Jump to content
Dogomania

On już ma znacznie większe szanse w walce oŻycie-Salomonek odszedł szczęśliwy zaTM[*]


Madziek

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam jeszcze dobre wieści :p Salomonek czuje się wprost świetnie! Odmłodniał, nabrał sił i pewności siebie. Rozmawiałam przez telefon z lekarzami i są bardzo zadowoleni ze stanu zdrowia pieska :-) Nawet słyszałam jak Salomon szczekal ;-) za ok. tydzień odbędzie się operacja amputacji łapki. Salomonkowi będzie się lepiej chodziło, no i ten nowotwór zostanie usunięty. Wcześniej lekarze myśleli, że Salomonek nie pożyje dłużej niż rok lub dwa lata, ale wyniki badań są tak dobre, że dają mu nawet 4 latka albo i dłużej :-) pan Janusz prosił, żeby przekazać pozdrowienia od Króla Salomona ;-)

Link to comment
Share on other sites

Oj - dzięki Madziu!!!!!!!, dzięki dziewczyny, nie miałam jak pomóc bo troszke miałam teraz zamieszania w życiu.... no i przez to nie miałam jak wejść na dogo.

DZIEKI WIELKIE ZA OCALENIE LOSU TEJ BIEDNEJ ISTOTKI.

Salomonek jest bardzo grzecznym psiakiem, zrobił mi kupke w samochodzie :razz: ale to tylko dlatego że nie miał jak z niego wyjść. Leżał biedaczk przy drodze, dał sie zabrać bez najmniejszego problemu. widac że mimo, że los go tak okrutnie doświadczył Salomonek ma nadal wielką wolę życia..... ach aby tylko udało mu się znaleźć dom....

Jeszcze raz dziękuję TOBIE MADZIU I WAM DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koduchaben']Oj - dzięki Madziu!!!!!!!, dzięki dziewczyny, nie miałam jak pomóc bo troszke miałam teraz zamieszania w życiu.... no i przez to nie miałam jak wejść na dogo.

DZIEKI WIELKIE ZA OCALENIE LOSU TEJ BIEDNEJ ISTOTKI.

Salomonek jest bardzo grzecznym psiakiem, zrobił mi kupke w samochodzie :razz: ale to tylko dlatego że nie miał jak z niego wyjść. Leżał biedaczk przy drodze, dał sie zabrać bez najmniejszego problemu. widac że mimo, że los go tak okrutnie doświadczył Salomonek ma nadal wielką wolę życia..... ach aby tylko udało mu się znaleźć dom....

Jeszcze raz dziękuję TOBIE MADZIU I WAM DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]
koduchaben to dzięki Tobie Salomonek zawdzięcza życie. Ty zabrałaś go z drogi i dałaś sznasę na przeżycie :p

Link to comment
Share on other sites

do góry kochany! szukamy domku i to jak najszybciej, bo dobrze by było, żebyś po operacji mógł dochodzić do siebie w Nowym Domku. A w lecznicy Psi Los czeka jeszcze kilka bezdomnych piesków i kotek... [url]http://www.kundelpolski.pl/?strona=interwencje[/url]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Pani Magdo,
Salomonek jest rozpieszczany codziennie przez pracowników lecznicy. Uśmiech często gości na jego pysiaczku. Co do terminu operacji - jeszcze nie wiemy. Decyzja zapadnie w przyszłym tygodniu po wykonaniu ponownych kompleksowych badań Salomonka. Proszę pamiętać o jednym - w jego wieku, tak powazny zabieg, nawet przy zastosowaniu narkozy gazowej - jest zabiegiem ryzykownym. Dlaczego też będzie to wyjątkowo dokładnie przemyślana dezycja.
Co do zwierzaczków z naszego szpitala - MA PANI WOLNĄ REKĘ !
Serdecznie pozdrawiam,
Janusz Orzechowski
ps. 1.dzisiaj podzieliłem się z Salomonkiem moimi kanapkami. Ja zjadłem bułkę z masłem, a Salomonek zjadł to, co było w środku - czyli szyneczkę :)))))))
ps.2 - dzisiaj nasza karetka zabezpieczała festyn dla zwierząt.
[/QUOTE]
mail od pana Janusza sprzed kilku dni- przepraszam za poślizg, ale ta matura....:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...