Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorotak']Glonku, skoro taką piękniutką mapę zamieściłeś i już wiem jak dojechać do Rudna, to napisz jeszcze jak dotrzeć na właściwe łąki? To nie będę nikomu na ogonie jechała ;) , tylko kulturalnie sama trafię (albo będziecie musieli mnie znaleźć :evil_lol: ). W stronę torów czy w stronę rzeczki?[/quote]
Postaram się opisać ale no tak na 100% to nie powiem czy opis jest dobry.
Za Rudnem (ale nie wiem czy tam jest tablica czy też przystanek jest w Rudnie) jest po prawej stronie przystanek autobusowy i zaraz za nim skręt w prawo w szutrową drogę. Jedzie się tą drogą aż do lasku po prawej stronie. I tam będą najpewniej stały samochody.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']Tak Glonek nie mylisz sie jeszcze nie zapłaciłam:oops: ale mówiłam że zapłacę trochę później bo teraz naprawdę nie mam:oops:[/quote]
Nie chodzi o szybkość tylko o sklerozę i ogólne kłopoty z pamięcią piszącego ten post.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glonek']Nie chodzi o szybkość tylko o sklerozę i ogólne kłopoty z pamięcią piszącego ten post.[/QUOTE]

Oj to trzeba w bilobil zainwestować:eviltong: :evil_lol: a tak na poważnie to jak nie bedzie to problemem to troche później zapłacę:oops: jak tylko kasa spłynie na konto:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']Oj to trzeba w bilobil zainwestować:eviltong: :evil_lol: a tak na poważnie to jak nie bedzie to problemem to troche później zapłacę:oops: jak tylko kasa spłynie na konto:lol:[/quote]
No problemo. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glonek']Postaram się opisać ale no tak na 100% to nie powiem czy opis jest dobry.
Za Rudnem (ale nie wiem czy tam jest tablica czy też przystanek jest w Rudnie) jest po prawej stronie przystanek autobusowy i zaraz za nim skręt w prawo w szutrową drogę. Jedzie się tą drogą aż do lasku po prawej stronie. I tam będą najpewniej stały samochody.[/quote]

Dzięki, czyli generalnie w stronę torów kolejowych... To zaryzykuję i mam nadzieję, że jutro się spotkamy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]agis-nie przyjezdzaj po mnie dzisiaj bo ja na placu musze byc juz o 18.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]potwierdz mi prosze ze to przeczytalas bo na zawal zejde a mam puste konta na komorce:cool1: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe'][B][COLOR=red]agis-nie przyjezdzaj po mnie dzisiaj bo ja na placu musze byc juz o 18.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]potwierdz mi prosze ze to przeczytalas bo na zawal zejde a mam puste konta na komorce:cool1: [/COLOR][/B][/quote]
Przeczytalam :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']nooooo nie moja wina ze jestescie mniej operatywni w srody i piatki:diabloti: .[/quote]

[quote name='Szira/Gosia']Ja tam sie cieszę że nie muszę oglądać siebie na filmie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

[quote name='agis']A w czym Ci pomoc?[/quote]

chyba sie stalam operatywna i naumialam sie filmow :multi:
Agis w jakim formacie musza byc zapisane by je wrzucac na youtube?
czy mozna dac na youtube uprawnienia komus tak by se mogl zgrac czyjes nagrania? tzn ja chcialabym nagrac sobie filmiki Twoje i Glonka na plytke :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']chyba sie stalam operatywna i naumialam sie filmow :multi: [/quote]
brawo :multi:

[quote name='Eddiii']Agis w jakim formacie musza byc zapisane by je wrzucac na youtube?
czy mozna dac na youtube uprawnienia komus tak by se mogl zgrac czyjes nagrania? tzn ja chcialabym nagrac sobie filmiki Twoje i Glonka na plytke :cool1:[/quote]
Formaty akceptowane przez youtube to .WMV, .AVI, .MOV i .MPG.. Plik nie moze przekraczac 100MB i nie moze byc dluzszy niz 10 minut.
Co do zapisywania filmow, to z tego co wyczytalam na youtube, nie ma mozliwosci pobierania filmow na komputer. Nie probowalam jeszcze, wiec do konca nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agis']brawo :multi:
[/quote]

jakbym miala jakies problemy to bede krzyczec o pomoc :p

[quote name='agis']
Formaty akceptowane przez youtube to .WMV, .AVI, .MOV i .MPG.. Plik nie moze przekraczac 100MB i nie moze byc dluzszy niz 10 minut.
Co do zapisywania filmow, to z tego co wyczytalam na youtube, nie ma mozliwosci pobierania filmow na komputer. Nie probowalam jeszcze, wiec do konca nie wiem.[/quote]

hm, moze znajdziemy jakies rozwiazanie by moc sobie zgrywac :roll:

