Jump to content
Dogomania

O karmie ACANA...


a-38

Recommended Posts

[quote name='ika07'][

Jeszcze nie ale wiem że łosoś będzie dość drogi bo ogólnie ceny od 1.12.05 podnoszą.[b]Ma być klub ACANY i dla klubowiczów po bardzo atrakcyjnych cenach 25kg worki, ale psina musi być zarejestrowana w ZK, szczegóły za jakiś czas, bo nie chcę wprowadzać w błąd.
[/b]IKA[/quote]
[b]Marta[/b] o to mi chodziło...No ale skoro Ika napisaął ze jeszcze nie wie dokładnie jak to bedzie to moze wymysal cos dla stałych klientów...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ojjjj i jeszcze zapomnialam napisac czegos o namaczaniu jezeli nie chce z wodą to tak jak [b]coco[/b] pisała bardzo dobry jest rosołek, ja jeszcze daje wymiennie sok pomidorowy (moja veida uwielbia) albo jogurt naturalny(nie wszytkim psom słuzy) oo a dzisaj dostala do karmy poł kostki twarogu rozbełtanego z mała ilościa cieplej wody i tesh jej bardzo smakowało :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SAWA']Nawet jak się krztusi ,to po pewnym czasie zacznie normalnie rozgryzać .Ja mam zawsze to samo po zimie .W zimie dostają namoczoną ,bo nie mogą mieć dostępu do wody (zamarza)
Na wiosnę zaczynam dawać suchą i wtedy przez kilka dni się krztuszą ,aż dojdą do wniosku ,że lepiej rozgryzać[/quote]Tiaaaa? :icon_roc:
Moja Sabina jakos nie wyciąga takich wniosków :lol: Chyba ze trzy 20 kg worki Acany L&R zeżarła ciągle się krztusząc, bo granulki są tak małe, że ich nie rozgryza, tylko wsysa... :roll: W końcu poszłam po rozum do głowy i po nabyciu Acany Adult Large (granulki mikroskopijne :-? ) - zaczęłam namaczać.
Zauważyłam, że po namoczeniu zapach karmy bardzo... zyskuje na intensywności. I chyba to namaczanie właśnie (zwykłą wodą) sprawiło, że się do karmy i Bugajski przekonał, mimo, że wcześniej stojąc nad miską z suchym żarciem minę miał, jakbym mu pół rodziny wymordowała, wcielenie wyrzutu sumienia :roll:
Oba psy namoczoną karmę zjadają z prędkocią światła. A do gryzienia dostają bonusy - Boogie surowe kości, Sabina jakieś suszone ścięgna, uszy i gryzaki ze skóry.

Link to comment
Share on other sites

Ok jak namaczać to namaczać. Może faktycznie nie będzie się krztusiła. Idę, namoczę, sprawdzę jakie efekty :) A swoją droga to naprawdę te granulki sa takie jak karma dla świnki morskiej ehhh Ale smaczne chyba bo po raz pierwszy od bardzo dawna miska jest pusta bez kręcenia nosem.

Link to comment
Share on other sites

MOI DRODZY!
Tu szczególnie zwracam się do właściciela czarnego labka,ja nie wymyślam żadnych cudów w postaci klubu-tylko wyraźnie zaznaczyłam że to są zapowiedzi i więcej nie mam informacji na ten temat!!!!!!!!!!!!!!!!!!
natomiast każdy słyszy to co chce usłyszeć.Nigdy moich klientów nie namawiałam do zakupu tej karmy właśnie dlatego żeby mi nie zarzucono że komuś na siłę wciskam.Ja informuję, a klient jest jednostką inteligentną i sam podejmuje decyzje jak dotąd nie spotkałam się z niezadowoleniem.Moi klienci do mnie wracają i jeśli umiem im w czymś doradzić czy pomóc to robię to nie zastanawiając się czy wróci czy nie.Karma jest niezła sama nią karmię i wcale nie dlatego że ją posiadam.Początkowo karmiłam Hillsem ale mój pies miał poważne niedobory wapnia więc zmieniłam na ACANĘ i problemów nie mam.Nie dławi sie przy jedzeniu choć waży 38 kg-więc jest duży.Faktycznie granulki są trochę małe ale nikt w Polsce na ich wielkość nie ma wpływu.
Każdy wybiera to co dla jego psa jest dobre.ASHER napisała że daje kości i każdy normalny właściciel zrobi podobnie bo pies musi czymś zęby ścierać i czyścić a tego nie zagwarantuje żadna karma.Zależy to również od psa od jego predyspozycji genetycznych,jak obserwuje sie psa i nie traktuje jak sprzęt to się doskonale wie co jest mu potrzebne.
Pozdrawiam wszystkich wątpiących ale chyba w dalszym ciągu nie urodził się taki coby wszystkim dogodził.IKA :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinabuck']ja zamowilam 15 kg premium deluxa przyszlo mi dzisiaj ale ze wzgledu na to ze tylko karma jest u mnie na dosypke podzielilam sie na pol z taka pania chcialam wziasc zamiast 15 ,4kg ale te koszty wysylki to wole troche dolozyc i miec 7.,5 kg moim psiakom bardzo odpowiada ta karma[/quote]


Aby uniknąć kosztów wysyłki można zamawiać u dystrybutora regionalnego.Aktualne telefony są na stronie głównej ACANY.

