Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hejka Beatka -mam taki mały romansik do ciebie -jaką karme kupic tłuczkowi bo Bento mi sie kończy.Jak nie zaśpie /ostatnio otwieram ślepia około 8 rano / to jutro bym sie doczołgała do ciebie rano i byś obaczyła bo młody chyba jednak ciutka sie zaokrąglił -bez przesady oczywiście ale ostatnio mniej ludzi chce mnie podawać dotowarzystwa opieki nad zwierzętami za głodzenie psa . No i top 10 juz 3opakowanie skończone wiec moze cosik mu zmienic?? zdrówka dla wszystkich dwu i cztero-noznych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']Hejka Beatka -mam taki mały romansik do ciebie -jaką karme kupic tłuczkowi bo Bento mi sie kończy.Jak nie zaśpie /ostatnio otwieram ślepia około 8 rano / to jutro bym sie doczołgała do ciebie rano i byś obaczyła bo młody chyba jednak ciutka sie zaokrąglił -bez przesady oczywiście ale ostatnio mniej ludzi chce mnie podawać dotowarzystwa opieki nad zwierzętami za głodzenie psa . No i top 10 juz 3opakowanie skończone wiec moze cosik mu zmienic?? zdrówka dla wszystkich dwu i cztero-noznych.[/quote]
podla pańcia, podła. mało, że nie rzuca patysi to jeszcze zapasła. Niuniusia jest teraz chudsza od spaslaczka

Link to comment
Share on other sites

boszsz a tak ladnie wygladal:placz: .rrrrany....
teraz proformance pro power.idziesz rowno z eddiii:evil_lol: .zamiast top 10dawaj drucal.tylko nie od karmy[ze tak powtorze 500raz].jak uwazasz ze jest taki srednio energetyczny[josh nei drucal]mozesz mu dawac dolfos z karnityna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']boszsz a tak ladnie wygladal:placz: .rrrrany....
teraz proformance pro power.idziesz rowno z eddiii:evil_lol: .zamiast top 10dawaj drucal.tylko nie od karmy[ze tak powtorze 500raz].jak uwazasz ze jest taki srednio energetyczny[josh nei drucal]mozesz mu dawac dolfos z karnityna.[/quote]
a tak ciurkiem, że siem zapytam, Noras ma to samo żreć znaczy siem Nutra Performance czy cuś jej zmieniać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']jeszcze jak bys nia cos ze tak powiem mocniej robila to by bylo super.ale fakt.trzymalas:evil_lol: .
drucal dawaj ale nie do karmy.[/quote]

spokojnie nie wszystko na raz :evil_lol: poza tym to mi tak szkoda jakos bo on na tam rozne rzeczy po drodze :roll:

tak wiem nie suplementuje sie karmy :diabloti:

[quote name='ayshe']teraz proformance pro power.idziesz rowno z eddiii:evil_lol: .zamiast top 10dawaj drucal.tylko nie od karmy[ze tak powtorze 500raz].jak uwazasz ze jest taki srednio energetyczny[josh nei drucal]mozesz mu dawac dolfos z karnityna.[/quote]

jak to blizniak :lol: tylko chyba wyprzedzilismy o jeden worek :roll: bo my po bento mielismy acane jeszcze :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']boszsz a tak ladnie wygladal:placz: .rrrrany....
teraz proformance pro power.idziesz rowno z eddiii:evil_lol: .zamiast top 10dawaj drucal.tylko nie od karmy[ze tak powtorze 500raz].jak uwazasz ze jest taki srednio energetyczny[josh nei drucal]mozesz mu dawac dolfos z karnityna.[/QUOTE]
Josh jest wysoko energetyczny na widok aportów i wody ,na spotkaniu w niedziele wykończył wszystkich facetów /nie krzycz wiem ze to żle ale bym musiała przywiązać go do drzewa zeby do nich nie ganiał a i tak pewnie wyrwałby je z korzeniami zeby ganiać za patykami :angryy: :angryy: /.

Link to comment
Share on other sites

on se toto czesto sam probuje odgryzac radosnie to widocznei mu przeszkadza:roll: :evil_lol: .moze jak sie boisz ze mu sie suwa to kolce?kolce sie nei suwajom:diabloti: .
ewa-jo-jak patrze na zdjecia z pm z tych spotkan on to mi serce krwawi.ja w zyciu tego nie zalapie.ale zauwaz ze milcze.och mezne me serce....8).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']
jak to blizniak :lol: tylko chyba wyprzedzilismy o jeden worek :roll: bo my po bento mielismy acane jeszcze :razz:[/QUOTE]
no bo myśmy dłuzej orijen jedli. Bardzo Joshowi ladnie wchodził no i doszedł do wagi tak ze na ulicy ludzie mnie zaczepiali dlaczego głodze psa -wyglądał jak przecinek -a teraz faktycznie Norasek ma żebra bardziej tarkowate od Josha :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']on se toto czesto sam probuje odgryzac radosnie to widocznei mu przeszkadza:roll: :evil_lol: .moze jak sie boisz ze mu sie suwa to kolce?kolce sie nei suwajom:diabloti: .[/quote]
bardzo smieszne :mad: :obrazic:
[quote name='Ewa-Jo']no bo myśmy dłuzej orijen jedli. Bardzo Joshowi ladnie wchodził no i doszedł do wagi tak ze na ulicy ludzie mnie zaczepiali dlaczego głodze psa -wyglądał jak przecinek -a teraz faktycznie Norasek ma żebra bardziej tarkowate od Josha :shake:[/quote]
no wlasnie a czemu my tak krotko ten orijen jedlismy :roll: no u nas tez zebra takie nie bardzo na wierzchu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']on se toto czesto sam probuje odgryzac radosnie to widocznei mu przeszkadza:roll: :evil_lol: .moze jak sie boisz ze mu sie suwa to kolce?kolce sie nei suwajom:diabloti: .
ewa-jo-jak patrze na zdjecia z pm z tych spotkan on to mi serce krwawi.ja w zyciu tego nie zalapie.ale zauwaz ze milcze.och mezne me serce....8).[/quote]
ale dzieki temu spotkanku zauwazyłam postepy mojej malutkiej "doopy z uszami", po małej scysji na wakacjach i tu u nas (znaczy duupa była wietrzona) Niuniusia siem umie słuchac

