Jump to content
Dogomania

Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)


zadra

Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

zuzia już się zadomowiła i polubiła maksa.myślałam że mój pies to yaki rozpieszczony jedynak ,alebyłam pełna podziwu jak oswajał sunie.przyniósł jej wszystkie swoje zabawki,nawet piłkę! teraz już wierzę,że wszystko będzie dobrze. wstawię zdjęcia jak tylko się tego nauczę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agasz']zuzia już się zadomowiła i polubiła maksa.myślałam że mój pies to yaki rozpieszczony jedynak ,alebyłam pełna podziwu jak oswajał sunie.przyniósł jej wszystkie swoje zabawki,nawet piłkę! teraz już wierzę,że wszystko będzie dobrze. wstawię zdjęcia jak tylko się tego nauczę.[/QUOTE]

Cieszę sie,że Zuzia tak szybko przyzwyczaja sie do nowego miejsca i zaprzyjazniła blyskawicznie z Maksem

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki,Cloe vel Zuzia szczęsliwa w nowym domku.Bardzo dziękuję Wam za obecność ,zaangażowanie i wspieranie wątku.Diekuję Isadorze za fantastyczne allegro.Tylko nasz wspólny wysiłek powoduje,że psiaki którym pomagamy wędrują do wspaniałych i odpowiedzialnych rodzin.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadra']Cioteczki,Cloe vel Zuzia szczęsliwa w nowym domku.Bardzo dziękuję Wam za obecność ,zaangażowanie i wspieranie wątku.Diekuję Isadorze za fantastyczne allegro.Tylko nasz wspólny wysiłek powoduje,że psiaki którym pomagamy wędrują do wspaniałych i odpowiedzialnych rodzin.[/QUOTE]
Ja tez przyłączam się do podziękowan.
Bez Was dzieczyny nic by się nie zadziało:loveu:

Cloe mi chyba wybaczy, ze na jej wątku zaprosze na bazarek dla zamojskiego Bursztyna z mojego podpisu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/187930-WIELKA-KSIĘGARNIA-m.-in.-Pamiętniki-Wampirów!!!-na-hotel-Bursztynka"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1879...tel-Bursztynka[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Co słychac u Zuzi?[/QUOTE]
zuzia czuje się świetnie.zawarla mnostwo psich znajomości.w domku jest juz jak u siebie,troszke terroryzuje maksia,zwlaszcza o miejsce w łozeczku obok mnie:lol:a apetyt ma większy ode mnie!pozdrawiamy wszystkich

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agasz']zuzia czuje się świetnie.zawarla mnostwo psich znajomości.w domku jest juz jak u siebie,troszke terroryzuje maksia,zwlaszcza o miejsce w łozeczku obok mnie:lol:a apetyt ma większy ode mnie!pozdrawiamy wszystkich[/QUOTE]

również Was pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Tola']Co sliczna narozrabiała:cool3:[/QUOTE]
duży pokój wybrała sobie na plac zabaw ni prowokuje maksa do wszelkich demolek.moja palma jest już na granicy wytrzymałości. jak wchodzę do domu to robię tak::crazyeye:. inna historia z gośćmi- niemają wstępu! zuzia nto taki rotek po operacji plastycznej. warczy szczeka i gryzie, a na spacerach nie srtszny jej nawet onek. czy ona kiedyś widziała się w lustrze?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

to już inny piesek,ale słodki i kochany.zaliczyłyśmy już wizytę u weterynarza.bardzo się spodobała. jest zdrowiutka,waży 7,3kg,dostała drugą porcję na odrobaczenie i nowy oprysk na kleszcze. czekamy jeszcze na nowe szeleczki które pani ma nam zamówić z Krakowa. a w piątek maks ma operację oczu-bardzo się jej boję.trzymajcie za maksia kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agasz']to już inny piesek,ale słodki i kochany.zaliczyłyśmy już wizytę u weterynarza.bardzo się spodobała. jest zdrowiutka,waży 7,3kg,dostała drugą porcję na odrobaczenie i nowy oprysk na kleszcze. czekamy jeszcze na nowe szeleczki które pani ma nam zamówić z Krakowa. a w piątek maks ma operację oczu-bardzo się jej boję.trzymajcie za maksia kciuki![/QUOTE]

To Zuzia przytyła!!! a co z Maksem trzecia powieka?

