Jump to content
Dogomania

Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)


zadra

Recommended Posts

ja mogę zrobić ogłoszonka małej takie drobne typu alegratka,pineska,pajęczyna,rozglos,adpedia,ojej,adopcja psa,ale dopiero w pon.-[U]jeśli chcecie to piszcie.[/U]
[B]ps.[/B]dobrze jest zarejestrować ją na adopcje.org ale ja tam nie mam konta.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='aganela']ja mogę zrobić ogłoszonka małej takie drobne typu alegratka,pineska,pajęczyna,rozglos,adpedia,ojej,adopcja psa,ale dopiero w pon.-[U]jeśli chcecie to piszcie.[/U]
[B]ps.[/B]dobrze jest zarejestrować ją na adopcje.org ale ja tam nie mam konta.[/QUOTE]

Wyslalam Ci PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia71']dziękuję za zaproszenie ,prześliczna maleńka,taka królewna,ale mi dzisiaj wybitnie smutno bo małego od Rodziców Maciusia nikt ,dosłownie nikt nie odwiedził,pojutrze idzie do schronu, a ja nie mam chodów ani znajomości by cokolwiek z min ruszyć :([/QUOTE]
A gdzie jest link do wątku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadra']Tytuł wątku zwiera informację o ciąży, żeby zobrazować tragizm losu jaki spotkał suczkę.Wysterylizowana została następnego dnia,ponieważ obawialiśmy się rychłego porodu.[/QUOTE]

Ale czy ten tytul nie bedzie za bardzo odstraszal potencjalnego domku..?

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT="Book Antiqua"][SIZE="4"][COLOR="red"]Mam tylko 2 miesiące i jestem TREFNA.

Urodziłam się bez łapki i rodzeństwo mnie odrzuciło a inne psiaki nie chcą zaakceptować.

Jeszcze mam szansę na adopcję bo jestem malutka i śliczna.

POMOCY! Trójłapka BŁAGA O DT/DS! Zanim będzie za późno :(:(:(:([/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[img]http://img203.imageshack.us/img203/9209/img0133cj.jpg[/img]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/187073-malenka-2-miesieczna-kuleczka-BEZ-%C5%81APKI-PSIE-DZICKO-w-schronie!!!-pilnie-DT[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...