Jump to content
Dogomania

Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!


Aimez_moi

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

yumanji...czy możesz wkleić jakieś nowe zdjęcia psa? co z tą karmą w końcu - bo rozmowa o niej była już dawno i co? wybrana w końcu czy dalej nie?jeśli nie to czym on jest karmiony? czy mogłabyś wstawic tu - o ile masz wyniki badań Ramzesa? skan np. - można by się skonsultować?

zerknęłam na wątek...pies jest od lipca u Yumanji...wydaje mi się, że wyglądal wtedy lepiej jak trafił do hotelu niż teraz - no chyba, ze te zdjęcia były robione kiedy indziej:

[B]
[IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/DSC05040.jpg[/IMG][/B]

i sorki, ze tak pytam...ale 400 zł bez karmy to trochę sporawo chyba...co wchodzi w ten koszt hotelowania? bo rozumiem, że 450 zł to miało być z karmą (jaką wobec tego) tak? (tak wywnioskowałam z treści co niektórych postów tutaj)

czy on jest ogłaszany na szeroką skalę? jest gdzieś jakiś tekst?

Link to comment
Share on other sites

andzia 69 wydaje mi sie,ze to troszke nie tak..........trafil do yumanji i wygladal jak szkielet bo pies nie nabedzie masy skoro jest chory,wiec dalej jest szkapowaty...... a z tego co wiem to karme specjalistyczna posiada...reszte zostawiam yumanji do napisania...............tylko troszke tak zaatakowalas zdaje mi sie.......................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']andzia 69 wydaje mi sie,ze to troszke nie tak..........trafil do yumanji i wygladal jak szkielet bo pies nie nabedzie masy skoro jest chory,wiec dalej jest szkapowaty...... a z tego co wiem to karme specjalistyczna posiada...reszte zostawiam yumanji do napisania...............tylko troszke tak zaatakowalas zdaje mi sie.......................[/QUOTE]


Lolalola...nie zaatakowalam tylko zapytałam...bo informacje od Yumanji są...szczątkowe:( zdjęć - brak:( rozważania na temat karmy były pomiędzy osobami na wątku - ja podałam propozycje optymalne - nie problem wydać w sroc kasy po to, by kupić karmę w stylu hillsa czy royala...to pies, który nie ma worka pieniędzy i trzeba szukać kompromisu...A Yumanji skwitowala to jednym zdaniem i na tym się skonczyło - czy ktoś wie w końcu jaka karma wybrana? czy kupiona? zero imformaji przez parę tyg....



to raz...co do ogłaszania - jakoś nie widziałam jednego linka do jakiegoś ogłoszenia poza umieszczeniem go na onecie - być może przegapiłam...ale - wg mnie wcale nie wiadomo jaki jest Ramzes - Yumanji pisze, ze on już może iść do domu, jest adopcyjny, nie powinien iść na dwór - ale czy wie ktoś jak on :chodzi na smyczy? czy umie zostawać sam w domu? czy zachowa czystość ?

wiesz...ja wchodzę na wiele wątków min. wątek psów u Jamora, sporo na wątki Murki - np. psiaków w jej hoteliku - jest u niej nasza kielecka bida...i trochę inaczej widać wyobrażam sobie hotelik...no ale może się mylę...


i moze właśnie przez to wszystko ten pies ma doslownie tylko parę osób na wątku,malo osbob chcących go wesprzeć finansowo, zero pomocy nawet w postaci kogoś do oglaszania...być może - i dlatego zapytalam...

Link to comment
Share on other sites

zgłaszam sie do tablicy
1. chudy był...potem przytył lekko, ale że lato spędził nie w kojcu - a biegał z sukami yumanji - to mu nie pozwoliło przytyc...
zresztą...ma chłoapk problemy, o którch tu pisano..leki bierze
po lekach była poprawa...
Fotka nowa by się przydala...ale ze względu, ze jestesmy w kontakcie gg/fon z yumanji strachu nie ma...

2. KARMa - karmy temat był..wybraliśmy karmę..yumanji powiedział, ze rozliczymy sie hotelowanie bez karmy plis wet + nasza karma
Karme w dobrej cenie ma zalatwić wet - bo tylko przez gabinet wet. karme mozna kupic...

3. ogłoszenia
ja robiłma allegro/gumtree/olx/popisałam do rhodesianowych...jest poumieszczany na forach

4. tekst do ogłoszen jest na pierwszej stronie - tam są tez linki do zdjec...

Aimez - zrób moze metryczkę Ramzesowi taką jak robiłam CYWILOWI,ok?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']jakoś w lipcu robiłam zdjęcia Ramzesowi, wyszły bardzo ładnie, przeslałam je chyba Anicie.
Czy on jest ogłaszany z tymi zdjęciami?