Link to comment
Share on other sites

hey !
jesli ktos jeszcze chce to jutro rano zdam relacje z koninskiego spotkania treningowego.
Dopiero co wróciłam z nad jeziora ,oczywiscie na przeciwko był plac do treningów i trzy razy dzinnie trening ........a potem do wody ,psy tez !!!
zal było wracac :-(

Link to comment
Share on other sites

Witam na chwile :-(
Może zamiast na youtube wrzucisz na [url]http://www.rapidshare.de/[/url] każdy będzie mógł sobie bez problemu ściągnąć. Tylko że na Rapidzie możesz tylko ściagać nie ma możliwiości obejzenia bez ściągniecie.


Kacper

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Na Merlinie,dobra zobacze .Kazy sie boje .Ja sciagam przez eMule ale tam nie mozna odsłuchac.W kazdym razie dzieki.
Co do kradziezy .Czytałam ,ze wyszło rozporzadzenia ,moge nawet na upartego znalezc numer tego rozp. i kto to wydał, ze sciaganie pojedynczych utworow do własnego odsłuchiwania nie jest kradzieza .Byle nie rozpowszechniac.Ta wiadomosc byłoa podana w gazecie pt Angora ,ktora ma przedruki ze wszystkich pism .[/quote]
przykro mi ale to nie jest prawda. jesli chodzi o prawo autorskie to mozna powiedziec branża mojego TZ czyli siła rzeczy sie troszku znam:razz:

Link to comment
Share on other sites

O.K znalazłam wiec ten tekst zeby sie upewnic.Faktycznie dokonałam nadinterpretacji .
W Angorze nr 8 z 25lutego 2007 napisano na podstawie "Dziennika Łodzkiego " cyt "Przegrywanie płyt z filmami znajomych lub tworzenie własnych kopi do domowego uzytku bez zezwolenia tworcy lub dystrybutora ,jest legalne - poinformował Urzad Ochrony Konkurencji i Konsumentow.Pozwala na to obowiazujaca ( od lutego ) ustawa o prawie autorskim."
Tyle wyczytałam i przeniosłam to na kopiowanie z sieci muzyki na swoj uzytek .Widze ,ze sie myliłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorplant']hey !
jesli ktos jeszcze chce to jutro rano zdam relacje z koninskiego spotkania treningowego.
Dopiero co wróciłam z nad jeziora ,oczywiscie na przeciwko był plac do treningów i trzy razy dzinnie trening ........a potem do wody ,psy tez !!!
zal było wracac :-([/quote]doooorplaaant ty zyjesz:multi: :multi: :multi: .link do filmow juz wrzucilam ale przydalaby sie obiecana relacja:razz:
ps[B].agis-ten homeopatyk to sulfur D30.[/B]

Link to comment
Share on other sites

wiecie co? ja wymiękam. pies mnie wykończył.
okazuje się że mój kundel jeśli nie ma 2 godzin pływania, 2 godzin spaceru i 1,5 godz szkolenia dom mi roznosi. a raczej:
-przychodzi i wciska mi zabawki w ręce
-zrywa się za każdym razem jak ja wstanę i z nadzieją wypisaną na zadku pędzi pod drzwi
- bawi się zabawkami tuż obok mnie, po czym jak nie zareaguję układa się na moich stopach i jęczy (tzn. wzdycha tak głośno jakby jęczał)
- ogólnie wzbudza we mnie ogromne poczucie winy.

więc pańcia zamiast się przebrać po całym dniu pracy, gdzie zarabia na szkolenie, karmę, witaminki, sprzęt do szkolenia, zamiast usiąść i zjeść w spokoju obiad co zrobiła? wzięła psa na 2 godziny spacer połączony z powtórką ze szkolenia...

a teraz to nawet jeść mi się nie chce (dobry sposób na dietę :cool3::cool3::cool3:)

