Jump to content
Dogomania

Rastafara = Królik + ON


Onomato-Peja

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']Szkoda Krasnala :( Ale jak będzie na tych wszystkich tabletkach, to będzie dobrze??[/QUOTE]
Dobrze nie będzie, bo stan stawów i kręgosłupa może się już jedynie pogorszyć i nic z tym nie zrobimy, po prostu będzie dostawać zapobiegawczo przeciw bólowe i przeciw zapalne tabletki no i wspomagacze stawów. Spacery będzie miała jak do tej pory, nie zamierzam jej oszczędzać. Niech sobie pożyje jeszcze rok a dobrze niż 5 lat w 4 ścianach bez namiastki ruchu. ;)

[quote name='agamer']Trzymam kciuki :*:) mam nadzieję, że jeszcze na nie jednym spacerze poszaleją nasze kochane psiaki ;)[/QUOTE]
Tutaj nie ma za co trzymać. Na pewno tak będzie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='magdabroy']Jak się miewa Rasta? ;)[/QUOTE]

No nawet dobrze.
Dostaje tabletki p/bólowe więc kulawica jej minęła, przynajmniej w większym stopniu. ;)
W styczniu po wypłacie dostanie Gelacan Fast to już bajka będzie. Byle jeszcze śnieg spadł!
Póki co same deszcze a, że ja chodzący barometr jestem nie bardzo mi długie spacery w głowie.
Małpiszon na gwiazdkę frisbee dostał, chciałam się szarpnąć na 2-3 jawzy ale to jednak bez sensu.
Są wytrzymałe, owszem ale Raszpli starczy gumowy trixie, przynajmniej pływa i jest miękki.

Za to u kota znów uczulenie wylazło i jak to już jest w tradycji... Ma Wesoły Świąd.

Link to comment
Share on other sites

A my sylwestra spędziłyśmy w nietypowy sposób.
Kot został w domu a ja z psem pojechałam do miasta, miałysmy wrócić przed zerową, po prostu taki sobie spacer, żeby chwilę jeszcze ze mna pobyła ale w drodze powrotnej nie było autobusu...
Na Obłużu wylądowałyśmy chwilę przed zerową i idąc pieszo na oksywie witałyśmy nowy rok. :)
Piękny widok koło portu, cała Gdynia w światłach. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja'][url]http://wiadomosci.wp.pl/gid,14105295,title,Ludzie-wrzucili-ja-pod-pociag,galeria.html[/url]

Płakac mi się chce, nad znieczulica ludzką i bezsilnością pozostałych... A przede wszystkim nad tym ile musiała ta biedna psina wycierpieć.
Jak tak można?[/QUOTE]Niektórzy to bestie w ciele człowieka...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...