Link to comment
Share on other sites

dziękuję! maksio już w domku,czuje się dobrze.już w dniu zabiegu wieczorem ganiał po dworze i miał pretensje,że nie mam piłki! co do zuzi to nie mam sumienia jej teperować. na każdy nawet troszkę podniesiony głos od razu pokazuje brzuszek i cała moja stanowczość znika! ma też nowych adoratorów! prym wiedzie killer ratlerek miniaturka.zuza traktuje go jak swoją maskotkę,a do biegania ma beagla-brylanta. wogóle dziewczyna ma wzięcie!!!!!!!!!!!jak nie po sterylce,jakieś feromony czy co? aż zazdrość bierze:-)

Link to comment
Share on other sites

dziękuję! maksio już w domku,czuje się dobrze.już w dniu zabiegu wieczorem ganiał po dworze i miał pretensje,że nie mam piłki!:roll: co do zuzi to nie mam sumienia jej teperować. na każdy nawet troszkę podniesiony głos od razu pokazuje brzuszek i cała moja stanowczość znika! ma też nowych adoratorów!:loveu: prym wiedzie killer ratlerek miniaturka.zuza traktuje go jak swoją maskotkę,a do biegania ma beagla-brylanta. wogóle dziewczyna ma wzięcie!!!!!!!!!!!jak nie po sterylce,jakieś feromony czy co? aż zazdrość bierze:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agasz']dziękuję! maksio już w domku,czuje się dobrze.już w dniu zabiegu wieczorem ganiał po dworze i miał pretensje,że nie mam piłki!:roll: co do zuzi to nie mam sumienia jej teperować. na każdy nawet troszkę podniesiony głos od razu pokazuje brzuszek i cała moja stanowczość znika! ma też nowych adoratorów!:loveu: prym wiedzie killer ratlerek miniaturka.zuza traktuje go jak swoją maskotkę,a do biegania ma beagla-brylanta. wogóle dziewczyna ma wzięcie!!!!!!!!!!!jak nie po sterylce,jakieś feromony czy co? aż zazdrość bierze:-)[/QUOTE]

Wzięcie miała zawsze!!

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy jeszcze ktoś zagląda na ten wątek. zuza ma się świetnie.dziś objawił się jej talent do polowań! wypatrzyła jeża i pięknie go wystawiła dając głos że trzeba przyjść zobaczyć zwierza! sama trzymała się w bezpiecznej odległości. ciekawa jestem jakich ona miała przodków?

Link to comment
Share on other sites

wiem,wiem obiecałam zdjęcia,ale cóż zrobię że jestem takie beztalencie i nie umiem:oops: a nikt jak do tej pory nie umiał mi pokazać jak to się robi.mam już całą galerię zdjęć zuzi-razem z maksem ,z innym psim towarzystwem.a dzisiaj adoptowałam króliczka i zuza go nie opuszcza.czy traktuje go jak szczeniaczka?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agasz']wiem,wiem obiecałam zdjęcia,ale cóż zrobię że jestem takie beztalencie i nie umiem:oops: a nikt jak do tej pory nie umiał mi pokazać jak to się robi.mam już całą galerię zdjęć zuzi-razem z maksem ,z innym psim towarzystwem.a dzisiaj adoptowałam króliczka i zuza go nie opuszcza.czy traktuje go jak szczeniaczka?:razz:[/QUOTE]
A potrafisz wysłać zdjęcia na skrzynkę mailową??? jesli tak to sobie poradzimy jak je przeslesz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...