Gdzie w jest ogłaszany?jaki jest teskt do ogłoszeń? Czy ktoś w ogole po niego dzwoni?[/QUOTE]

Wszystko jest w pierwszym poscie..
[url]http://www.dogomania.pl/threads/187757-RAMZES-rodesian-o-wadze-chi%C5%82a%C5%82y-ZBIERAMY-na-Hotel-95-305[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']yumanji...czy możesz wkleić jakieś nowe zdjęcia psa? co z tą karmą w końcu - bo rozmowa o niej była już dawno i co? wybrana w końcu czy dalej nie?jeśli nie to czym on jest karmiony? czy mogłabyś wstawic tu - o ile masz wyniki badań Ramzesa? skan np. - można by się skonsultować?

zerknęłam na wątek...pies jest od lipca u Yumanji...wydaje mi się, że wyglądal wtedy lepiej jak trafił do hotelu niż teraz - no chyba, ze te zdjęcia były robione kiedy indziej:

[B]
[IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/DSC05040.jpg[/IMG][/B]

i sorki, ze tak pytam...ale 400 zł bez karmy to trochę sporawo chyba...co wchodzi w ten koszt hotelowania? bo rozumiem, że 450 zł to miało być z karmą (jaką wobec tego) tak? (tak wywnioskowałam z treści co niektórych postów tutaj)

czy on jest ogłaszany na szeroką skalę? jest gdzieś jakiś tekst?[/QUOTE]
Ja mam rowniez kilka pytan:
1-wplacasz jakas deklaracje stala na Ramzesa?
2-jakas wplata jednorazowa na pomoc psom z Szydlowca?
3-pieniazki na konsultacje u specjalista,skoro dotychczasowa jest niewystarczajaca?
4-przyjedziesz swoim samochodem po Ramzesa do mnie,zeby go zabrac na dodatkowe badania?
5-moze sprobujesz zalatwic taniej karme?
6-a moze bezplatny DT?

Link to comment
Share on other sites

W cenie hotelowania:
opieka ,spacery,nauka chodzenia na smyczy,socjalizacja,zapewnienie 24-h opieki wet,zakladanie ksiazeczki,szczepienia,odrobaczenie,odpchlenie,opieka po zabiegach kastracji i sterylizacji,oraz innych,podawanie lekow,wykonywanie zastrzykow i podawanie kroplowek,
kapiele,strzyzenie,pzrycinanie pazurow,miziznie,glaskanie na zyczenie,pomoc w adopcji,w razie potzreby zalatwianie wizyty przedadopcyjnej,kontakt i pomoc dla DS w razie potrzeby,dostarczenie opiekunom
informacji potzrebnych do stworzenia :wizytowki "psa...
Cena hotelowania nie zawiera :
1-siedzenia godzinami przy necie ,zeby kazdej pannie odpowiedziec na jej napastliwe pytania,bo akurat tego dnia miala zly humor.

Link to comment
Share on other sites

jak dla mnie Andzia ma troche racji w kwestii badan
ja tez nie raz pytalam o badania na co otrzymalam odpowiedz, ze biega to znaczy ze zyje:roll::roll:...doceniam poczucie humoru, ale akurat wyniki badan tez chcialabym zobaczyc i dokladnie zalecenia jakie leki bierze i jaka karma jest sugerowana przez weta i przede wszystkim jaka jest diagnoza

