Jump to content
Dogomania

TORUŃ - udana ewakuacja schroniska miejskiego - 135 psów w DT! Dziękujemy za pomoc!!


ilon_n

Recommended Posts

  • Replies 645
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulinken']Hop hop, co z jamnikami?[/QUOTE]

jest spory odzew na ogłoszenia Kojaka, ma chłopak wzięcie ..

może uda się innym psiakom coś wykroić przy okazji Kojaka, ale w niektórych przypadkach ludzie mają wyraźny fokus na szorściaka!!

Jest też domek, który po prostu chce jamnika (niekoniecznie szorstka), więc może Amiś?? tylko nie wiem jak oni się ustosunkują do jego problemu skóry (tam mają dziecko).

na razie zbieramy info z wizyt w domkach i dopiero, gdy podsumujemy będzie wiadomo gdzie trafia Kojak a gdzie można sugerować innego długasa..

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]KOMUNIKAT NR 7
z dnia 07.06.2010 r.
Toruńskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego
w sprawie sytuacji powodziowej na terenie miasta Torunia[/B][/CENTER]
Informuję, że z prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie wynika, iż w dniu 8 czerwca 2010 r. poziom wody Wisły w Toruniu przekroczy stan alarmowy wynoszący 650 cm. Przez kilka najbliższych dni poziom wody będzie wzrastał i może osiągnąć stan zbliżony do odnotowanego w III dekadzie maja br., tj. [B]859 cm[/B].
[B]Z chwilą przekroczenia stanu alarmowego w Wiśle, zostanie odłączone zasilanie energetyczne ogrodów działkowych na Rudaku i przy ul. Przybyszewskiego.[/B]
[B]W związku z powyższym apeluję do mieszkańców o zabezpieczenie mienia znajdującego się na terenach zalewowych i podjęcie niezbędnych działań mających na celu ochronę żywego inwentarza, a także o natychmiastowe opuszczenie ogrodów działkowych na Rudaku i przy ul. Przybyszewskiego.[/B]
Bieżących informacji o sytuacji powodziowej na terenie miasta Torunia udziela całodobowo dyżurny Toruńskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego pod numerem telefonu: [B]56 6119310[/B].
[I]Zastępca Szefa
Toruńskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego
Dyrektor Wydziału Ochrony Ludności
/-/ Tadeusz Wierzba[/I]


[RIGHT][7.06.2010[/RIGHT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Czyli fala znowu do Was idzie :([/QUOTE]


Nooo, tak jak przechodzi po raz drugi przez inne miasta i miasteczka .. masakra .. dość już wody a jeszcze się leje z nieba ..

w moim sąsiedztwie widzę już kilka psiaków ze schroniska na DS :)
jak tak dalej pójdzie to wszystkie znajdą domy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Nooo, tak jak przechodzi po raz drugi przez inne miasta i miasteczka .. masakra .. dość już wody a jeszcze się leje z nieba ..

w moim sąsiedztwie widzę już kilka psiaków ze schroniska na DS :)
jak tak dalej pójdzie to wszystkie znajdą domy ;)[/QUOTE]
Kojarzysz taką suńkę na lubickiej... miszka koło przystanku tramwajowego, na lewo (jak wychodzisz ze sklepu) od Evis'a. W takim domu z podwórkiem na stronę ulicy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Kojarzysz taką suńkę na lubickiej... miszka koło przystanku tramwajowego, na lewo (jak wychodzisz ze sklepu) od Evis'a. W takim domu z podwórkiem na stronę ulicy.[/QUOTE]

Dokładnie, ruda ślicznota ma czerwoną obróżkę i wita się ze mną przez płot .. :)

to sąsiednia posesja, więc jak wychodzę na spacery z Kairą to dziewczyny się wąchają ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Dogomaniaczka jola_li poszukuje pieska w typie pony/ polski owczarek nizinny/. Jeżeli miały byście takiego pieska to napiszcie do niej.[/QUOTE]


he he , Saphira, właśnie od dziś jestem (mam nadzieję tymczasowo) opiekunką takiego PONa .. zgarnęłam Go z ulicy z kulawą łapką .. śliczny psiak, młody i radosny .. porzucony/podrzucony .. śliczne kudłate futro w super kolorach .. ułozony że smyczy nie potrzeba .. idzie przy nodze i nie odstępuje na krok - dlatego nie wierzę że sam się zgubił - ktoś się Go paskudnie pozbył .. teraz szukam Mu domu, ale w międzyczasie jola_li znalazła już inne PONkowe opcje ..

