Jump to content
Dogomania

On już ma znacznie większe szanse w walce oŻycie-Salomonek odszedł szczęśliwy zaTM[*]


Madziek

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Monia_']Mam nadzieję, że wreszcie znajdziesz swoje miejsce na ziemi dzielny psiulku!!![/quote]

Moze jutro po programie " [B]Dzien dobry TVN[/B] " ? - czy termin sie nie zmienil ?
O ile pamietam, mial byc przesuniety o dwa tygodnie - wiec to jutro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Moze jutro po programie " [B]Dzien dobry TVN[/B] " ? - czy termin sie nie zmienil ?
O ile pamietam, mial byc przesuniety o dwa tygodnie - wiec to jutro.[/quote]


tak jutro a mi przez ten długi weekend coś się pomieszało i nastawiłam na dziś budzik i zawzięcie czekałam do 9.00 oglądłam TVN aż dotarło do mnie, że dziś dopiero piątek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']tak jutro a mi przez ten długi weekend coś się pomieszało i nastawiłam na dziś budzik i zawzięcie czekałam do 9.00 oglądłam TVN aż dotarło do mnie, że dziś dopiero piątek :evil_lol:[/quote]

To przez te wolne dni swiateczne :roll: - miesza sie caly tygodniowy porzadek.
Jutro sciagam z lozka swojego TZ i kaze ogladac, jakie mezczyzni maja wielkie serca dla potrzebujacych stworzen. Opowiadam mu ciagle o wyczynach dogomaniakow....i zaczyna juz inaczej do tego podchodzic.
A jak zobaczy pana doktora ( w koncu powazna osobe ) mowiacego o potrzebie ratowania zwierzat ze schronisk...... dotrze do niego, ze tak robic nalezy !

Bo najgorszy jest sposob myslenia, ze te psy maja tam przeciez regularnie jedzenie :angryy: ! A o innych rzeczach juz sie nie mysli :angryy: ! Np.: chorobach, pogryzieniach, zimnie, upale ( gdy nie ma nad glowa drzewa dajacego cien, a miska z woda sie przewrocila i lezy pusta....). I tej najwazniejszej - potrzebie obcowania psa ze swoim czlowiekiem - bliskosci, przyjazni, oddaniu.......:-( - im tego brakuje najbardziej......:-(
.
.

Link to comment
Share on other sites

..mój TZ też biorąc mnie..;) musiał wziąc moje 3 psy i Świra kompletnego na tym punkcie...aczkolwiek edukacja nadal trwa...i widzę u niego postępy...i dziś też był zwleczony o 6.00 rano z psami na spacer i nie pozwoliłam się mu już kłaść bo czekaliśmy na program na TVN ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli komuś bliski jest los Salomonka i psiaków z pogotowia psilos

to : taaadam...:multi:

[FONT=Arial][SIZE=2]"...mam zgodę TVN na zabranie psiaków :)))[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Jutro zabiorę Salomonka, Karmelka i Bogusia. Proszę trzymać kciuki![/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Być może znajdą dom.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Serdecznie pozdrawiam,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Janusz Orzechowski"[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=red]jutro o 8.30 w TVN Pan Janusz i maleństwa wystąpią w programie "Dzień Dobry TVN" [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000][/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=seagreen]Bądźmy tam z nimi.....:loveu: choć sercem skoro nas nie chcą w TV ;) [/COLOR][/FONT][/B]

przecież Salomonek to "dogo...psiak"

Link to comment
Share on other sites

No to jutro zaciskamy rano kciuki za Salomonka!!! :kciuki::kciuki::kciuki: Moj maz tez, bo polubil maluszka zakladajac mu aukcje na allegro. Tu jest nasz ulubieniec:
[url]http://www.allegro.pl/item110555628_salomonek_szuka_domu_.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Salomonku:klacz: :calus: :loveu: Karmelku :klacz::loveu::calus: Bogusiu :calus::loveu::klacz: piękny występ...oczywiście się popłakałam jak zobaczyłam Salomonka...:oops:
Szkoda tylko, że tak krótko bo mogłabym oglądać i oglądać.....Panie Januszu, Panie doktorze, TVN .....DZIĘKUJEMY :Rose: :Rose: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...