Link to comment
Share on other sites

Piszę w tym temacie ,bo chcę uzyskać odpowiedż na pytanie .Czy Acana ma jakąś klasę ,typu PREMIUM ,lub inną ?
Proszę przeczytajcie ciekawą stronę ,gdzie między innymi jest sporo na temat klasyfikacji karm - www. mordanna.com .Proszę napiszcie czy na worku waszej karmy jest napisana jakaś klasyfikacja?
Pozdrawiam SAWA.

Link to comment
Share on other sites

O!widzę ,że SAWA lubi odbijać piłeczkę,odsyłam zainteresowanych do tematu o PRO.Ja nie muszę się martwić droga Sawo,bo ja z ACANY nie robię karmy lepszej niż jest.Nie muszę ,bo bez tego świetnie się sprzedaje i psy się po niej nie drapią :wink: Nie szafuję stwierdzeniami z palca wyssanymi,jeszcze raz powtarzam ,że słowo pisane jest ważniejsze od mówionego i jeśli ktoś pisze że coś jest super premium to powinien podeprzeć się stosowną autoryzowaną ekspertyzą.
ACANA jest premium i to w zupełności wystarcza samym zainteresowanym-psiakom i kociakom,mi też.Wcześniej karmiłam Hillsem ale pies miał braki wapnia i choć firma uznana to moje psy i nie tylko moje świetnie wyglądają jedząc ACANĘ.Ja nie ukrywam że jestem dystrybutorką ale agitacji staram się zbytniej nie robić , natomiast Ty zareagowałaś bardzo gwałtownie nie mając argumentów ,czyżbyś była dystrybutorem,PRO...?Na tym chciałabym zakończyć ten wątek ,bo ja uważam, że to jest dobre ,co chcą jeść nasze psy .
Jedno jest pewne że zarówno amerykańskie jak i kanadyjskie karmy zawsze miały szeroką rzeszę zwolenników, i nie jest to ani Twoja , ani moja zasługa.Naprawdę nie trzeba źle mówić o konkurencji, trzeba umieć współistnieć nawet jeśli to nie jest łatwe.A zaczęło się od newinnego pytania o autoryzację czy PRO jest Super czy tylko Premium....

Pozdrawiam IKA :)

Link to comment
Share on other sites

Ja się pytam konkretnie czy Acana jest Premium ,czy to jest napisane na worku z karmą?
Nie wiem czemu jesteś taka wojowniczo nastawiona ,ale dla mnie własnie konkrety są istotne i np. PROFormance ma napisane na każdym worku Super Premium ,czy myślisz że producent kłamie? Jeśli tak sądzisz ,to wszyscy produkujący karmy z najwyższej półki ,czyli karmy klasy Super Premium ,kłamią?
Twoja zdecydowana postawa wątpiąca we wszystko co nie nazywa się Acana jest wręcz agresywna .
Ja nie sądzę o tej karmie że jest zła ,więc nie wmawiaj mi tego czego nie piszę.
Chcę się tylko troszkę więcej o niej dowiedzieć i to dzięki Tobie . Nie wnikam w marketing ,czy dystrybutorów ,bo to mnie nie interesuje ,ale potrafiłaś zachęcić mnie do zainteresowania sie i dogłębnej ,wnikliwej analizy .
Pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

:D Chyba dotknęłam czuły punkt!Przeczytaj droga Sawo swoje wypowiedzi, a z łatwością dostrzeżesz kto tu jest agresywny.Ja o żadnej karmie żle się nie wypowiedziałam,o PRO też-jedynie zadałam Ci pytanie,na jakiej podstawie nazywasz PRO super premium.Dalej odpowiedzi z Twojej strony brak , natomiast próbujesz umiejętnie odbijać piłeczkę-tyle, że to nie kort tylko forum i ludzie z pewnością mają dość wczytywania się w przepychanki.Posunęłaś się do niskiego zagrania-, do ataku ,a to świadczy kolejny raz o braku konkretów, a taka jesteś konkretna podobno.Daj już spokój bo to zaczyna być żenujące, a szanujący sie dystrybutor powinien wiedzieć kiedy przestać.Nie udawaj , że nagle zainteresowałaś się ACANĄ bo trudno w to uwierzyć,jesteś tu dłużej niż ja więc Twoje zainteresowanie gdzieś wcześniej się pojawiło,nieprawdaż? :wink: A poza tym cóż się dziwić skoro Twój mąż jest importerem tej karmy na Polskę, wszystkie inne nie mają szans w Twoich rankingach.Mam rację????? Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SAWA']Ika ,piszesz że Acana jest Premium ,a gdzie to napisane ,czy na worku ? czy w ulotce i tym razem ja się zapytam ,kto klasyfikował Acanę na Premium?
pozdrawiam SAWA.[/quote]


