Jump to content
Dogomania

Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)


zadra

Recommended Posts

[quote name='an-na4']Jestem z Kielc, jeśli jest potrzebna pomoc to chętnie pomogę. Gdyby ta Pani z Kielc się zdecydowała to mogłabym też pomóc w transporcie, np. do granic woj. świętokrzyskiego (potem można dograć szczegóły). Proszę o instrukcje ;)[/QUOTE]
To musisz poczekac na nasze ciotki, one zwykle aż tak rano nie buszują po dogo :evil_lol:, cieszę się, ze mamy kolejną ciotkę :loveu:, witaj!!
Super też, ze sytuacja Cloe sie rozkręca, im więcej potencjalnych domków, tym większa szansa na ten właściwy. :p
Moja Pani się jeszcze nie odezwał, chyba zadzwonię ja...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9876/cloe1.jpg[/IMG]




[IMG]http://img139.imageshack.us/img139/2840/cloe2.jpg[/IMG]
Cloe obserwuje muszkę




[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/4482/fiszka.jpg[/IMG]

Zaprzyjażniam się z Fiszką

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an-na4']Jestem z Kielc, jeśli jest potrzebna pomoc to chętnie pomogę. Gdyby ta Pani z Kielc się zdecydowała to mogłabym też pomóc w transporcie, np. do granic woj. świętokrzyskiego (potem można dograć szczegóły). Proszę o instrukcje ;)[/QUOTE]

Czekamy na rezultat wizyty.jeśli wypadnie pozytywnie i zajdzie taka konicznośc napewno sie odezwę.

Link to comment
Share on other sites

jeszcze nie dzwoniłam do Pani z kielc, w kielcach niestety na nudę narzekać nie możemy...:cool3:jest nas zaledwie kilka osób, a co dnia mamy zgłoszenie o kolejnych potrzebujących psiakach..nie mówiąc już o tych, które mamy pod opieką.
wczoraj np, pół dnia jeździliśmy po jednej z podkieleckich miejscowości w poszukiwaniu ślepego onka..niestety bezskutecznie ..a okolica nieciekawa, dość bardzo..

póki co myślę jak zgrać logistycznie to wszystko w piątek wybieramy się na wizytę przedadopcyjną dla dziewczyn z łodzi..chciałam to w jakiś sposób połączyć i jednego dnia obie zrobić..ale muszę to ustalić z Linssi / która ze mną jedzie/

p.s an-na4 jesteś z kielc, zapraszam na nasze wątki, tam każda pomoc zawsze również się przyda ;)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/182450[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/148818[/url]

Link to comment
Share on other sites

zorientowałam się w temacie kieleckiego domku...i jedno co mogę powiedzieć to, że lepszy domek trafić się nie mógł ;)
Rozmawiałam z osobą, która stale pomaga przy naszych psiakach, a domek i p.Agnieszkę zna od wielu , wielu lat.
P. Agnieszka jest psiarą ogromną, ma obecnie 1 psiaka-cocker spaniela oraz kota, Cloe niezwykle ją urzekła..miała kiedyś adoptować psa od nas..ale losy potoczyły się nieco inaczej. Domek jest ogromnie pro-psi, pro-koci, pro-zwierzecy :eviltong: zwierzęta mają świetną opiekę, jeśli któryś z nich nie chce jeść..karmiony jest nawet łyżeczką :razz:
Od zawsze w jej domu były zwierzaki,kocha je ponad wszystko.
Za domek poręczyła mi osoba , której w 1000% ufam i wiem, że jeśli jakiś domek poleca to jest to wymarzone miejsce dla psa.
Dodatkowo pozwoliłam sobie zadzwonić do domku..i przeprowadziłam baaaardzo miłą rozmowę na psie tematy, już jestem zaproszona na poadopcyjną i spacer kiedy tylko będę mogła. ;)

Także w takiej sytuacji i po takiej rekomendacji uważam, że dodatkowa kontrola z mojej strony jest zbędna...no chyba, że ktoś ma jakieś wątpliwości to oczywiście mogę się tam przejść

