Jump to content
Dogomania

SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nathaniel'][SIZE=1]Może i nie najpiękniejsze...[/SIZE]
[SIZE=1][IMG]http://images14.fotosik.pl/89/8b8909bdfde4c461.png[/IMG][/SIZE]
[/quote]

Żeby nie wyszło infatylnie i sztucznie, powiem tylko, że oczy mi się trochę zamgliły ;) Dziękuję kochana, to cudowny prezent, ale z jakiej okazji?


[QUOTE]Co ona zrobiła z uszami?
Świetna fotka.[/QUOTE]

Szczekała, wiatr powiał i taki efekt. Zauważyłam dopiero w domku ;)

[QUOTE]Rybciu zaglądają, tylko tak zachwyceni wszyscy, że nikt nic nie pisze ;-)[/QUOTE]

Oby, bo coś ten wątek nie narzeka na zbyt wielu gości.;)

Trzymajcie kciuki, być może do naszej rodziny dołączy buldożek francuski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']Czasem okazji nie trzeba.
A na poważnie, po prostu Twój topic otwarł mi sie na stronie, gdzie pisałaś o 14 wyciągniętym przez Ciebie psiaku ze schronu.[/quote]

W takim razie dziękuję bardzo, to naprawdę wspaniały prezent. ;)

Mało teraz zdjęć daję, bo tło nie zaciekawe, dopiero co się remont skończył, nawet mebli porządnych nie mamy, jedyne co nowe to dwa duże kwiaty, na resztę trzeba czekać.

PS Jeszcze dywanu nie zmieniamy i segmentu, ale na fotele i kanapę to czekamy z utęsknieniem.
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7287/zuzkaif5.png[/IMG][/URL]

Potem pokażę wam swoją chałupkę, zdjęcia porobię po przyjeździe foteli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Wooow, a czemu to buldożek? Super, trzymam kciuki a Ty zdawaj relacje :) :) :)
[/quote]

Mój dorosły brat od dawna marzy o takim piesku, niedawno dostałam informację o dwuletnim buldożku do oddania, mam nadzieję , że wszystko się uda i będziemy jego nowymi właścicielami ( mój brat z nami wprawdzie nie mieszka, ale często u nas bywa, a przy wyjazdach do Pasłęka , bo stamtąd pochodzi jego dziewczyna , Junior pewnie byłby u nas ). Ja trzymam kciuki, bo miałam okazję zobaczyć już tego brzydala cudownego i myślę że byłby z Zuzką wspaniałym przyjacielem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']Mój dorosły brat od dawna marzy o takim piesku, niedawno dostałam informację o dwuletnim buldożku do oddania, mam nadzieję , że wszystko się uda i będziemy jego nowymi właścicielami ( mój brat z nami wprawdzie nie mieszka, ale często u nas bywa, a przy wyjazdach do Pasłęka , bo stamtąd pochodzi jego dziewczyna , Junior pewnie byłby u nas ). Ja trzymam kciuki, bo miałam okazję zobaczyć już tego brzydala cudownego i myślę że byłby z Zuzką wspaniałym przyjacielem.[/quote]

No to super :) :) :)
Mój tata też marzy o takim psie.
Kiedy będzie wiadomo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamcia_14'][B][I]Hej Aniu :** . Serdeczne gratulacje z powodu tego buldożka :thumbs:.[/I][/B][/quote]

No, tylko obyśmy się za szybko nie zaczęli cieszyć, musimy narazie poczekać. :roll: Więc nie dziękuję za gratulacje, oby nie zapeszyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...