Jump to content
Dogomania

Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!


Agucha

Recommended Posts

pogoda fatalna, buty mi przemokły i też coś łazi po mnie(mam nadzieję,że ognisko świńskiej grypy piętro wyżej wygasło)zmuszona byłam dzwonić po urlop
dopiero co się obudziłam ponownie,zawsze tak mam przy złym samopoczuciu,to przez moją niewydolność kory nadnerczy,cud,że się tak wcześnie obudziłam
Ami to gwiazda:loveu:świetne to ubranko,zdolna jesteś maminko:lol:Kotecki chętnie bym wytarmosiła,słodziaki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][quote name='Bgra']Kotecki chętnie bym wytarmosiła,słodziaki:loveu:[/QUOTE[/QUOTE]
No, to ładnie byś wyglądała :roll:, moja siostra po paru minutach oczy cieknące, nos jak bańka cieknący - egzoty mają dużo alergenów bo mają bardzo mięciutkie fruwające futerko :evil_lol:. Na mnie nie działa to zagęszczenie :lol:. No jakoś mi odpuściło, chyba będę żyć, nie dopadła mnie żadna świńska grypa, ale ludzie znowu chorują przez tę chlapę....

Edited by haliza
Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza']kociochy wymiziane :evil_lol:, mnie też puściło ;)......a kubraczek uszyty z polarku, taki troszkę kolorowy :razz:[/QUOTE]

właśnie się zastanawiałam dlaczego Hana nie ma nic kolorowego,śliczny w sam raz dla dziewczynki,dla Alesia nie ryzykowałabym,bez jajek ale chłop:evil_lol:
zrobiłam mu czapeczkę,już miałam pompon dorabiać,ale mnie olśniło:razz:żeby może przymiarkę zrobić
uuuu psy mają inną łepetynkę niż ludzie,nie chciała się trzymać głowy...musiałabym nakryć łącznie z noskiem:evil_lol:
i kombinuję.chyba zrobię mu beret:evil_lol:nieee kominarkę

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][quote name='Bgra']właśnie się zastanawiałam dlaczego Hana nie ma nic kolorowego,śliczny w sam raz dla dziewczynki,dla Alesia nie ryzykowałabym,bez jajek ale chłop:evil_lol:[/QUOTE]
Właśnie te paseczki bardzo mi się spodobały :razz:, a jeszcze mamy myszki takie barbiowe :evil_lol:
[IMG]http://images49.fotosik.pl/1785/07961495f8907e04gen.jpg[/IMG]
zrobiłam mu czapeczkę,już miałam pompon dorabiać,ale mnie olśniło:razz:żeby może przymiarkę zrobić
uuuu psy mają inną łepetynkę niż ludzie,nie chciała się trzymać głowy...musiałabym nakryć łącznie z noskiem:evil_lol:
i kombinuję.chyba zrobię mu beret:evil_lol:nieee kominarkę[/QUOTE]
Chyba kominiarka :evil_lol:, moje by się wściekły jakbym im założyła czapeczkę:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

mateńko jakie cuda,jaka Ty zdolna,szacun Halizko:)
tylko czekać aż Tomisiowi jakiś garniturek skroisz:loveu:

u nas biało,wczoraj było podobnie...nie zdecydowanie mniej roztopów,bardzo wczoraj u nas wiało
Tomiś wygląda jak na lodowisku:evil_lol:słodziak

Link to comment
Share on other sites

Nie, Tomiś się nie załapie na kubraczek, on nie marznie, z futerka ma płaszcz aż do ziemi i nigdy nie widziałam żeby go trzęsło zimno i spacerować lubi :lol:. Jak duży mróz to sama dawkuję mu czas spacerku ze względu na nosek :evil_lol:. Amusia lubi te polarki bardziej niż te gotowe z warstwą nieprzemakalną :roll:, nie krępują jej ruchów :roll: nawet pobiega troszkę :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza']Nie, Tomiś się nie załapie na kubraczek, on nie marznie, z futerka ma płaszcz aż do ziemi i nigdy nie widziałam żeby go trzęsło zimno i spacerować lubi :lol:. Jak duży mróz to sama dawkuję mu czas spacerku ze względu na nosek :evil_lol:. Amusia lubi te polarki bardziej niż te gotowe z warstwą nieprzemakalną :roll:, nie krępują jej ruchów :roll: nawet pobiega troszkę :p[/QUOTE]