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']zorientowałam się w temacie kieleckiego domku...i jedno co mogę powiedzieć to, że lepszy domek trafić się nie mógł ;)
Rozmawiałam z osobą, która stale pomaga przy naszych psiakach, a domek i p.Agnieszkę zna od wielu , wielu lat.
P. Agnieszka jest psiarą ogromną, ma obecnie 1 psiaka-cocker spaniela oraz kota, Cloe niezwykle ją urzekła..miała kiedyś adoptować psa od nas..ale losy potoczyły się nieco inaczej. Domek jest ogromnie pro-psi, pro-koci, pro-zwierzecy :eviltong: zwierzęta mają świetną opiekę, jeśli któryś z nich nie chce jeść..karmiony jest nawet łyżeczką :razz:
Od zawsze w jej domu były zwierzaki,kocha je ponad wszystko.
Za domek poręczyła mi osoba , której w 1000% ufam i wiem, że jeśli jakiś domek poleca to jest to wymarzone miejsce dla psa.
Dodatkowo pozwoliłam sobie zadzwonić do domku..i przeprowadziłam baaaardzo miłą rozmowę na psie tematy, już jestem zaproszona na poadopcyjną i spacer kiedy tylko będę mogła. ;)

Także w takiej sytuacji i po takiej rekomendacji uważam, że dodatkowa kontrola z mojej strony jest zbędna...no chyba, że ktoś ma jakieś wątpliwości to oczywiście mogę się tam przejść[/QUOTE]
Dziękujemy bardzo za wizytę:loveu:
To Cloe moze sie pakowac.
Zaraz dzwonię do zadry...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']zorientowałam się w temacie kieleckiego domku...i jedno co mogę powiedzieć to, że lepszy domek trafić się nie mógł ;)
Rozmawiałam z osobą, która stale pomaga przy naszych psiakach, a domek i p.Agnieszkę zna od wielu , wielu lat.
P. Agnieszka jest psiarą ogromną, ma obecnie 1 psiaka-cocker spaniela oraz kota, Cloe niezwykle ją urzekła..miała kiedyś adoptować psa od nas..ale losy potoczyły się nieco inaczej. Domek jest ogromnie pro-psi, pro-koci, pro-zwierzecy :eviltong: zwierzęta mają świetną opiekę, jeśli któryś z nich nie chce jeść..karmiony jest nawet łyżeczką :razz:
Od zawsze w jej domu były zwierzaki,kocha je ponad wszystko.
Za domek poręczyła mi osoba , której w 1000% ufam i wiem, że jeśli jakiś domek poleca to jest to wymarzone miejsce dla psa.
Dodatkowo pozwoliłam sobie zadzwonić do domku..i przeprowadziłam baaaardzo miłą rozmowę na psie tematy, już jestem zaproszona na poadopcyjną i spacer kiedy tylko będę mogła. ;)

Także w takiej sytuacji i po takiej rekomendacji uważam, że dodatkowa kontrola z mojej strony jest zbędna...no chyba, że ktoś ma jakieś wątpliwości to oczywiście mogę się tam przejść[/QUOTE]


Nic dodac nic ując.Decyzja podjeta Cloe jedzie do Pani Agnieszki do Kielc.

Link to comment
Share on other sites

To super, bo pani z Krakowa jednak teraz Cloe adoptować nie moze, dostała miejsce na turnus sanatoryjny i jedzie za dwa tygodnie, czy jakoś tak. Nie chciałaby świeżo adoptowanego psa zostawiać zaraz pod opieką córki w innym domu....
Trudno, dobrze, że inny domek jest pewny i zdecydowany!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agada']To super, bo pani z Krakowa jednak teraz Cloe adoptować nie moze, dostała miejsce na turnus sanatoryjny i jedzie za dwa tygodnie, czy jakoś tak. Nie chciałaby świeżo adoptowanego psa zostawiać zaraz pod opieką córki w innym domu....
Trudno, dobrze, że inny domek jest pewny i zdecydowany!![/QUOTE]
Ale domek warto trzymac, moze za 2 tyg pojedzie jakas sunia...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...