Jump to content
Dogomania

Kraków-17 dobkow i mix dobkow w wieku 2 msce do roku-na cito domy albo bedzie ich 100


karusiap

Recommended Posts

[quote name='AMIGA']Chyba schron wchodzi w grę, jako ostateczność, ale nie krakowski. Krakowski schron przyjmuje psiaczki tylko z terenu miasta Krakowa.[/QUOTE]

[quote name='majku33krakow']czeba zawiesc psiaki do schronu,i mowic ze to kraków[/QUOTE]

Zwróciliśmy się do gminy. Walczymy o życie psiaków i o to by gmina spełniła swój obowiązek. Oczywiście się wykręcają i myślą pewnie, że zrobią nas w balona. Nie zostawimy tego tak. Zapraszam na wątek, tam są informacje i zdjęcia piesków. Tutaj nie będę już zawracać głowy, dziękuję wam wszystkim :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/187186-Suczka-znaleziona-pod-starym-kioskiem-z-du%C5%BCym-miotem!-5-z-10-szczeni%C4%85t-jest-martwych[/url]!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kolejna suczka w nowym DS:multi: Wlasnie zawiozlysmy ja z karusiap. Akcja byla blyskawiczna, ale domek cudny:loveu:Dziewczynka ma kolezanke, ale jeszcze okropnie wystraszona bidusia, wiec moze kolezanka pomoze przezwyciezyc jej strach.

Pani Olu, Mafia od paru dni interesuja sie panstwo z Jaworzna, ale niestety nie mozemy znalezc nikogo kto sprawdzi domek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']kolejna suczka w nowym DS:multi: Wlasnie zawiozlysmy ja z karusiap. Akcja byla blyskawiczna, ale domek cudny:loveu:Dziewczynka ma kolezanke, ale jeszcze okropnie wystraszona bidusia, wiec moze kolezanka pomoze przezwyciezyc jej strach.

Pani Olu, Mafia od paru dni interesuja sie panstwo z Jaworzna, ale niestety nie mozemy znalezc nikogo kto sprawdzi domek[/QUOTE]
Napisalam pytanie do Uli:)

Link to comment
Share on other sites

Pewnie,ze bedzie.
Pani ma ogromne serce:)

Ale reszte trzeba by tez szybko zabrac,te psiaki sa przerazone,gdy tylko zmieniaja miejsce.One swiata nie znaja od urodzenia...im szybciej tym lepiej.
Pirania PODOBNO:)jest do oswojenia,Pani ewy,ktora tam przychodzi juz nie gryzie:)dzis chciala odgrysc Agaty palec a moja rele w polowie,wiec jest niezle:)Pani to nie zrazilo i nawet myslala nad nia:)

Link to comment
Share on other sites

czlowiek sie podobno uczy na bledach;)

dzwonil mily Pan,chetny na suczke 4 msczna....tylko chcialby wczesniej zobaczyc psiaki i kompletnie nie wiem jak to zorganizowac....Tam Pana nie wezmieny,sunie do niego mozna ale co jak bedzie cos nie tak i bedzie miala wracac...gdzie?

Chyba ze spadnie z nieba awaryjny DT...

Jeden Pan oferowal Dt...ale ma dwie sunie..trzeba by tam podjechac,jest z Huty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']przestan,tam jest 4% jagnieciny,zamowie mu inną,chyba acana mosi byc,musze poczytac,a nie maja juz karmy?[/QUOTE]
Sluchaj,po pierwsze chyba Ci sie troche pomylilo,nie bedziesz mi mowil co mam robic.
A po drugie tak jak Ci chyba jasno wytlumaczylam,ze tamte maluchy musza jesc CODZIENNIE jak sie czepiales,ze Ty KIEDYS zamowisz a my sie po cholere spieszymy, tak dzis ostatni raz tlumacze Ci,ze nikt nie bedzie czekal,ze Ty KIEDYS zamowisz. Gucio ma co jesc bo am wspanialych opiekunow, ale ja nie zamierzam nadwyrezac niczyjej dobroci. Panstwo maja swoje psy i oplacili do tej pory wszelkie wizyty wet Gucia, a poza tym nie bee sie tlumaczyc,na pewno nie Tobie.
Pani karme zaakceptowala i mnie to wystarczy.