Link to comment
Share on other sites

no pięknie...jak to czytam to się zastanawiam po co się nakręcać? ja jestem tu nowa, ale na Ramzesa zadeklarowałam się płacić co miesiąc 100 zł. może to nie dużo, ale w czymś pomoże. nie wątpię w dobre chęci Yumanji i dobrą opiekę, ale rzeczywiście przydałyby się ze dwie nowe fotki i jakieś info o badaniach etc. I nie ma się co tu denerwować, pisać złośliwych komentarzy tylko dbać o psa - po to tu chyba jesteśmy, prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betson']no pięknie...jak to czytam to się zastanawiam po co się nakręcać? ja jestem tu nowa, ale na Ramzesa zadeklarowałam się płacić co miesiąc 100 zł. może to nie dużo, ale w czymś pomoże. nie wątpię w dobre chęci Yumanji i dobrą opiekę, ale rzeczywiście przydałyby się ze dwie nowe fotki i jakieś info o badaniach etc. I nie ma się co tu denerwować, pisać złośliwych komentarzy tylko dbać o psa - po to tu chyba jesteśmy, prawda?[/QUOTE]
100 zl to bardzo duzo,ale nawet gdyby to byla mniejsza kwota,to masz prawo wiedziec,co sie dzieje z psem na ktorego lozysz.Problem polega na tym,ze c jakis czas ktos wpada na pomysl ,zeby sie pzryczepic do czegos,a ja musze pokazywac,ze nie jestem wielbladem.Czasem sa dni,kiedy straszliwie mnie wkurza,kiedy ktos wlasnie takim napastliwym i nieufnym tonem zaczyna mi zarzucac pewne rzeczy.
W poscie 750 napisalam ,jaka jest diagnoza,co pies dostaje i co powinien jesc.Rozumiem,ze sie niepokoicie o psa,ale jesli bede siedziala non stop pzry kompie,to straca na tym psy.
Ze zdjeciami sie poprawie,ale jakos zawsze zapominam ,bo chcialabym,zeby kazdy pies raz dziennie wyszedl na spacer poza teren podworka ,a kiedy sa same samce,to sie nagle okazuje ,ze czasu nie bardzo starcza,bo kazdy musi wyjsc osobno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']jak dla mnie Andzia ma troche racji w kwestii badan
ja tez nie raz pytalam o badania na co otrzymalam odpowiedz, ze biega to znaczy ze zyje:roll::roll:...doceniam poczucie humoru, ale akurat wyniki badan tez chcialabym zobaczyc i dokladnie zalecenia jakie leki bierze i jaka karma jest sugerowana przez weta i przede wszystkim jaka jest diagnoza[/QUOTE]
Wyniki badan wysle na PW,a Ty je zeskanuj ,jesli mozesz,bo ja nie mam mozliwosci.Tak bedzie ok?

Link to comment
Share on other sites

dla mnie najważniejsze jest to, czy pies jest zdrowy, najedzony i szczęśliwy:-) wiem ile to wymaga czasu i poświęcenia, żeby zajmować się psiakami i za to bardzo podziwiam i dziękuję Yumanji - psiaki mają dach nad głową, jedzenie, opiekę i uczucie. I to się najbardziej liczy:-)jak odbiorę samochód z serwisu za ok. 2 tyg. to się do Was wybiorę, ok?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yumanji']Ja mam rowniez kilka pytan:
1-wplacasz jakas deklaracje stala na Ramzesa?
2-jakas wplata jednorazowa na pomoc psom z Szydlowca?
3-pieniazki na konsultacje u specjalista,skoro dotychczasowa jest niewystarczajaca?
4-przyjedziesz swoim samochodem po Ramzesa do mnie,zeby go zabrac na dodatkowe badania?
5-moze sprobujesz zalatwic taniej karme?
6-a moze bezplatny DT?[/QUOTE]

1 - czy to, ze nie wpłacam ale zaglądam nie upoważnia mnie do zadawania pytań???
2 - na psy z Szydłowca akurat nie - i co z tego?
3 - na jakie konsultacje? jakie to kwoty? co chcesz konsultować? wklej moze wyniki badań - bo uważam, ze powinny tu się znaleźć!
4 - ja za hotelowanie nie biorę kasy - wiec nie do mnie to pytanie!
5 - pytałam fafnaście razy jaka to karma i pisałam, ze to wcale nie musi być Royal!!!ale ty się upierasz i..no i co z ta karmą? je ją chociaż???
6 - wiesz...gdybym mogła to moze - ale: mam 3+1 psy, mieszkam na 9 pietrze w wieżowcu więc nie wcisnę żadnego psa - tym bardziej, ze mam 2 bullowate


coś jeszcze??? Yumanji - ja cię nie atakuję, ale zaczyna mnie to wkurzac - wkurza mnie to, ze jak ktoś łaskawie weźmie psa na PŁATNY tymczas czy hotel to jeszcze mu trzeba w tyłek włazić, bo się moze obrazić! Za opiekę masz płacone, więc moze choc trochę zaangażuj się w to co robisz i okaż to zainteresowanie psem na wątku

bo to, ze sobie wymieniacie poglądy i spostrzeżenia w innych strefach wirtualnych to tylko i wyłącznie między wami - a ja wypowiadam się jako osoba, którą zaprosiłyście na wątek i widzę to co widzę....czyli zero informacji na wątkach, zdjęcia - jak je ktos zrobi to fajnie, ale jak nie - to ich nie ma - nie masz aparatu?zero ogłoszeń!!!

no - to tyle z mojej strony - naprawdę nie muszę zagladać na ten wątek, mam co robić...

Link to comment
Share on other sites

te zdjęcia, na których Ramzes wyglada adopcyjnie ;)

[URL]http://img524.imageshack.us/gal.php?g=dscf7663ln.jpg[/URL]

[IMG]http://img827.imageshack.us/img827/5562/dscf7711.jpg[/IMG]

[IMG]http://img63.imageshack.us/img63/5057/dscf7686n.jpg[/IMG]

[IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8647/dscf7663l.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...