Kobieto czy na Ciebie nawet upomnienie moderatora nie działa?Daj spokój!Nie odpowiedziałaś na moje pytanie więc ja nie muszę odpowiadać na Twoje!Dosyć już tego,ten temat jest dla mnie zamknięty.Natomiast bardzo chętnie porozmawiam na inne tematy z innymi użytkownikami forum.

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj kochana, naprawdę nie jesteś taka kryształowa jak Ci się wydaje ,po raz ostatni odpowiem na Twoją zaczepkę ale tak w Twoim stylu:pytaniem na pytanie-dlaczego w Polsce nie ma importera tylko jest wyłączny przedstawiciel PROformance-zapytaj swojego męża i przestań wkońcu czepiać się ACANY bo zamiast zyskać zwolenników to ich tylko stracisz.

Link to comment
Share on other sites

W polsce jest Bezpośredni Importer i Przedstawiciel karmy PROF... i jest to firma WICKO .
Coś mi się zdaje ze IKA jesteś bardzo obrażona ,a nie to było moim celem ,tylko polemika i chęć uzyskania odpowiedzi na pytania ,no tak ,nic sie nie dowiedziałam i muszę w takim razie jeszcze pomęczyć .
Proszę nie tykać personalnie ,bo sobie tego nie życzę .

Pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SAWA']Czy Acana jest przesypywana w Czechach i czemu nie ma na Polskę bezpośredniego importera z Kanady?[/quote]

Acana na pewno nie jest przesypywana w Czechach a o to czemu nie ma w Polsce bezpośredniego importera to myśle że powinnaś zapytać firme Acana Polska bo zapewne od nich uzyskasz konkretna odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

cyt. "tyle, że to nie kort tylko forum i ludzie z pewnością mają dość wczytywania się w przepychanki"

święte słowa Ika, święte słowa.... jedna z Was świetnie zna się na Pro,. druga na Acanie i jeśli chcecie być ok to po prostu służcie swoją pomocą tam, gdzie jest mowa o znanej Wam karmie. Mnie osobiście interesuje Acana, więc jestem tutaj i czytam z uwagą to, co piszą zainteresowani nią ludzie i ci, którzy tę karmę kupuja i podają swoim psom, jesli będe się chciała czegoś dowiedziec o innej karmie poszukam na topiku gdzie jest mowa własnie o niej.
Mam nadzieję że nikogo nie uraziłam
Pozdrawiam - Aga

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agushka']cyt. "tyle, że to nie kort tylko forum i ludzie z pewnością mają dość wczytywania się w przepychanki"

święte słowa Ika, święte słowa.... jedna z Was świetnie zna się na Pro,. druga na Acanie i jeśli chcecie być ok to po prostu służcie swoją pomocą tam, gdzie jest mowa o znanej Wam karmie. Mnie osobiście interesuje Acana, więc jestem tutaj i czytam z uwagą to, co piszą zainteresowani nią ludzie i ci, którzy tę karmę kupuja i podają swoim psom, jesli będe się chciała czegoś dowiedziec o innej karmie poszukam na topiku gdzie jest mowa własnie o niej.
Mam nadzieję że nikogo nie uraziłam
Pozdrawiam - Aga[/quote]

Nikogo nie uraziłaś ,masz poprostu rację :) Pozdrawiam :D

Link to comment
Share on other sites

Najnowsze wieści odnośnie przyswajania Acany przez Grafa.. Po tygodniu czy dwóch marudzenia i kręcenia nosem Graf przekonał sie do wersji Large Breed.. Sierść mniej wypada (choc nie minęło sporo czasu) ale za to "gazy" zrobiły się zdecydowanie bardziej uciążliwe.. :(

Link to comment
Share on other sites

Ja karmie swoją fionule od jakiegoś czasu acaną i moge powiedzieć że ta karma dla mojego psiaka jest super. Sierść przestała wypadać, znikneły uczulenia i zaczerwienienia między łapkami. A co do "gazów" to moja też na początku miała straszne a teraz jakoś to wszystko przeszło.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...