Jump to content
Dogomania

Rastafara = Królik + ON


Onomato-Peja

Recommended Posts

[quote name='Onomato-Peja']Fizyka mi potrzebna nie jest, poza tym jej... Nie znoszę.

Weterynaria mi się marzy. :)[/QUOTE]
Czyli w tej kwestii nie odbiegasz od normy, większość tak twierdzi...A ja chyba zdecyduję się ją zdawać :siara:

No to ambitnie, życzę powodzenia :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bewarka']Czyli w tej kwestii nie odbiegasz od normy, większość tak twierdzi...A ja chyba zdecyduję się ją zdawać :siara:

No to ambitnie, życzę powodzenia :D[/QUOTE]

Szalona! Jestem w klasie Biol - Chem - Fiz na 31 osób tylko jedna miała 3 z fizyki, reszta (łącznie ze mną) 2... :lol:
Tak sobie myślę, że ja będę zdawać... Polski, Matme roz., Biologię, Chemię i Angielski.

[quote name='Naklejka']Ja olałam większość przedmiotów, bo bym zwariowała, oby było 3 i jakoś leci :eviltong: A weta też mi się marzy i na tych marzeniach się skończy ;)[/QUOTE]
No ja w liceum dopiero w pierwszej klasie siedzę a już wariuję... Tak więc ustanawiam sobie te kilka priorytetów a na resztę się wy... pinam. :)

Czemu skończy na marzeniach?
ja to sobie jako cel ustawiłam i nie ma zmiłuj, jak nie dostanę się za 3 lata to za 4. :)

Link to comment
Share on other sites

JA tam zawsze lubiłam być przeciętna :D 3-4 wolałam się nie wychylać. Bo od tych "piątkowych" zdecydowanie więcej się wymaga :D Ogólnie to zauważyłam, że z roku na rok miałam naukę co raz bardziej w nosie :D Ahhh jak ja chciałabym wrócić do liceum.. Zazdroszczę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']

No ja w liceum dopiero w pierwszej klasie siedzę a już wariuję... Tak więc ustanawiam sobie te kilka priorytetów a na resztę się wy... pinam. :)

Czemu skończy na marzeniach?
ja to sobie jako cel ustawiłam i nie ma zmiłuj, jak nie dostanę się za 3 lata to za 4. :)[/QUOTE]

Pierwsza klasa to w sumie u mnie luz był, nic nie robiłam, teraz mam więcej roboty.
Dlaczego? A bo nie zdam matury rozszerzonej z chemii, chyba że jakimś cudem przygotuje mnie do niej inna nauczycielka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Szalona! Jestem w klasie Biol - Chem - Fiz na 31 osób tylko jedna miała 3 z fizyki, reszta (łącznie ze mną) 2... :lol:[/QUOTE]
Kamikadze :o :o :o

a weterynaria i mi się marzyła, ale zawaliłam sprawę w gimnazjum, bo uczyć mi się nie chciało... poszłam do technikum, potem studia ekonomiczne.. i teraz stwierdziłam, ze pomyliłam się :lol: drugiej strony i tak nie dałabym rady na weterynarii.. a znowu ekonomią się zachwyciłam w technikum.. ehh to wszystko nie jest takie proste..

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam 4 w I kl z fizyki :lol: ale to nie tak, że jestem genialna, bo pierwszy spr napisałam na 2 pomimo, że dobrze znałam zasady i wzory. Potem byłam "mądrzejsza", bo poznałam nauczyciela i wypracowałam sposoby i już nie srm w gacie na myśl o tej lekcji xD Jednak chemia to już zupełnie co innego :siara: :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']Kamikadze :o :o :o

a weterynaria i mi się marzyła, ale zawaliłam sprawę w gimnazjum, bo uczyć mi się nie chciało... poszłam do technikum, potem studia ekonomiczne.. i teraz stwierdziłam, ze pomyliłam się :lol: drugiej strony i tak nie dałabym rady na weterynarii.. a znowu ekonomią się zachwyciłam w technikum.. ehh to wszystko nie jest takie proste..[/QUOTE]
ja tak samo....ale teraz w Warszawie podobno otwarto studia psychologia czy behawioryzm zwierzęcy..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']ja tak samo....ale teraz w Warszawie podobno otwarto studia psychologia czy behawioryzm zwierzęcy..[/QUOTE]
teraz? teraz to......
z drugiej strony już widzę, jak pędzę do Wa-wy...
[quote name='Talucha']Oooo to coś dla mnie :D[/QUOTE]

i dla mnie :D
tylko ciekawe kto tam wykłada..

