Jump to content
Dogomania

Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!


Recommended Posts

[quote name='Lolalola']nie mam!mam lodowaty wiatr i max czasami 10 stopni:([/QUOTE]

To ja sie chetnie zamienie :) bardzo chetnie:) w ostani weekend w pracy na zabezpieczeniu imprez masowych troche czasu w sloncu i w burzy spedzilam.. od zawsze burze wybieram :D



[quote name='fiorsteinbock']Ja mam w "posiadaniu" taki odkurzacz, któy wszystko je :)
Nawet karme specjalna na odchudzania pałaszowała z apatytem. Nie ważne co, ważne aby żuchwa pracowała ;)[/QUOTE]
Ja dostalam od.. no milego pana kocia karme ktorej jego kot jest nie chcial wiec myslalam ze piwniczniaki zasmakuja, ale nie za bardzo.. Podejmiecie takie wyzwanie ?? :D

/zart oczywiscie, tyle kotow nie tknelo (bardzo glodnych kotow) - widocznie z karma cos nie tak jest..


Pamietam o Lisiu oczywiscie i mu ogloszonka zrobie nowiutkie jak tylko bede miala mozliwosc zasiasc przed kompem, ogolnie teraz mam urwanie...... w pracy - pol godz temu wrocilam i mam na jutro w poludnie zbiorke nastepna, a juz wszystkie i kazdy miesien z osobna mi posluszenstwa odmawia..


Trzymaj sie Lisiu kochany, pamietamy o Tobie

Link to comment
Share on other sites

ja tez podrzucam i pamietam..
moze macie 15zl wolne na ogloszenia Lisia? Jest osoba ktora za tyle ponad 100 ogloszen zrobi, a kasa na piwniczniaki bezdomniaki pojdzie?
Bo ja czas bede miala w nastepnym tyg.- i raczej w mniejszej ilosci..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adkoci']ja tez podrzucam i pamietam..
moze macie 15zl wolne na ogloszenia Lisia? Jest osoba ktora za tyle ponad 100 ogloszen zrobi, a kasa na piwniczniaki bezdomniaki pojdzie?
Bo ja czas bede miala w nastepnym tyg.- i raczej w mniejszej ilosci..[/QUOTE]

Ja bardzo chętnie, cioteczko wysyłam PW, żeby nie umkneła nam wiadomość.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#FF0000]Poniedziałkowe [/COLOR][COLOR=#00FF00]pozdrowionka [/COLOR][COLOR=#0000FF]dla [/COLOR][COLOR=#FFFF00]Lisia [/COLOR][COLOR=#800080]i [/COLOR][COLOR=#ADD8E6]Jego [/COLOR][COLOR=#FF8C00]Przyjaciół [/COLOR][COLOR=#FF0000]!!!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...