Link to comment
Share on other sites

moze byc u gemmow ale dopiero o 13.:roll:
potem slady beda w warszawie-pola wilanowskie itp.w niedizele bo musza dziewczyny niezmotoryzowane dojechac.
w sobote bedizemy jezdzic dalej.
eddiii-grafik wchodzi powoli bo np w tym tygodniu slady byly jeszcze rano na polach m.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']no bo myśmy dłuzej orijen jedli. Bardzo Joshowi ladnie wchodził no i doszedł do wagi tak ze na ulicy ludzie mnie zaczepiali dlaczego głodze psa -wyglądał jak przecinek -a teraz faktycznie Norasek ma żebra bardziej tarkowate od Josha :shake:[/quote]
aaale smieszne!!! BARDZIEJ???? Ona w przeciwieństweie do josha MA tarkowate! Joshek ma niewyczuwalne pod zwałkami sadełka, tak mamunia o niego dba :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']on se toto czesto sam probuje odgryzac radosnie to widocznei mu przeszkadza:roll: :evil_lol: .moze jak sie boisz ze mu sie suwa to kolce?kolce sie nei suwajom:diabloti: .
ewa-jo-jak patrze na zdjecia z pm z tych spotkan on to mi serce krwawi.ja w zyciu tego nie zalapie.ale zauwaz ze milcze.och mezne me serce....8).[/QUOTE]
podziwiam cię masz piwo i pełne uznanie ale wiesz ze kazdą uwage od ciebie przyjme. Zeby cie zaoszczędzić to nie wstawiałam zdjęć na dogomanii. Beatko tego siem nie przeskoczy z Joshem -wiem jakbym pracowała nad tym długo to by wyszło ale dla niego to byłaby kara a w sumie niech ma chłopak troche radochy. Oni przyjeżdzaja na pola z częstotliwoscia 2 razy do roku wiec ...........A jest to grupa kanapowych plastików i już. Obiecuje z ręką na sercu w następnym wcieleniu jezeli nie będę owsikiem tylko człowiekiem to ONk-a bede wychowywać tak jak powinnam OKI?:loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']aaale smieszne!!! BARDZIEJ???? Ona w przeciwieństweie do josha MA tarkowate! Joshek ma niewyczuwalne pod zwałkami sadełka, tak mamunia o niego dba :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE]
No jak sie zajmuje tylko nowym samochodzikiem i nowym kotem i zapomina dawać jeść Noraskowi tobiedny Norasek ma zebra jak tarka i smakołyki połyka razem z rką dającego:eviltong: :eviltong: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

nie ewa-jo..ja przeciez nei mam pretensji czy cos tylko uwazam ze przez te spotkanka rozwalilyscie sobie psy.ale to moje zdanei i pozostanei wylacznie moje-psy sa wasze.ja ot szanuje dlatego nei jojcze na owczarku.pl.ale jak patrze na te zdjecia,csy psow,to oc tam robia to noz mi sie w kieszeni otwiera..no co ja na to poradze?nic.przygryzam jezor i paluchy trzymam z daleka od klawiatury.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']ale dzieki temu spotkanku zauwazyłam postepy mojej malutkiej "doopy z uszami", po małej scysji na wakacjach i tu u nas (znaczy duupa była wietrzona) Niuniusia siem umie słuchac[/QUOTE]
to słuchanie to było zanim przyszliśmy ?:diabloti: :diabloti: bo jak byliśmy to zamiast słuchania braliście ja na sznurek jak tylko cosik z daleka zamigotało :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']nie ewa-jo..ja przeciez nei mam pretensji czy cos tylko uwazam ze przez te spotkanka rozwalilyscie sobie psy.ale to moje zdanei i pozostanei wylacznie moje-psy sa wasze.ja ot szanuje dlatego nei jojcze na owczarku.pl.ale jak patrze na te zdjecia,csy psow,to oc tam robia t[COLOR="Blue"]o noz mi sie w kieszeni otwiera..no co ja na to poradze?nic.przygryzam jezor i paluchy trzymam z daleka od klawiatury[/COLOR].:evil_lol:[/QUOTE]
Beata wiesz ze duzo bym dała zeby to zobaczyć na własne oczka :lol: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']Beata wiesz ze duzo bym dała zeby to zobaczyć na własne oczka :lol: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]
wiem.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: .ale cieeerpie...musisz to sobie zwizualizowac...zaciskam paluchy az sinieja,jezor pod zebami,zwijaja mnie bolesci i czytam"reaktywacja":roll: ......boszsz..dobrze ze chociaz edoxa wyrwalam z tego gronka radosnej cwierkaniny :diabloti: :eviltong: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...