Jump to content
Dogomania

Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!


Agucha

Recommended Posts

[quote name='Bgra']Banerek,dziękuję,muszę jeszcze skrobnąć na nim napis:razz:
zrobiłam Eli do galerii Lileczki,ale coś nie wkleja,pewnie jej się nie spodobał:mad::evil_lol:
ja robię tak prosto:diabloti:że prościej już nie można,tak wiesz ...chałupniczo:diabloti:[/QUOTE]
Ja nawet nie wiem jak się tego czepić :cool3::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza']Ja nawet nie wiem jak się tego czepić :cool3::oops:[/QUOTE]

chcesz to wytłumaczę:razz:
albo...trochę się wstydzę,ale chciałam dobrze:razz:



[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/185976-Młody-PEKIŃCZYK-TOMIK-już-w-kochającym-domku-u-halizy!!!?p=20479325#post20479325"][IMG]http://i48.tinypic.com/2w1w9ef.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/185976-Młody-PEKIŃCZYK-TOMIK-już-w-kochającym-domku-u-halizy!!!?p=20479325#post20479325"][IMG]http://i49.tinypic.com/ouvb14.jpg[/IMG][/URL]

podlinkowane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra']wklejam w ramki z PhotoScape
potem przechodzę ze zmniejszonym zdjęciem do Picasa:razz:no inaczej nie potrafię,nie mam ani zdolności ani programu:evil_lol:[/QUOTE]
Nigdy tego nie robiłam, musiałabym zobaczyć, ale nie ma gwarancji cobym coś zrobiła :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza']Nigdy tego nie robiłam, musiałabym zobaczyć, ale nie ma gwarancji cobym coś zrobiła :cool3:[/QUOTE]


ja ja dałam radę:evil_lol:
powiedz mi Halizko czy korzystasz z furminatora?moi znajomi mają problemy z sypiącymi się kotami,ja doświadczenia nie mam,
jeden kot to pers,boje się,że jak zaczną wyczesywać to nic z sierści nie zostanie:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra']ja ja dałam radę:evil_lol:
powiedz mi Halizko czy korzystasz z furminatora?moi znajomi mają problemy z sypiącymi się kotami,ja doświadczenia nie mam,
jeden kot to pers,boje się,że jak zaczną wyczesywać to nic z sierści nie zostanie:razz:[/QUOTE]
Nie ja czeszę tylko grzebieniami i szczotką drucianą taką 5* 5 cm, sierść się sypie u kotów szczególnie u egzotycznych, teraz w domach ciepło więc muszą może troszkę zgubić futerka :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza']Nie ja czeszę tylko grzebieniami i szczotką drucianą taką 5* 5 cm, sierść się sypie u kotów szczególnie u egzotycznych, teraz w domach ciepło więc muszą może troszkę zgubić futerka :lol:[/QUOTE]

dwie osoby zakupiły,ciekawa jestem efektu :lol:dowiem się chyba w poniedziałek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza']Mnie padł internet, kupiłam nowe przewody bo się załamały ale i tak nie było dostępu, dzisiaj podłączyli :roll:[/QUOTE]

dobrze,że jesteś bo już się martwiłam

[quote name='haliza']Czekamy na wieści :evil_lol:[/QUOTE]

jutro chyba się dowiem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra']jeden kotecek ciachnięty,trochę się bałam bo to szefa:evil_lol:ale zadowolony fest:multi:ma persiczkę co to po polu lata i zawsze jakiś kołtun do domu przywlecze mimo,że dziennie czesana,chciał ją do fryzjera zabrać,żeby ciąć:evil_lol:[/QUOTE]
Można zrobić na lwiątko, zostawić na łepku i ogonku :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra']krasna to ona jest ale dużoooo roboty przy takim persie co to lata po polach:evil_lol:chciał i kotce i sobie ułatwić życie:evil_lol:[/QUOTE]
Kołtuny są straszne dla zwierzątka :shake:, a chodzenie po krzakach z długim włosem też masakra :cool3:, lepiej było wziąć jakiegoś orienta krótkowłosego :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza']Kołtuny są straszne dla zwierzątka :shake:, a chodzenie po krzakach z długim włosem też masakra :cool3:, lepiej było wziąć jakiegoś orienta krótkowłosego :roll:[/QUOTE]


ona jest dziennie czesana:evil_lol:nie ma kołtunów z zaniedbania,to bardzo dobry dom:loveu:lubi mała latać po ogrodzie to co zrobisz?
chcieli persa bo spokojny i na kanapie leży a ta nieeeeeeeee:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...