Jump to content
Dogomania

Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!


Recommended Posts

Grazynko, wplata Maevel jest w pierwszym poscie juz dawno ujeta przez Adke, informowalas na biezaco :) Ja zrobilam rozliczenie wplat i wydatkow z pieniedzy na moim koncie, zeby Ada miala jasnosc i nie musiala szukac kolejnych pozycji w moich postach. A dokladne rozliczenie z zaplata za hotelik, transport itd jest jak dawniej w poscie nr1.
A Lisio pewnie sie byczy dniami calymi i z Sasza monitorują teren. Jak to twardziele z Dzierzoniowa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']Lisiu co slychac???moze cioteczka Kikou naskrobie nam pare slowek,jak sie miewasz i w oglole;)[/QUOTE]
Cioteczka Kikou jest z lekka "naruszona" przez jednego ze staruszków - Agdana. Agdanek przez sen ja chapsnął nieświadomie jak spuszczała nogi z kanapy a on leżał pod. A że prawie nie słyszy i nie mógł się obudzić to trzymał przez sen ta piętę Kikou przez 30 sek zanim go dobudziła. I Kikou kuśtyka biedna po obejściu. Ma tez mnóstwo pracy z tymi chorymi bidulami. Jak się ogarnie na pewno coś nam napisze. Jak ją zapytałam czy była u lekarza to powiedziała że tak "u rodzinnego który leczy jej dzieci: :):) (tzn u weta). Humor jej w każdym razie nie opuszcza.:)

Link to comment
Share on other sites

...jejku troszke sie wstydze, że moje pietowe kłopoty dotarły na wątek Lisia....
tak czy inaczej u Lisienka wszystkow porządku, bardziej ostatnio "zakolegował" sie z Mamą, która z racji mojej kontuzji wiecej się nim zajmuje, wiec daje całuski i łapke Mamie, a Lisiu jest bardzo grzeczny... nawet jak biega gdzieś daleko to zawołany odrazu przybiega...
ale pierwsze dwa dni jak Mama przyjechała Lisienieńkowi jak zwykle drżały nóżki ze strachu....ale szybko sie przełamał i teraz bardzo sie kumplują....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']...jejku troszke sie wstydze, że moje pietowe kłopoty dotarły na wątek Lisia....
tak czy inaczej u Lisienka wszystkow porządku, bardziej ostatnio "zakolegował" sie z Mamą, która z racji mojej kontuzji wiecej się nim zajmuje, wiec daje całuski i łapke Mamie, a Lisiu jest bardzo grzeczny... nawet jak biega gdzieś daleko to zawołany odrazu przybiega...
ale pierwsze dwa dni jak Mama przyjechała Lisienieńkowi jak zwykle drżały nóżki ze strachu....ale szybko sie przełamał i teraz bardzo sie kumplują....[/QUOTE]
Kikou przepraszam za naruszenie prywatności:):) Cieszę się że z Lisiem ok i socjalizuje się pomalutku:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']to jest ta wpłata
Edytko prosze dopisz ..bez tych pieniazkow nie miał na pierwszy miesiac
wiec prosze je ując w pierwszym poscie ...bo powiało groza
nie lubię takich sytuacji i przepraszam Maevel:)[/QUOTE]

;) to ja przepraszam za zamieszanie - nie doczytałam ... myśłam w pierwszej chwili, że to całe rozliczenie - SORKI!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Przepraszam za offa... [/CENTER]

[CENTER]Poszukuję osób z [B]Brzegu Dolnego[/B] lub okolic, które w jakikolwiek sposób mogłyby pomóc
w ustaleniu miejsca zamieszkania ludzi - "bohaterów" programu TVP "Celownik" z 9.08.,
którzy na swoim podwórku trzymają psa,
[U]na krótkim łańcuch, przytwierdzonym do czegoś, co chyba ma spełniać rolę budy[/U]...
Pani z oławskiego TOZu chce pojechać do tych ludzi, ale potrzebuje na nich namiary,
a najprawdopodobniej redakcja "Celownika" nie udzieli jej żadnych informacji.
[B]Jeśli ktokolwiek może pomóc - proszę o PW.[/B]
Ten pies ma naprawdę ciężkie warunki, spójrzcie sami... - odcinek z 9.08
[URL]http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/celownik[/URL]
(odcinek nie dotyczy samego psa, ale jest on wiele razy pokazywany...)[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyrkurDagur'][CENTER]Przepraszam za offa... [/CENTER]

[CENTER]Poszukuję osób z [B]Brzegu Dolnego[/B] lub okolic, które w jakikolwiek sposób mogłyby pomóc
w ustaleniu miejsca zamieszkania ludzi - "bohaterów" programu TVP "Celownik" z 9.08.,
którzy na swoim podwórku trzymają psa,
[U]na krótkim łańcuch, przytwierdzonym do czegoś, co chyba ma spełniać rolę budy[/U]...
Pani z oławskiego TOZu chce pojechać do tych ludzi, ale potrzebuje na nich namiary,
a najprawdopodobniej redakcja "Celownika" nie udzieli jej żadnych informacji.
[B]Jeśli ktokolwiek może pomóc - proszę o PW.[/B]
Ten pies ma naprawdę ciężkie warunki, spójrzcie sami... - odcinek z 9.08
[URL]http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/celownik[/URL]
(odcinek nie dotyczy samego psa, ale jest on wiele razy pokazywany...)[/CENTER][/QUOTE]
Nie moge obejrzec bo nie chce sie zainstalowac wtyczka :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...