Jump to content
Dogomania

Fox [*][*][*]


Recommended Posts

[quote name='Toller-Fox']My już nigdzie nie pojedziemy- dzisiaj u Foxa stwierdzono niewydolność nerek. NIc na to nie wskazywało wcześniej, od kilku dni nie jadł więc pojechaliśmy do weta, myśląć ze grypa. Jestem załamana.[/quote]

Ojejej Gsoi co to za wiadomość :placz: :placz: :placz:
Ale mam nadzieje ze Foxik szybko z tego wyjdzie :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Toller-Fox... Bardzo mi przykro :( Czy to coś poważnego? Może to tylko przejściowe kłopoty? Ja znam kilka psów, które mimo problemów z nerkami praktycznie nie zmieniły tempa życia i wciąż radośnie szaleją :)

Trzymam kciuki, żeby się wszystko ułożyło! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']Mały powoli umiera.[/quote]
Gosiaaaaaaaaaaaaaaaa, nieeeeeee :olympic: , bosze jak to zabrzmiało. :placz: To niemożliwe. :shake: :nono: :lmaa: Przestańcie się wygłupiać, przecież nie każda choroba zaraz tak się kończy. :wallbash:

Trzymamy mocno łapki za Tollerka :thumbs: , wyjdzie z tego, jest silny. :kciuki: Jeszcze nie raz się spotkamy na zawodach. :)

Przesyłamy Wam trochę pozytywnej energii do dalszej walki. :calus: Nosy do góry, to na pewno tylko jakiś chwilowy kryzys, będzie dobrze. :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Niestety, nie pokonamy nic. Byliśmy dziś we Wrocławiu to była ostatnia szansa. Wyszło ze nerki są tak zniszczone, że nie podejmują prawie pracy- anemia jest także bardzo silna.
Nie idzie zgadnąć po zachowaniu-jest słabszy, więcej śpi, ale jak zaczyna pracować, to zupełnie zdrowy pies.
I już sama nie wiem co jest straszniejsze. Więcej jest w topiku na weterynarii o niewydolności nerek- nie chcę zaśmiecać tutaj...

Link to comment
Share on other sites

Gosiu ja jednak mam nadzieje, ze spotkamy sie na zawodach, mam nadzieje caly czas ze i Foxiu i Haga wyjda na prosta z tej choroby nerek i bedziemy sie nimi jeszcze dlugo cieszyc:multi: . Pamietam jak mi pani doktor we Wroclawiu powiedziala o Hadze: to mlody i silny pies i wystarczy niewiele zeby zregenerowac nerki i chce w to wierzyc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...