Jump to content
Dogomania

Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!


Recommended Posts

takie znalazłam na wrocławskim wątku, myślicie że Lisio by się nadał??

[quote name='diuna_wro']Firma we Wrocławiu przyjmie do strózowania owczarkowatego dużego psa. Kojec, ocieplana, duża buda. Z polecenia znajomej, która tam pracuje i kocha psy.
Ślijcie na: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

moge sprawdzic warunki, podpisac umowe na fundacje, itd[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczko, po przewalutowaniu Lisio otrzyma 28,35zł :) Serdecznie dziękujemy!!! Screen potwierdzenia wpłaty na PP: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/137/platnoscr.jpg/"][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/6553/platnoscr.jpg[/IMG][/URL]

Wpłyneło również 20zł od cioci mimblunki, Dziękujemy :)

Edited by fiorsteinbock
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']u Lisia w porządku, na pleckach po tym kaszaku jest jakieś takie lekkie zgrubienie ale to chyba potrzebuje troche czasu żeby porządnie sie zgoic...
mam troche karmy nerkowej i tak mieszam Lisiowi pół na pól z normalnym jedzeniem - troche jest rozczarowany chłopak bo to nerkowe jedzenie jest niskobiałkowe i kiepsko smakuje psiakom... ale Lisiowi ogólnie apetyt dopisuje wiec ostatecznie daje sie przekonac... ;) to bardzo mądry i pogodny psiak[/QUOTE]
Dobrych pare lat wstecz moja suka sznaucerka miała wycinanego kaszaka na łopatce, ale ślad został do kóńca. Wydaje mi się jednak, że to w niczym nie przeszkadza:)

[quote name='fiorsteinbock']Ja mam w "posiadaniu" taki odkurzacz, któy wszystko je :)
Nawet karme specjalna na odchudzania pałaszowała z apatytem. Nie ważne co, ważne aby żuchwa pracowała ;)[/QUOTE]
Ja mam w domu same takie odkurzacze...


[quote name='brzośka']takie znalazłam na wrocławskim wątku, myślicie że Lisio by się nadał??[/QUOTE]
I będzie jakis dalszy ciąg tego ogłoszenia...?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

ja tak odnośnie ogłoszenia: we wrocławskim schronisku jest ok 500 psów, z czego 3/4 to duże pieski.... jeśli Diuna miała jakieś mejsce to już tam wrocławskie babeczki zasypały ją roczniakami, dwulatkami i setką starszych, których nikt nie chce... :(


a u Lisiunia ok., ślad po kaszaku sie utrzymuje ale to dla pieska naprawde bez znaczenia, Lisio przyzwyczaił sie do tego "dodatku" nerkowego i ładnie wszystko je...
poza tym Lisio jest "zakumplowany" z dwoma młodzikami i troche wiecej sie z nimi rusza... co dabrze mu robi bo przez zime troszke narzucił ciałka... i taki "papuśny" sie zrobił...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...