Jump to content
Dogomania

ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje


Recommended Posts

Z watka Ciaputki od Sleepingbyday

"dziewczyny - na śledzika ode mnie piszcie 10 zł. nie dam rady więcej, 40zł dla ciaputy to było duże obciążenie i z ulgą moje konto powitało jej adopcje. do klops trzeba pisać, ona rzadko bywa na dogo w ogóle. na pewno ucieszy się z info, że kropa ma dom. można ja poprosić o mniejszą deklarację. myślę, ze i tak dużo pomagała, a lepiej dostać mniejszą, niż żadną.
nikki tez rzadko wpadała, ale na pw zawsze odpowiadała. trzeba ją tez poinformować, ze na ciaputkę juz nie musi wplacac. generalnie - trzeba powiedzieć darczyńcom w pw, bo na wątek nie musza wchodzić.

[B]kto jeszce nie wie? to dam znać tym osobom, tylko napiszcie, kogo poinformować[/B]

GDZIE WPLACAC NA ŚLEDZIKA?"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dogo, uprzejma prośba byłabyś w stanie zrobić bazarek na Śledzika? Damy fanty. On nie powinien wrócić do Boguszyc. Bo my nie darmy radę opłacać jego hotelik czy pobyt u Paji. Już mamy taką bidę w dt Maksi - dopłacamy. Jest jeszcze Tofik u Ani Milva ( Brodnica ) i nie wygląda sytuacja różowo. Ewa

Link to comment
Share on other sites

figa33 20zł
Goldenek2 40zł
Nevada 20zł (do końca roku)
Paja 10zł
szarotka 20zł
elkate 20zł
Maruda666 20zł
OS Ewa 5zł
Julia Wielogorska 20zł (konto wysłane)
Awit 10zł
aduska1212 10zł
sbd 10 zł
Jolanta08 10 zł
nikki 10 zł
mparsley 20 zł
kaas1 20 zł
milka74 20 zł
-------------------------
[B]285 zl[/B] -potwierdzone,[B] brakuje 65 zł stałych deklaracji[/B]

viola005 25 zł -[COLOR=red] w lipcu ostatnia wpłata ,[/COLOR]
tak wygląda sytuacja na dzień [B]05.07.2011 godz. 20.31 :) [/B]

Link to comment
Share on other sites

ja też nmapisałam do mparsley, nikki oraz do milki76. mikoada ma dalej zapchana skrzynke, ale dałam znać wpisem w profilu, żeby wyczyściła.
generalnie uważam, że trzeba próbowac dalej, np przez najbliższy miesiąc (bo na ten czas śledzik kase ma), ale jeśli nie zbierze się conajmniej 2/3 potrzebnej kwoty miesięcznie (resztę dopcha się bazarkami), niestety śledzik powinien wrocić do schronu. a to dlatego, że, niestety, rachunek ekonomiczny jest prosty - fundacja dokładając resztę na jednego śledzika, obcina kase na utrzymanie psów w boguszycach - a ich jest mnóstwo. w większości dla nas anonimowe, nie jesteśmy z nimi zżyci, jak wy ze śledzikiem, ale nasze/ wasze emocje nie mogą odbierać innym przysłowiowego chleba. tutaj mamy albo -albo. będzie to porażka, ale nie mamy prawa za wszelką cenę (czytaj, inne boguszaki), ratować się przed przyznaniem do porażki.
co, oczywiście, mam nadzieję, ze nie nastąpi.
i wiem, mi jest łatwiej takie deklaracje tu składać, bo nie jestem związana ze śledzikiem, znam jego sprawę i tyle. ale musimy uczyć się podejmować też trudne decyzje.

Link to comment
Share on other sites

w imieniu Skarpety dla kudłaczy w potrzebie przelałam Śledzikowi jednorazowo 70 zł, na konto podane w pierwszym poście.
Proszę o potwierdzenie otrzymania wpłaty na wątku skarpety:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/173217-Skarpeta-dla-kud%C5%82aczy-w-potrzebie-UWAGA-NOWE-KONTO[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']ja też nmapisałam do mparsley, nikki oraz do milki76. mikoada ma dalej zapchana skrzynke, ale dałam znać wpisem w profilu, żeby wyczyściła.
generalnie uważam, że trzeba próbowac dalej, np przez najbliższy miesiąc (bo na ten czas śledzik kase ma), ale jeśli nie zbierze się conajmniej 2/3 potrzebnej kwoty miesięcznie (resztę dopcha się bazarkami), niestety śledzik powinien wrocić do schronu. a to dlatego, że, niestety, rachunek ekonomiczny jest prosty - fundacja dokładając resztę na jednego śledzika, obcina kase na utrzymanie psów w boguszycach - a ich jest mnóstwo. w większości dla nas anonimowe, nie jesteśmy z nimi zżyci, jak wy ze śledzikiem, ale nasze/ wasze emocje nie mogą odbierać innym przysłowiowego chleba. tutaj mamy albo -albo. będzie to porażka, ale nie mamy prawa za wszelką cenę (czytaj, inne boguszaki), ratować się przed przyznaniem do porażki.
co, oczywiście, mam nadzieję, ze nie nastąpi.
i wiem, mi jest łatwiej takie deklaracje tu składać, bo nie jestem związana ze śledzikiem, znam jego sprawę i tyle. ale musimy uczyć się podejmować też trudne decyzje.[/QUOTE]