EDIT

O, taki fajny ..

[IMG]http://img52.imageshack.us/img52/5842/08062010375.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Dokładnie, ruda ślicznota ma czerwoną obróżkę i wita się ze mną przez płot .. :)

to sąsiednia posesja, więc jak wychodzę na spacery z Kairą to dziewczyny się wąchają ..[/QUOTE]
To suńka mojego kolegi. Niedawno miał jeszcze poczwarka poniemieckiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']To suńka mojego kolegi. Niedawno miał jeszcze poczwarka poniemieckiego.[/QUOTE]


Taaaaa, Kaira uwielbiała wkurzać Go przez płot .. oboje biegali wzdłuż tam i z powrotem, On ujadał na Nią jak dziki a Kaira bez słowa sobie rajdowała z dziką satysfakcją ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']he he , Saphira, właśnie od dziś jestem (mam nadzieję tymczasowo) opiekunką takiego PONa .. zgarnęłam Go z ulicy z kulawą łapką .. śliczny psiak, młody i radosny .. porzucony/podrzucony .. śliczne kudłate futro w super kolorach .. ułozony że smyczy nie potrzeba .. idzie przy nodze i nie odstępuje na krok - dlatego nie wierzę że sam się zgubił - ktoś się Go paskudnie pozbył .. teraz szukam Mu domu, ale w międzyczasie jola_li znalazła już inne PONkowe opcje ..

EDIT

O, taki fajny ..

[IMG]http://img52.imageshack.us/img52/5842/08062010375.jpg[/IMG][/QUOTE]

Cudny psiaczek :loveu: choć ponki to są w biało-czarnych barwach, a ten wyraźnie szarawy. musimy mu znaleźć inny odpowiednik rasowy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Cudny psiaczek :loveu: choć ponki to są w biało-czarnych barwach, a ten wyraźnie szarawy. musimy mu znaleźć inny odpowiednik rasowy;)[/QUOTE]

Oj cudny w istocie!!
A barwy ma nieziemskie .. od beżu, poprzez popiel, kończąc na czarnym .. prześliczny futrzak ..

Link to comment
Share on other sites

Dzis poszedł przelew[B] 400 [/B]zł jako kolejny zaliczkowy z bazarku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186236-ZAKO%C5%83CZONY-NA-UTOPCE-nr-2-taksowe-obro%C5%BCe-szelki-smycze-do-6.06[/url]
ostateczne rozliczenie bazarku zrobimy po otrzymaniu wszystkich brakujących wpłat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Dzis poszedł przelew[B] 400 [/B]zł jako kolejny zaliczkowy z bazarku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186236-ZAKO%C5%83CZONY-NA-UTOPCE-nr-2-taksowe-obro%C5%BCe-szelki-smycze-do-6.06[/url]
ostateczne rozliczenie bazarku zrobimy po otrzymaniu wszystkich brakujących wpłat[/QUOTE]

ogromne dzięki, to piękna sumka!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Dzis poszedł przelew[B] 400 [/B]zł jako kolejny zaliczkowy z bazarku:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/186236-ZAKO%C5%83CZONY-NA-UTOPCE-nr-2-taksowe-obro%C5%BCe-szelki-smycze-do-6.06[/URL]
ostateczne rozliczenie bazarku zrobimy po otrzymaniu wszystkich brakujących wpłat[/QUOTE]

Jesteś wielka.:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]Mam pytanie,ile psów wróciło do schroniska?[/B][/I][/QUOTE]

nie mam najnowszych statystyk, ale sporo jednak wróciło krótko po poprzedniej fali .. część psiaków szczęśliwie została już na DS, szacuję, że około 20-30 :)

Są jeszcze pewne psiaki, które wciąż przesiadują na DT

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...