Jump to content
Dogomania

Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)


zadra

Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

witam! to ja powiększam swoją rodzinkę o cloe.mam nadzieję że wszystko pójdzie ok.dzięki za zaufanie i mam nadzieję na stały kontakt.działacie wspaniale,byle tak dalej.ja też postaram się w miarę możliwości pomóc.pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agasz']witam! to ja powiększam swoją rodzinkę o cloe.mam nadzieję że wszystko pójdzie ok.dzięki za zaufanie i mam nadzieję na stały kontakt.działacie wspaniale,byle tak dalej.ja też postaram się w miarę możliwości pomóc.pozdrawiam[/QUOTE]

Ustaliłyśmy z agasz,że w przyszły weekend spotkamy się w okolicach Stalowej,gdzie przekażę Cloe.

Link to comment
Share on other sites

Cloe jest cudowna.Zaprzyażniła się z moją Pepcią i Fiszką.Jest jeszcze nieufna w stosunku do obcych.Daje temu najwiekszy wyraz na spacerach.Oczywiście boi się obcych mężczyzn.W stosunku do "domowych facetów" jest przemiła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadra']Cloe jest cudowna.Zaprzyażniła się z moją Pepcią i Fiszką.Jest jeszcze nieufna w stosunku do obcych.Daje temu najwiekszy wyraz na spacerach.Oczywiście boi się obcych mężczyzn.W stosunku do "domowych facetów" jest przemiła.[/QUOTE]
mam nadzieję,że mojego maksia polubi:calus:

Link to comment
Share on other sites

zabawek maksio ma dwa pudła.mamy taki sklepik w którym sam sobie wybiera a ja muszę płacić bo mój pieseczek już je od razu wynosi do domu.myślę że się podzieli chociaż napewno nie piłką bo od tej jest uzależniony! a jak cloe reaguje na obce kobitki ?daje się przytulać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agasz']zabawek maksio ma dwa pudła.mamy taki sklepik w którym sam sobie wybiera a ja muszę płacić bo mój pieseczek już je od razu wynosi do domu.myślę że się podzieli chociaż napewno nie piłką bo od tej jest uzależniony! a jak cloe reaguje na obce kobitki ?daje się przytulać?[/QUOTE
Z kobietami jest duzo lepiej do mojej mamy podeszła od razu.Zwabiła ja na przysmak.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, skoro z Cloe przepiękna sprawa na dobrej drodze - to proszę przynajmniej o obecność na wątku tej bidy z nędzą, streszczenie: mała jamnikowata, na krowim łańcuchy, mieszkała w lodówce, w ciąży, zagłodzona, Pipi ją zabrała ale musiała przypiąć .... przy płocie przy drodze !!! Błagam Was, przynajmniej tam bądźmy od czasu do czasu !

[url]http://www.dogomania.pl/threads/187299-Malutka-%C5%BBabka-ma-tydzie%C5%84-na-znalezienie-nowego-domku.Prosz%C4%99-o-pomoc-w-og%C5%82oszeniach./page6?p=14863000#post14863000[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadra'][quote name='agasz']zabawek maksio ma dwa pudła.mamy taki sklepik w którym sam sobie wybiera a ja muszę płacić bo mój pieseczek już je od razu wynosi do domu.myślę że się podzieli chociaż napewno nie piłką bo od tej jest uzależniony! a jak cloe reaguje na obce kobitki ?daje się przytulać?[/QUOTE
Z kobietami jest duzo lepiej do mojej mamy podeszła od razu.Zwabiła ja na przysmak.[/QUOTE]
a jakie przysmaki lubi i co jada na codzień?

Link to comment
Share on other sites

super, że u Clo wszystko się pomyślnie układa:multi:

[B]Serdecznie zapraszam do kupowania i podrzucania bazarku ciuszkowo - torebkowego dla podopiecznych dogomaniaczki BUDRYSEK - bez spłaty ponad 3 tys długu:crazyeye::-( nie będzie za co i gdzie leczyć kolejnych psich i kocich bid w potrzebie:-(:-(:-(
Zajrzyjcie:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/187377-Fajne-ciuszki-oraz-torebki!!!-Na-podopiecznych-BUDRYSEK!-Do-21.06.-godz.-22!?p=14866944#post14866944[/url][/B]

Link to comment
Share on other sites

ja przepraszam...ale proszę zajrzyjcie na wątek suni ... 4 letnia Diana typowy owczarek niem. ma czas tylko do 15 czerwca-niecałe 3 dni-potem grozi jej zagryzienie...potrzebny dt/ds,chciaż zajrzyjcie..;[URL]http://www.dogomania.pl/threads/187296-Diana-owczarek-PILNIE-DT-bo-12-czerwca-grozi-jej-Wołomin-lub-…….TM[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agasz'][quote name='zadra']
a jakie przysmaki lubi i co jada na codzień?[/QUOTE]

Cloe dostaje u mnie Profilum juniora(juz je wycofali z produkcji).Bardzo ladnie je sucha karmę,ze zmiana nie bedzie problemu.Z gryzaków lubi łapki kurze wędzone i zołądki wolowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Ostatnia z pakietu aukcji Cloe się kończy, czy moge już ją zamknąć? Mam zapytania o sunię, odsyłam poda kontakt podany w aukcji może się uda innej biedzie.[/QUOTE]
Cloe jutro jedzie do nowego domku.Spotykamy sie z Pania Agnieszką z Kielc w Stalowj Woli.

Link to comment
Share on other sites

Cloe,teraz ZUZIA juz w nowym domku.Podróż ze Stalowej W.przesiedziała na rekach u Agnieszki.W domu naszczekała na swojego nowego współtowarzysza cocer spaniela.Chłopak chciał się zapoznać ,ale Zuzia nie miała jeszcze na to ochoty.Myślę,że wkrótce się zaprzyjazni z nim tak jak z moja Pepcią.Potrzeba tylko troche czasu na aklimatyzację w nowym miejscu.trzymam kciuki i czekam na wiadomości od Agnieszki-super dziewczyny o wielkim sercu.

Link to comment
Share on other sites

cieszę się, że wszystko poszło tak dobrze :lol:

przy okazji...[B]zapraszam na wątek mojej tymczasowiczki oraz mamusi, która została na ulicy:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/187795-Matka-i-szczenior-koczuj%C4%85-na-ulicy!Szczeniak-ju%C5%BC-w-dt..mamusia-czeka-na-POMOC!?p=14904852#post14904852[/url][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...