To samo powinno stac sie z Maxi u p.Ewy, bo nikt sie nia nie interesuje, a dokladamy my - i fundacyjnie i prywatnie. Po co bylo wiec cale halo zeby ja natychmiast wyciagac ze schronu, SBD - najpierw halo, a potem wracajcie do Boguszyc?? Napisalam dlugiego posta, bo mocno mnie wkurzyl Twoj, ale ... dam sobie spokoj i ide spac. Dobranoc, wszystkim Darczyncom Sledzika pieknie, pieknie pieknie dziekujemy :):):) Sledzik nawet nie wie jak o niego walczycie. /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']To samo powinno stac sie z Maxi u p.Ewy, bo nikt sie nia nie interesuje, a dokladamy my - i fundacyjnie i prywatnie. Po co bylo wiec cale halo zeby ja natychmiast wyciagac ze schronu, SBD - najpierw halo, a potem wracajcie do Boguszyc?? Napisalam dlugiego posta, bo mocno mnie wkurzyl Twoj, ale ... dam sobie spokoj i ide spac. Dobranoc, wszystkim Darczyncom Sledzika pieknie, pieknie pieknie dziekujemy :):):) Sledzik nawet nie wie jak o niego walczycie. /Agnieszka[/QUOTE]

mnie nie wypadalo napisac, ze mnie wkurzyl ale wkurzyl to malo powiedziane:shake: zostalam na ten watek zaproszona i od razu dalam swoja deklaracje.porazka porazka ale czemu sie poddawac. wiem ze jest duzo psow potrzebujacych ale jak sie juz jakiemus pomaga, to uwazam, ze do konca trzeba za wszelka cene, buziaki dla Sledzika :) :) i dla Agnieszki :)

Link to comment
Share on other sites

chyba mnie nie zrozumiałyście, ale późno, a ja jeszzce musze tyle rzeczy...
a z maxi jka było, sama wiesz. znalazłam sponsora z duża deklaracją, ktora została delikatnie mówiąc, wycofana. na to miejsce znalazłam, co uważam za cud i sukces, 210 zł miesięcznie. to sporo, jak mi się wydaje. resztę możnaby bazarkami dozbierać, tylko te bazarki trzeba robić. i mogłabym w tym pomóc, ale czy skorelowane sa nasze działania?
zresztą to nie było tak, że hurra, jest biedny pies, deklaracje się znajdą, wyciagamy. dałam wam cynk, ze mam sponsora. troche inna sytuacja chyba?
a z twojego postu wynika, że szaleję z wyciąganiem, a jak sa problemy, to niech pies wraca do schronu. no co ty. nie na nas spoczywa odpiwedzialnośc za brak odpowiedzialności u deklarantów, ale za maxi cz\uję się odpwiedzialna. maxi nie zostawię, intersuję się nią, jeżdżę do niej, dzownię do p. ewy, robie foty, wypytuję o rózne rzeczy, np czy są ogłoszenia juz, czy szukac kogoś do zrobienia ich? i nie wiem tego.
wszyscy jesteśmy zaganiani i nie oszukujmy się, kilka spraw zawsze leży odłogiem. ale nie zacznijmy sobie tutaj skakac do oczu, ty to, a ty tamto.

fakt - jeśli śledzikowi nie uda się zebrać większości deklaracji, to albo decydujecie, brzydko mówiąc, populistycznie, albo rozsądkiem, choc to boli.
piszę to w ostrej, krótkiej formie, ale po prostu wiem, jaką macie sytuacje z kasą i nie zazdroszczę wam musu podejmowania róznych deczyji i rozwiązywania boguszyckich problemów z finansami. i nie napisałam tego ot tak, z lekkim sercem. po prostu uczę się, że musimy miec twardą dupę. śledzik (tfu tfu), byłby w starsznej sytuacji, ale skąd fundacja weźmie kasę? tylko i aż o takie aspekty tego wszystkiego chodzi, a nie o to, ż ejest źle, to zamykamy kramik. ja przecież nie pisałam, że poddajmy się, nie ma sensu!

to torche przypomina dyskusję o usypianiu slepych miotów czy sterylkach aborcyjnych. moraliści zawsze mają argument, ze cenne życie itd, ale uważam, że nas nie stać na spokój sumienia, ze musimy go poświęcac. i że z cała świadomością "mania" krwi na rękach ślepe mioty powinny być w naszych polskich warunkach usypiane. to taka analogia, mam nadzieję, ze zrozumiecie, co chcę przekazać.

Link to comment
Share on other sites

Ekspresowo policzylam wplaty za czerwiec na koncie - 355zl :) Nie rozpisze sie teraz kto i za ile, ale wychodzi na to, ze na koncie Sledzikowym po oplaceniu hoteliku za czerwiec zostaje 340zl :):):) Dokladnie postaram sie doliczyc wieczorem, wiec moze cos sie tutaj zmienic, ale raczej nie drastycznie /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Ekspresowo policzylam wplaty za czerwiec na koncie - 355zl :) Nie rozpisze sie teraz kto i za ile, ale wychodzi na to, ze na koncie Sledzikowym po oplaceniu hoteliku za czerwiec zostaje 340zl :):):) Dokladnie postaram sie doliczyc wieczorem, wiec moze cos sie tutaj zmienic, ale raczej nie drastycznie /Agnieszka[/QUOTE]

:multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...