No chyba,ze zrobisz zamowienie dzis, zaraz tak jak ja planuje,zeby karma jutro pojechala??
Poza tym Jagienka pytala Cie ile mozesz przeznaczyc na karme,ze my zamowimy a Ty przelejesz na konto AMIGI-cisza....ja nie mam czasu czekac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Sluchaj,po pierwsze chyba Ci sie troche pomylilo,nie bedziesz mi mowil co mam robic.
A po drugie tak jak Ci chyba jasno wytlumaczylam,ze tamte maluchy musza jesc CODZIENNIE jak sie czepiales,ze Ty KIEDYS zamowisz a my sie po cholere spieszymy, tak dzis ostatni raz tlumacze Ci,ze nikt nie bedzie czekal,ze Ty KIEDYS zamowisz. Gucio ma co jesc bo am wspanialych opiekunow, ale ja nie zamierzam nadwyrezac niczyjej dobroci. Panstwo maja swoje psy i oplacili do tej pory wszelkie wizyty wet Gucia, a poza tym nie bee sie tlumaczyc,na pewno nie Tobie.
Pani karme zaakceptowala i mnie to wystarczy.

No chyba,ze zrobisz zamowienie dzis, zaraz tak jak ja planuje,zeby karma jutro pojechala??
Poza tym Jagienka pytala Cie ile mozesz przeznaczyc na karme,ze my zamowimy a Ty przelejesz na konto AMIGI-cisza....ja nie mam czasu czekac.[/QUOTE]

zgłaszam to do moderatora!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']zgłaszam to do moderatora!!!![/QUOTE]
Mialam juz do Ciebie nie pisac,ale......jak mi sie spac chcialo tak mi sie ze smiechu odechcialo:evil_lol::evil_lol:
Prosze,powiedz mi ktory konkretnie fragment zglaszasz??Zglos,blagam....nawet do sejmu to zglos i na policje.
A ja 'rozmowe; z Toba koncze,bo nie bede robila z tego watku przepychanek.

Dla zianteresowanych losem psiakow powiem,ze karma zamowiona.

Link to comment
Share on other sites

wiesz co majku, a ja myślę, ze wreszcie mod powinien z Tobą zrobić porządek.. Codziennie coś zgłaszasz na karoline do modów.. Mam nadzieje, ze oni już wiedzą co o tobie mają myśleć.. Ja na miejscu karoliny już dawno bym wybuchła :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']wiesz co majku, a ja myślę, ze wreszcie mod powinien z Tobą zrobić porządek.. Codziennie coś zgłaszasz na karoline do modów.. Mam nadzieje, ze oni już wiedzą co o tobie mają myśleć.. Ja na miejscu karoliny już dawno bym wybuchła :roll:[/QUOTE]

karusiap szkodzi zwierzetom tu na tym watku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']a to ciekawych rzeczy sie tu dowiaduje...w ktorym konkretnie miejscu?[/QUOTE]

nawet wtym ze nie wspólpracuje zemną tylko kłutnie (trolling)zaczyna,

pozatym takiemu rozwijajacemu sie maluchowi potrzebna karma dobra jakosciowo,a karma ACANA jest dobra,ma 55%mięsa i kosztuje np ACANA PACYFICA 200 ZŁ,a nie CHOW DOG ktory ma 4% jagnieciny i kosztuje 125 zł,pozatym nie oszczedza peniedzy,nie szanuje nas wszystkich,bo na watku niewiadomo ile teraz jest,psow ,ile jest w dt,ile wysterylizowanych,kto pokrył koszta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']nawet wtym ze nie wspólpracuje zemną tylko kłutnie (trolling)zaczyna,

pozatym takiemu rozwijajacemu sie maluchowi potrzebna karma dobra jakosciowo,a karma ACANA jest dobra,ma 55%mięsa i kosztuje np ACANA PACYFICA 200 ZŁ,a nie CHOW DOG ktory ma 4% jagnieciny i kosztuje 125 zł,pozatym nie oszczedza peniedzy,nie szanuje nas wszystkich,bo na watku niewiadomo ile teraz jest,psow ,ile jest w dt,ile wysterylizowanych,kto pokrył koszta.[/QUOTE]


1. Nikt nie musi z Tobą współpracować ... no poprostu nie ma takiego obowiązku ... a szczerze to się karusiap nie dziwie, że Cie dziewczyna olewa :angryy:
2. Jeżeli DT zgodziło się na karme wybraną przez karusiap to się nie wtryndalaj, a jeśli naprawde chcesz pomóc psiakom to kup im tą karme i nie czekaj na oklaski ... bo narazie zamiast pomagać to dręczysz biedną dziewczyne i jej żyć nie dajesz :mad:
3. Nie martw się napewno wszyscy zainteresowani losem psiaków ( a nie osoby robiące niepotrzebny szum) wiedzą gdzie ? co ? i jak?

Miałam nie pisać, ale jak widzę, gdy za każdym razem wkręcasz sobie jakieś wyimaginowane sytuacje to ....:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...