Link to comment
Share on other sites

no coz muminka to sie nazywa plecienie batu na wlasne plecy:diabloti: .problem ze szkoleniem jest taki ze pies juz pozniej nie da rady bez niego:evil_lol: bo sie nuuudzi i wymysla w zwiazku z powyzszym rozne takie zeby inam sie nie nudzilo co konczy sie wizyta na cwiczaku bo mozna dostac *******ca:mad: :evil_lol: .czlowiek rowniez nie ma chronicznie kasy bo wszystko idzie na psa/psy.a samemu lazi sie w byle czym bo jak pryzchodiz do kupna czegos to zacyzna sie hmmm...eee tam kupie psu cos tam:evil_lol: .juz nie mowiac o tym ze kupowanie sobie czegos przechodzi glowne kryterium:czy nada sie toto na plac szkoleniowy:evil_lol: i zeby bylo malo brudliwe-tj zeby nie bylo widac blota:evil_lol: .....i tak to biedny czlowiek absolutnie pozbawiony "normalnych przyjemnosci"[cokolwiek to znaczy bo juz nie pamietam]pozniej cieszy sie jak gooopi jak cos wyjdzie na treningu ciut lepiej i znajomi jakos tak sie dziiwnei patrza bo gledzi o szkoleniu i o roznych takich:roll: :evil_lol: a sam lazi z deczko obdarty,w siniakach i notorycznie ublocony:evil_lol: z cielecym usmiechem na gebie bo na placu cos tam wyszlo:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

na nieszczęście muszę chodzić do pracy, gdzie czasem psa zabieram (we wtorki i czwartki) ale nie zawsze (co ma wady i zady:cool3:).

ogólnie to nie mogę narzekać - frodo daje mi tyle radości (cielęcego uśmiechu:oops:) że jakoś na razie nie boli mnie to że cały czas spędzam z psem i wszystkie pieniądze ostatnio wydaję na psa, a sobie to kupiłam spodnie za 30 zeta, żeby mieć drugie na zmianę na ćwiczak :diabloti::diabloti::diabloti:. oczywiście daje mi też masę siniaków (właśńie kolorków nabierają 3 nowe:mad::mad::mad:) oraz znudzone spojrzenia znajomych którzy rozmowy zarzynają od pytania "co u psa?":evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']:diabloti: .czlowiek rowniez nie ma chronicznie kasy bo wszystko idzie na psa/psy.a samemu lazi sie w byle czym bo jak pryzchodiz do kupna czegos to zacyzna sie hmmm...eee tam kupie psu cos tam:evil_lol: .juz nie mowiac o tym ze kupowanie sobie czegos przechodzi glowne kryterium:czy nada sie toto na plac szkoleniowy:evil_lol: i zeby bylo malo brudliwe-tj zeby nie bylo widac blota:evil_lol: .....i tak to biedny czlowiek absolutnie pozbawiony "normalnych przyjemnosci"[cokolwiek to znaczy bo juz nie pamietam]pozniej cieszy sie jak gooopi jak cos wyjdzie na treningu ciut lepiej i znajomi jakos tak sie dziiwnei patrza bo gledzi o szkoleniu i o roznych takich:roll: :evil_lol: a sam lazi z deczko obdarty,w siniakach i notorycznie ublocony:evil_lol: z cielecym usmiechem na gebie bo na placu cos tam wyszlo:evil_lol:[/quote]

he he he he Dokładnie jakbys o mnie pisała :diabloti:

ano zyje zyje ayshe ,tylko sie ukrywam nad woda :lol:

jutro relacja :razz: ze sławetnego treningu

Link to comment
Share on other sites

muminka-moi znajomi na szczescie praawie wszyscy to psiarze.reszta tj rodzina...znaczy sie moja...nie zacyzna nawet tego tematu bo ma doswiadczenie.konno-psie:cool3: .nie wchodzi sie tez na tematy IIWW bo to po prostu koooniec:diabloti: .

