Jump to content
Dogomania

ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje


Recommended Posts

Rozliczenie potwierdzone:


figa33 20zł
_Goldenek2 40zł
Nevada 20zł (do końca roku)
Paja 10zł
szarotka 20zł
elkate 20zł
Maruda666 20zł
OS Ewa 5zł
Julia Wielogorska 20zł (konto wysłane)
Awit 10zł
aduska1212 10zł
-----------------------------
195zł

Jednorazowe :
OS Ewa 30zł
Julia Wielogorska 30zł
baster i lusi 10zł (konto wysłane)
---------------------------------------
70zł

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]viola005 , Jolanta08, kaas1 i chyba mparsley oraz milki74 - czekamy na potwierdzenie wpłat. [/B]I szukamy dalej. Do Donki to nadawałaby się nasza nieśmiała Vega , ale musimy sobie z socjalizacją poradzić sami w Boguszycach. Są psiaki w gorszym stanie w stokroć gorszych warunkach. A jak wiemy z kasą bardzo krucho. Ewa

Link to comment
Share on other sites

Tak jak rozmawiałyśmy Ewo daje czas do środy i w środę oczekuje telefonu na czym stoję. Jutro wyjeżdżam zajrzę tu po powrocie jak dalej nie będzie nic wiadomo to ja rezygnuje z wzięcia psa bo nie będę w nieskończoność czekać.

Link to comment
Share on other sites

wpłacają regularnie i w czerwcu również nie uwzględnione przez Paje aczkolwiek tylko Jolanta08 odpisała
viola005 po 25 zl deklaracja stała
mparsley po 20 zł -" _ -"-
jolanta08 po 10 zł -" - -" -

byłoby 55 zł plus 195 co dawałoby 250 zł hmmm kiepsko i czasu tyle co kot napłakał , nie obrażając kota. Ewa

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, macie zapchana skrzynke, dlatego odpowiadam na Wasze pw tutaj.

Jestem w takiej sytuacji jak moj kraj. Skonczyly mi sie oszczednosci i zaczelam pracowac w Oriflame, zeby dorobic. W tej chwili nie jestem w stanie przewidziec, co bedzie jutro, a co dopiero pojutrze, z dnia na dzien oczekujemy bankructwa lub innego dramatycznego rozwiazania sytuacji. Dlatego nie moge sie zdeklarowac. Mam ostatnie 300zl na psy u siostry w Polsce, czyli 1 miesiac deklaracji stalych, lipiec, a pozniej bede musiala je cofnac, bo juz nie mam z czego placic. Dopiero jezeli w Oriflame dobrze mi pojdzie to cos sie zmieni na lepsze, ale to nie nastapi w najblizszej przyszlosci. Bardzo mi przykro.
V.

Link to comment
Share on other sites

Na Sledzika zbieramy i bedziemy ciulac, bo dla niego powrot do schronu bylby tragedia :( Jednakze Sledzik nie jest jedyny psem, ktorego deklaracje w trakcie pobytu sie wykruszyly - za kolejna bide doplacamy i niestety kolejnych psow do platnych DT wydawac nie bedziemy. Jest to trudna decyzja, ale nie mamy z czego dokladac. Za brama siedzi 430 takich kundelkow i im wszystkim trzeba zapewnic jedzenie oraz opieke :( /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Łomatko Dogo07 jesteś :) prosimy poprowadź wątek Śledzika , fakt deklaracji na 235 zł, trzeba dopisać sbd - 10 zł , 2 osoby nieodpisują ,nie udzielają się na wątku. Paja wstępnie podała kwotę 350 zł - 360 zł , bardzo potrzebne będą bazarki . Jakby nie patrzeć brakuje 115 zł stałych deklaracji .
Violu005 , nie musisz się tak tłumaczyć sytuacja powszechnie znana i zrouzumiała. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie Śledzika i życzymy powodzenia finansowego. Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...