkurencji, był jeszcze jeden wyżeł węgierski - suczka Zorza. Była to nasza pierwsza wystawa. Zdobył ocene doskonałą z lokata pierwsza (był jedynym psem węgrem), Zwyciestwo Młodzieży i Zwyciestwo Rasy (czy jakos tak nie pamietam) pokonując starsza od siebie suczkę.[/QUOTE]
to nie byle co tylko piękne osiągnięcia :) Brawo! Uwielbiam wegierskie wyzly.. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Fortek nie miał wielkiej konkurencji, był jeszcze jeden wyżeł węgierski - suczka Zorza. Była to nasza pierwsza wystawa. Zdobył ocene doskonałą z lokata pierwsza (był jedynym psem węgrem), Zwyciestwo Młodzieży i Zwyciestwo Rasy (czy jakos tak nie pamietam) pokonując starsza od siebie suczkę.[/quote]
Widziałam GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi:

Zapraszam do galerii Bigoska wstawiłam juz część zdjęć z wystawy

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za gratulacje i sama gratuluję innym zwyciezcom! :)

Beagle:

Psy - szczeniaki

[B]BAFFI Markowa Zagroda[/B]


psy - młodzieży

[B]GRAND Połkrza[/B]


psy - pośrednia

[B]EMORLEN IMPERIAL of Tragband[/B]

[B]HOTSHOT Xandrina[/B]


psy - otwarta

[B]DAVIDOV ENGLISH Matricaria[/B]

[B]HARLEY Dwa Gangi[/B]


psy - użytkowa

[B]ICE CREAM ENGLISH Matricaria[/B]


suki - młodzież

[B]FEMALE LIZARD Krotoski[/B]


suki - pośrednia

[B]EUREKA z Komoroska[/B]
[B]HOT AMBA ENGLISH Matricaria[/B]


suki - otwarta

[B]MOLLI z Bagiennych Stawów[/B]
[B]Fortibus SPRING MEADOW KPD I[/B]
[B]Forstibus X-PERT AT KUNG FU KPT I[/B]


[I]Flatów nie było... ;)[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...