Link to comment
Share on other sites

zanosiło sie na upał!
uczestnicy podzielili sie na pary do cwiczen z posłuszenstwa.
na pierwszy ogien poszły dobek i czarny ON.
robilismy oczywiscie jak na zawodach ,meldunek i takie tam .
ON na odłozenie dobek cwiczy .i zaczeło sie samczol zadzał sie wyłamywac a tu Madzia go chlast chlast przywróciła do pozadku :diabloti: .
dobek miał utrudnione zadanie bo jaskółki fruwały mu przed nosem a wiadomo jakie sa dobki .
czarna jak zwykle ładne posłuszenstwo ,najbardziej im aportu zazdroszcze ,ja nigdy nie rzuce tak daleko koziołkiem 2kg :-( .Przewodniczka motywowała psa z zaskoczenia .
Pózniej ja i Emmy a Orka .Naszym słabym punktem sa nerwy .Ja zdenerwowana psica jak przekłuty balon .Na treningu radosne chodzenie na zawodach hmmmmm.
I mie ma to nic wspólnego z silniejszymi korektami które stosuje .Na treningu jestem sama nikt mnie nie oglada ,nie ma stresu ,psica chodzi jak złoto .Przydał mi sie ten trening ,bo moze wkoncu przyzwyczaje sie do wystepów i zaczne podchodzic na luzie co dla mojej psicy byłoby zbawienne.
Emmy za to ma chyba dobrego psychoterapeute ;) bo wyluzowana cwiczy i od razu fajniej to wyglada .Jedynie przerszkoda (mi sie nie podobał jej stan tech.) była powtarzana ,bo a to koziołek krzywo upadł a to deski spadły po skoku .
Pózniej Sławek z Vat i Justyna z Luczkiem .Stary wyjadacz :evil_lol: z gotowym psem i poczatkujacy obydwoje:loveu: .Vat bardzo dokłdnie chyba nawet nie musiał miec korekt.Szybkie siad waruj i stój .Perfekt.Luczek niesforny rozgladał sie podczas grupy i meldunku .Ale korekty przywołały go do porzadku.Luczk wogóle mało cwiczył bo miał powazna kontuzje nogi i dopiero od niedawna ma zdjety opatrunek .
W dwa tyg zrobili egz IPO1 i IPO2 i przechodza w IPO3 .Nie wiem ,moze troche za wczesnie ? ale do odwaznych swiat nalezy !!
Potem Piotr z Agisem .W tym wystepie nie podobało mi sie ,brak korekt albo spóznione korekty .Pies bardzo wesoły.
Bartek z Oskarem (maliniak)bardzo ładne posłusz. pies nakrecony przewodnik wymagajacy dokładnosci .Był jeszcze Beniu z Baca (syn Vata),bardzo fajna praca i strasznie mi sie podobało ze przyjechał z nimi Paweł Trener i pozorant)
Pózniej cwiczyli jeszcze Krzys C z szara suczka ,Grzes z czarna ,Madzia z młodziutka piórnikowata i druga Madzia z szara ON-ka ,Bartek z malutkim maliniaczkiem .Noi wesolutka Arsa ze Sławkiem .
Wszyscy bardzo dobry poziom na róznym etapie zaawansowania psa .
Atmosfera "na trybunach" bardzo fajna ,grill skwierczy ,piwko sie chłodzi .........
Obrona .
Moje nowiutkie parawaniki slicznie wygladały na zielonej trawce .
Pozorantów było trzech plus Paweł ,osobisty pozorant Bacy.
Kazdy mógł wybrac z kim chce pracowac .
I tu tez głabiki psiaki zaskakiwane były nieoczekiwanymi korektami .
Najczesciej cwiczono najtrudniejszy elemetn IPO oszczekiwanie .
W wiekszosci psy miały bardzo ładne oszczekiwanie ,mi najbardziej podobało sie dobka Kastorka i maliniaka Oskara.AAcha i jeszcze czarnej .
Pozoranci niezle sie napracowali w tym upale .Ja pracowałam z Bartkiem a pozniej ze Sławkiem bo Bartek kontuzji sie nabawił i raczej nie nadawał sie do ucieczek i czołówek .
Głównie pracowalismy nad oszczekiwaniem i posł .w obronie .Ucieczka w nagrode !
Trzeba tu podziekowac Krzyskowi który był bez psa i tylko pozorował innym !!
Vacior niezle go nameczył w zatrzymaniu.Kastorek znów wytargał Sławka .
Madzia bardzo umiejetnie korygowała psy podczas oszczekiwania .
Acha jeszcze cos przez cały czas ktos udawał sedziego .były meldunki o odmeldowania ,grupa i strzały.
Szmerek na "trybunach " .Mysle ze ten trening przydał sie kazdemu z uczestników ,i kazdy cos z nigo "wyniosł".Mnie cieszy jeszcze jedno ,integracja IPO-wcow ,gdzie rywalizacja i walka ma byc na płycie a nie w zyciu .Acha były jeszcze dyskusje na tematy ekserierów w pracy ale prawie wszyscy tam obecni byli zdania ze pies to kwestja wyboru .
Acha jeszcze jedno na tym filmiku z obrony to moja Majeczka robi tylko rewirke a na lince gryzienie to robi Łotr nie ona .
szkoda ze nie wszystko jest nagrane .
Ja bede miała jeszcze inne filmiki na swojej stronce .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']
ps[B].agis-ten homeopatyk to sulfur D30.[/B][/quote]
teraz slepowron widzi?:cool3: :mad: .
dorplant-dzieki za relacje:loveu: .
[B][COLOR=red]shida-wez jutro lewy rekaw.zrobimy skoki na 2 pozorantow przez hyrde i palisade.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]jak ktos moze niech wysle smsa do gemmow ze jutro u glonkow o 11.30.bo ja mam puste konto aaaaa i nei mam za co doladowac:(.a moj stacjonarny odmowil wspopracy.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...