Jump to content
Dogomania

West-ka z PSEUDO. Już szczęśliwa w Nowym Domku u masuimi33!:)


Tia

Recommended Posts

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='masuimi33']jest piękna
i już widać że jest bardzo szczęśliwa
czekamy na decyzję Angel
co dalej?
ja gwarantuję szczęsliwy i bezpieczny ds jeśli trafi do nas
również Angel jeśli będziesz miała taką możliwość zapraszam do mnie pozdrawiam[/QUOTE]

Mi się wydaje, że trzeba przemyśleć propozycję, jest kusząca:):):)

Link to comment
Share on other sites

jestem tez za by jak najszybciej SNIEZYNKA znalazla ds jezeli bedzie to domek [B]masuimi33 [/B] milo bedzie ,
a i pod czujnym okiem Wortiego,,,i Roxi..sie znajdzie ...i innych warszawskich westiczkow;)
no chetnie tez SNIEZYNKE zaprosze na spacer MORSKIE OKO/MOKOtOW/, i ciasteczka od Roxi
widac ze dzielna babeczka z niej i szybko wroci do formy westikowej...a odnosnie tatuaza to jeszcze trzeba sprawdzic Poznan
dobranoc,,,,,,

Link to comment
Share on other sites

jeśli trafi do mnie nie musi być po sterylce moja sunia Fanta nie jest po sterylce i nie zamierzam jej dopuszczać, tym bardziej jak Śnieżynka trafi do mnie nie ma takiej potrzeby gdyż nie zamierzam uprawiać hodowli

Zwierząt u mnie w opór bo mamy jeszcze szczurka KOKOSA;)))
więc jeśli wet powie że nie musi być wysterylizowana ze względu na jej stan zdrowia nie róbcie tego

Worty dzięki za miłe słowa i zaproszenie na ciasteczka :eviltong: jeśli sunia trafi do mnie będziesz musiał przygotować więcej ciastek...również dla mojej Fantusi no bo jak Śnieżynka trafi do mnie to dziewczyny staną się nierozłączne;)))))

Angel daj znać jak niunia ja mogę w każdej chwili lecieć po nią;)
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

nie w tym tygodniu jeszcze ale myśle ze w nastepnym tygodniu może juz iść no i trzeba zapłacić 30 zł za wykupienie.. mam ostatni tydzień na to by pobyć z moja kruszynką :( ehhh... bardzo sie ciesze ze trafi do tak dobrego domu.. tylko szkoda ze tak daleko :( kurdee to bd strasznee przykre że już jej nie zobacze na zywo.. tylko foty mi pozostana i wspomnienia... wiem wiem może histeryzuje ale przez ten krótki czas bardzo sie do niej przywiązałam..

Link to comment
Share on other sites

To rozumiem że zgadzasz się żeby niunia trafiła do mnie?
Jeśli tak to super
Angel daj mi numer konta to Ci wyśle pieniążki na wykupienie czy mam to uregulować przy odbiorze?jeśli trzeba ponieść jeszcze jakies koszty oczywiscie wszystko ureguluję

co do tego widzenia ostatni raz na żywo nie bądź taka sceptyczna

tak jak pisałam jeśli będziesz gdzieś w okolicach Warszawy albo w Warszawie zapraszam serdecznie
jeśli ja również będę z suńką w Twoich okolicach oczywiście podjadę po wcześniejszym skontaktowaniu się z Tobą w końcu to Ty wyprowadziłaś
ją z tego horroru
czekam na dalsze wieści
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Masuimi33 możesz adoptować suńkę pod warunkiem że założysz jej galerię :evil_lol: Bo Ci spokoju nie damy. Kochana jeśli sunia będzie u Ciebie to daj znać, dam Ci namiary na dziewczynę, która pomoże Ci okiełzać ładnie sunię i kto wie może będzie można też już trymować, ale to trzeba ocenić na żywo.
Angel z mojego bazarku jest ponad 100 zł i pod koniec tygodnia myślę że już będę mogła zrobić przelew.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']Angel a to Ty podejmujesz decyzje co do DS? bo wczoraj rozmawiałam z osoba z TOZu i mówiła mi o całkiem innym domu ze jak Sniezynka wyzdrowieje to tam jedzie... takze ja widze tu całkiem rózne dwie wersje...[/QUOTE]

Tak, jak wszyscy czuliśmy, będą się domki biły o malutką Śnieżynkę ...


jest cudna i tyle przeszła, że wszystkim miękną serca :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Tak, jak wszyscy czuliśmy, będą się domki biły o malutką Śnieżynkę ...


jest cudna i tyle przeszła, że wszystkim miękną serca :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]


miękną miękną bić się nie chce oferuje ciepły przytulny domek bo akurat nie mogę mieć innych piesków/alergia syna/
ale szkoda by było ;( tym bardziej że nikt nic nie mówił o ds wczesniej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']Angel a to Ty podejmujesz decyzje co do DS? bo wczoraj rozmawiałam z osoba z TOZu i mówiła mi o całkiem innym domu ze jak Sniezynka wyzdrowieje to tam jedzie... takze ja widze tu całkiem rózne dwie wersje...[/QUOTE]

ja tez rozmawaiłam z osoba z TOZ i mówiłam jej już o tym domku! naprawde..

Link to comment
Share on other sites

JAK TAM DZISIAJ SUNIA
/mam nadzieje że jest ok. dzis doszłysmy do wniosku że cała akcja przywracania do zdrowia suni może poprowadzić już DS, skoro jest to nie ma sensu psa stresowac stałymi zmianami.poprostu podam dokładnie wszystko co trzeba kupić i jak przeprowadzić leczenie, albo sama podjadę przeprowadzić pierwsze zabiegi nie są to bardzo kosztowne środki i bardzo efektywne. sunia będzie jak księżniczka i to bez wielkich kosztów. Najlepiej aby jednak już pojechała do ds, na zasadzie adopcji regulaminowej, i wizytą, jest tam multum cioteczek w Warszawie skłonnych to przeprowadzic natychmiast, a może i wujaszek z watku ?, z podpisaną umową adopcyjną, co nie powinno stwarzać problemów, o domek odpowiedzialny i doświadczony w tej rasie. Nic nie wiemy o innym domku, i nie sądzę aby to było rozwiązanie fair wobec sób oferujacych pomoc od pierwszej chwili.

ćzy ktoś dziś suńke odwiedzał? Jaki jest jej stan. ? Skoro jej przyszłość w zasadzie jest zapewniona, zajmiemy się następną suńką , tą ze świerzbem.

Link to comment
Share on other sites

no to super Angel ze już mnie zapowiedziałaś
zadzwonię jutro do tego schroniska zapytam o szczegóły procedury adopcyjnej i mogę od ręki przelać pieniążki i jak najszybciej ją odebrać jeśli już można
co do leczenia mam stały kontakt z kochaną Panią Tereską więc będziemy działać juz od pierwszych dni u mnie

jeśli darczyńcy się zgodzą proponuję pieniążki zebrane na Śnieżynkę przekazać na bidulę ze świeżbem Kremcie?ma ona małe szanse na pomoc

a Śnieżynka naprawdę będzie miała u mnie wszystko zobowiązuję się na stałe relacje oczywiście i foteczki


dziękuję cioteczkom i wujaszkom za poparcie

Angel Tobie przede wszystkim bardzo dziękuje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...