Hana bardzo zarosła,więc jak idzie na 10 minut a nie jest mroźno to lata bez,Aleś zawsze ubrany bo biedaczek trzęsie się jak osika:-(
moje na szczęście wszystko założą bez grymasów:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][quote name='Bgra']Hana bardzo zarosła,więc jak idzie na 10 minut a nie jest mroźno to lata bez,Aleś zawsze ubrany bo biedaczek trzęsie się jak osika:-(
moje na szczęście wszystko założą bez grymasów:evil_lol:[/QUOTE[/QUOTE]
Przez to, że grymaszą mam mniejsze wydatki a troszkę więcej roboty :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra'][quote name='haliza']


no ale sama powiedz,czego się nie zrobi dla tych naszych ukochańców:loveu:[/QUOTE]
Oczywiście, rozpuszczone do granic możliwości :mad::evil_lol:, ale jak smutno by było bez nich :loveu: - śmigamy na szybki spacerek .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza'][quote name='Bgra']
Oczywiście, rozpuszczone do granic możliwości :mad::evil_lol:, ale jak smutno by było bez nich :loveu: - śmigamy na szybki spacerek .....[/QUOTE]


mnie też trochę zatarły się granice:razz:
przeleżałam prawie cały czas...od czwartku,teraz nie wiem,czy kości bolą mnie bo mam już prawie odleżyny,czy jeszcze nie do końca wróciłam do świata żywych
jedno wiem,jakoś mi jutro wyjątkowo niespieszno do roboty:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra'][quote name='haliza']


mnie też trochę zatarły się granice:razz:
przeleżałam prawie cały czas...od czwartku,teraz nie wiem,czy kości bolą mnie bo mam już prawie odleżyny,czy jeszcze nie do końca wróciłam do świata żywych
jedno wiem,jakoś mi jutro wyjątkowo niespieszno do roboty:evil_lol:[/QUOTE]
Mnie na szczęście nie złamało, kości mnie trochę bolą ale to przez pogodę :razz: a jutro idę na nockę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza'][quote name='Bgra']
Mnie na szczęście nie złamało, kości mnie trochę bolą ale to przez pogodę :razz: a jutro idę na nockę :cool3:[/QUOTE]

nie raz nie dwa ...poszłabym chętnie na nockę
ja tak nie cierpię wcześnie wstawać,dopiero co położę głowę na poduszkę...a tu pobudka:mad:
tęsknię za morzem,ale nie wiem jak to będzie,czy ojciec będzie już po operacji?ma mieć założoną zastawkę komorowo-otrzewnową

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra'][quote name='haliza']

nie raz nie dwa ...poszłabym chętnie na nockę
ja tak nie cierpię wcześnie wstawać,dopiero co położę głowę na poduszkę...a tu pobudka:mad:
tęsknię za morzem,ale nie wiem jak to będzie,czy ojciec będzie już po operacji?ma mieć założoną zastawkę komorowo-
otrzewnową[/QUOTE]
Nocki są ciężkie .....myślę, że wszystko będzie dobrze i za 5 miesięcy będziecie biegać po plaży :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza'][quote name='Bgra']
Nocki są ciężkie .....myślę, że wszystko będzie dobrze i za 5 miesięcy będziecie biegać po plaży :loveu:[/QUOTE]

znam temat...ale będzie tego z 24 lata jak latam na rannych dyż:evil_lol:

Edited by Bgra
Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza']Ja teraz to mam takie godziny pracy, że gdybym miała małe dzieci :mad:, grafik układany jest na miesiąc a praca od 8, od 10, od 13 od 14, od 16 do 15, do 17, do 20, do 21 i od czasu do czasu noc :roll:[/QUOTE]


o matulu:crazyeye:masakra jakaś
u mnie by to nie przeszło,zbuntowały by się a ja nie miałabym sumienia,zresztą są stosowne przepisy,które regulują czas pracy
mamy systemowy grafik,wiec jakiekolwiek odstępstwo od normy nie przejdzie,co się nagłowię zanim ułożę to moje...żeby i wszystkim dogodzić
to chyba nie pełny etat?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...