Jump to content
Dogomania

Letnisko nad samym morzem dla rodziny z dowolną ilością zwierząt:)


mrs.ka

Recommended Posts

[quote name='mrs.ka']hm, jak chcesz brać pralkę i żelazko to bierz , bo na pewno tego nie ma. Tam sa warunki kampingowe .[/QUOTE]
No, nie chcę brać pralki... :lol: Przecież ile to waży? :roll: Ja się pytałam czy tam jest ale jeżeli nie to nie wezmę... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bobus']Witam chcialabym zapytac czy maja Panstwo wolny termin na wrzesien dla dwoch osob i dwoch dobermanow Neli i Boryska pieskow ktore sa czlonkami naszej rodziny.Serdecznie pozdrawiam.Katarzyna.[/QUOTE]

witam na Dogo :) no to już sobie chyba ustaliłyśmy -Przyjezdżajcie !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

no to sezon mamy rozpoczęty:lol: dzisiaj przyjechała [URL="http://www.dogomania.pl/members/114653-xena369"]xena369[/URL] :multi:
wolne terminy od 1 lipca do 15 sierpnia czyli tylko 6 tyg. jesli ktos chce rezerwowac to zapraszam:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ja bym chciała zapytać czy zmieszczą się u Was - 5 dorosłych osób i dwoje dzieci (7-8lat) + 3 psy(do 6kg) i kot :lol:
Termin interesujący mnie to początek sierpnia.

jaki byłby koszt i czy można jakoś rozdzielić rodziny czy by musialy spać w jednym pomieszczeniu?
jak to wygląda? :)

Dzwoniłam pod nr wskazany w pierwszym poście, ale nikt nie odbiera - aktualny jest? :)

Link to comment
Share on other sites

miałam dzisiaj tylko jeden nieodebrany tel. jeśli to Ty agucha to musisz dzwonić do skutku , ja mam w tej chwili 8 duzych psów i 9 szczeniaków w domu pod opieką także nie zawsze mogę odebrać.

vena&vini -wielkość psów nie ma znaczenia aczkolwiek płot nie jest wysoki bo na działkach nie może być , coś ok . 150 cm , no ale żaden pies nie miał zapedów ,żeby forsować płot i uciekać bo jak wiadomo ,że nawet sredni psiak by sobie z łatwoscią poradził z takim ogrodzeniem. Co do terminów poza sezonem to juz są zarezerwowane od połowy sierpnia do końca września .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='firka']super:multi:podaj mi maila do siebie a i numer konta....czy wpłata przedpłata w pon.będzie ok?[/QUOTE]

przedpłata oczywiście dotarła tylko tak mi przykro ,ze Wy nie dojechaliście:-( wczoraj zamiast nad morze Firka trafiła na stół operacyjny ,tak mi przykro. Oby "mała" szybciutko wróciła do zdrowia:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='mrs.ka']jest od 22.08 :)[/QUOTE]

kurde wiesz co bardzo chętnie byśmy przyjechali ale mamy trochę problem pod tytułem ,że pociągiem możemy się dostać tylko do Świnoujścia a do Dźwirzyna juz nie ma jak. Czy znasz kogoś kto by autem po nas pojechał do Świnoujścia i zabrał oczywiście za paliwo oddamy??? My około 10 godzin i tak będziemy jechac pociągiem to jestem przerażona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...