Jump to content
Dogomania

O karmie ACANA...


a-38

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cennik będzie niebawem! :-)
Jakby co - PW

Aha, mam do oddania worek 20 kg Acana PSB - jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o popatrzenie w "ogłoszenia - oddam karmę"

Coco - Acana Salmon&Patato - spróbuj, wtedy oceń wartośc :-)
A warto!

Pozdrawiam,

IKA

Link to comment
Share on other sites

[b][i]Ika - czy próbki Salmona będą :) ? Chciałbym sprawdzić, co to takiego, śledzę już dość długo ten wątek (Salmona), czytałem skład na stronie węgierskiej i całkiem całkiem się zachęciliśmy. Po głowie chodzi mi jeszcze tylko Pro Pac i ewentualnie Pro Plan Sensitive z rybką właśnie.[/i][/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']No wasnie, będą próbki?

ps. Ika, ty jestes dystrybutorka tak? To chyba ty mi sprzedajesz karmę (Kabaty, sunia długowłosa ON z rakiem sutka :wink: ).[/quote]


O psince że chyba skądś ją znam to chyba pisałam? :o ROBACZKI kochane odnośnie dystrybutorów to pisałam że w Warszawie jest dwóch a dostawa "przy okazji" chyba nie jest niemożliwa.Na stronie głównej ACANY są namiary na dystrybutorów w danych województwach i najlepiej tam szukać .Ceny też są już aktualne, a jeśli jeszcze nie ma- to za chwilunię będą Odnośnie rybki to małe opakowania pewnie będą w połowie miesiąca - zapowiada się bardzo fajny produkt.Pozdrowionka :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Ale ja o żadne przy okazji nie proszę. No, chyba, że przy okazji kupowania L&R zakupię mały woreczek tej z rybka, na spróbowanie :wink:[/quote]

Ale ja miałam na myśli " przy okazji", wcale nie mając na myśli konkretnej sytuacji. Normalnie małe opakowania wożę jeśli jadę zbliżoną trasą i nie ma z tym większych problemów.

IKA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='badman2503']Zagubiłęm się...:(

Amstaff , suka, 14,5 miesiąca, 28 kG....

large czy small.... puppy czy adult.... zwykla czy premium....?????

Proszę o odp.[/quote]

A dla Twojego psiaka dobra będzie Acana Puppy Large Breed.

Pozdrawiam,

IKA

Link to comment
Share on other sites

Szkoda,ze tylko cennik chciało im się wstawic.. O nowej karmie ani słowa.. :-?
No i te podwyzki.. :( Dotąd płaciłam 163 zł a teraz 180 za Deluxa to spora różnica jak na moją studencką kieszeń.. Zwłaszcza teraz gdy przeszliśmy na Adult Large który jest wogóle droższy.. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kubus'][quote]Amstaff , suka, 14,5 miesiąca, 28 kG.... [/quote]


siemka

large - duze rasy, small - male rasy
puppy - szczeniaki, adult - dorosle

ACANA Large Breed Adult, ACANA Lamb & Rice, ACANA Premium...[/quote]

Kubus...... nie pytalem co oznacza large...bo terminologie znam doskonale
Moje wątpliwości budzi fakt ze Grafi, wagowo i wiekowo mieści się gdzieś po środku tabeli.
pozr

Link to comment
Share on other sites

W gazetach Acana reklamuje sie jako karma ktora posiada od 40% do 60 % miesa z kuczaka lub jagnieciny w karmie. Czy ktos kto ta karma karmi moglby mi powiedziec czy taka % ilosc jest rowniez wykazana na worku w skladzie ? czy to tylko taki chwyt marketingowy ? 8)

Link to comment
Share on other sites

:o Ile? :o Jakoś trudno mi w to uwierzyć. Na stronie Acany nie ma słowa o tym ile jest procent mięsa w karmie, gdyby było go aż tyle, to chyba by to napisali, bo jest się czym pochwalic :o A na worku nie sprawdzałam, nie sądziłam, ze tam może byc taka informacja. Ale jak tylko dojadę do domu, to sprawdzę...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...