Jump to content
Dogomania

03.06.06 Krajowa Psów Myśliwskich Antoninek


sylrwia

Recommended Posts

Czy ktoś z z Was wybiera sie na IV Krajową Wystawę Psów Ras Myśliwskich podlegających próbom prac w Antoninki o/Poznań.:lol:
Ja wybieram się z moim wyżełkiem będzie to jego i moja pierwsza wystawa, na której sie zaprezentujemy.:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mozna spokojnie ;) ja ostatnio bylam i ludzie byli z psami... przeciez to otwarta wystawa na dworze i przez zadna brame sie nie wjezdza tylko pytaja sie czy bedzie sie wystawiac i jesli nie do jedziesz dalej na parking do lasu a jesli tak to stajesz na parkingu dla wystawcow ;)

Link to comment
Share on other sites

Nas chyab tez... i bedizemy spiewac " zatrzes mna!" hehe... no wiec dziewczynka 13 lat dlugie wlosy trzesaca sie biala jak kreda i z cocker psnaielem ;) Gosiu musimy sie poznac przed wystawa ;) byc moze bbede jutro na Cytadeli ;) a ty?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinusia']Mozna spokojnie ;) ja ostatnio bylam i ludzie byli z psami... przeciez to otwarta wystawa na dworze i przez zadna brame sie nie wjezdza tylko pytaja sie czy bedzie sie wystawiac i jesli nie do jedziesz dalej na parking do lasu a jesli tak to stajesz na parkingu dla wystawcow ;)[/quote]

Na wystawe maja wstep TYLKO psy ujete w katalogu. "Przemycajac" psa na wystawe i piszac o tym na forum dajecie "przyklad" handlarzom, ktorzy potem petaja sie po terenie wystaw ze swoimi - nierzadko chorymi - zwierzetami.
Dlatego zakaz wpuszczania psow nie zgloszonych na wystawe powinien byc bezwzglednie egzekwowany przez kazdy oddzial. Nie ma - usmiechne sie do pana/i i wejde z dwoma psami zamiast jednego :shake: Kazdy pies powinien miec zaswiadczenie o stanie zdrowia od weta (co kosztuje).
Ja juz przerabialam chorobe przywleczona z wystawy (a dwom kolezankom pochorowaly sie psy w domach bezposrednio po wystawach), czego innym nie zycze. Nie ma znaczenia, ze Wasz pies jest akurat zdrowy - handlarz powie to samo, dlatego jestem za egzekwowaniem tego przepisu bez zadnych wyjatkow.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...