Link to comment
Share on other sites

Fizyka to czarna magia :D U mnie na lekcji wszyscy siedzą i tylko przytakują jak pani pyta czy rozumiemy :D Ostatnio zapisywała na tablicy jakieś obliczenia to zdążyłam mrugnąć oczami i już pełna tablica była :diabloti: Dobrze, że i fizyka, i chemia odpada mi w 2 klasie, za to witam rozszerzoną biologię :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pestkaa'][URL]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rastek/DSCF5840.jpg[/URL]
Ale pychol! :loveu:
Atos przepiękny. Uwielbiam takie duże mordziszony a nie takie szczurowate co ja mam w domu :diabloti:[/QUOTE]
Wielkopsy sa swietne ale do mieszkania jednak preferuje takie mikro srajdy jak Krasnal.
[quote name='YxNinaxY']JA tam zawsze lubiłam być przeciętna :D 3-4 wolałam się nie wychylać. Bo od tych "piątkowych" zdecydowanie więcej się wymaga :D Ogólnie to zauważyłam, że z roku na rok miałam naukę co raz bardziej w nosie :D Ahhh jak ja chciałabym wrócić do liceum.. Zazdroszczę :)[/QUOTE]Wolę nie mieć w nosie, cel mam dość ambitny, nie wiem czy nazbyt, ale muszę się postarać z całych sił.

[quote name='Naklejka']Pierwsza klasa to w sumie u mnie luz był, nic nie robiłam, teraz mam więcej roboty.
Dlaczego? A bo nie zdam matury rozszerzonej z chemii, chyba że jakimś cudem przygotuje mnie do niej inna nauczycielka.[/QUOTE]
Ahaa, fakt od nauczycieli wiele zależy... U mnie powinno być łatwo akurat z rozszerzeń mamy ładny za*******. Uczą nas nie tylko podręcznikowych zagadnień co jest moim zdaniem bardzo na plus. Dużo mamy wyjść, zajęć laboratoryjnych itp. a i słyszałam, że zdawalność matur jest bardzo wysoka więc jestem dobrej myśli. :)
[quote name='maryg22']Powodzenia :)
Weterynaria to i mi się marzy :D Może się spotkamy :lol:[/QUOTE]
A może. :D
[quote name='kalyna']Kamikadze :o :o :o

a weterynaria i mi się marzyła, ale zawaliłam sprawę w gimnazjum, bo uczyć mi się nie chciało... poszłam do technikum, potem studia ekonomiczne.. i teraz stwierdziłam, ze pomyliłam się drugiej strony i tak nie dałabym rady na weterynarii.. a znowu ekonomią się zachwyciłam w technikum.. ehh to wszystko nie jest takie proste..[/QUOTE]:lol: Ja zawaliłam pierwszą i druga gim, bo właśnie mi się nie chciało ale potem ze średniej 2.85 wskoczyłam na 4.0 w 3kl i miałam jedne z lepszych ocen w szkole jeśli biega o biologię i chemię, poza tym szkoła miała fajny poziom i testy wszystkim poszły.

[quote name='Bewarka']Ja miałam 4 w I kl z fizyki ale to nie tak, że jestem genialna, bo pierwszy spr napisałam na 2 pomimo, że dobrze znałam zasady i wzory. Potem byłam "mądrzejsza", bo poznałam nauczyciela i wypracowałam sposoby i już nie srm w gacie na myśl o tej lekcji xD Jednak chemia to już zupełnie co innego :siara: [/QUOTE]4 z fizyki :o matko...

[quote name='Pusiakowa']Fizyka to czarna magia :D U mnie na lekcji wszyscy siedzą i tylko przytakują jak pani pyta czy rozumiemy :D Ostatnio zapisywała na tablicy jakieś obliczenia to zdążyłam mrugnąć oczami i już pełna tablica była :diabloti: Dobrze, że i fizyka, i chemia odpada mi w 2 klasie, za to witam rozszerzoną biologię :P[/QUOTE]U nas to wygląda tak, że gościu stara się nam wszystko wytłumaczyć a koniec końców i tak w klasie tylko świerszcze słychać a on rozwiązuje wszystkie zadania.

[quote name='Bewarka']Czuć, że jesteśmy na dogo :D w sumie po dzisiejszym spr też się przeraziłam fizyki :cool3: ale wciąż nie tak jak chemii.[/QUOTE] Chemia jest fajnaa!

[quote name='C&B']fizyka to zło, miałam dziś kartkówkę, te 'wtf' na twarzy każdego :diabloti: Chemia również :evil_lol:
a ja poszłam na humana, i czekam na 2 klasę gdzie będzie po prostu przyroda :loveu:[/QUOTE]Ja mam kartkówkę w czwartek... To będzie ciekawe doświadczenie.

Monika_1584 - zamawiałam z www, bo w pasmanteriach faktycznie o to trudno. Jest dużo różnych sklepów, mój konkretny to aspsklep.pl ;)

Raszpla wczoraj rozwaliła sobie ząb i przy okazji narkozy usunęli jej kamień, ma teraz szliczne ząbki, jak szczyl, tylko bardziej styrane i juz niekompletne. :)
Bidula, jeszcze trochę nieobecna, śpi od powrotu.

[IMG]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rastek/DSCF5859.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rastek/DSCF5864.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rastek/DSCF5869.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Jak ona ten ząb rozwaliła? :crazyeye:[/QUOTE]
odkąd ja mam ma nieciekawe te przednie zęby starte wyjątkowo mocno, ktoś jej musiał kamloty rzucać...
Po prostu jeden nie wytrzymał i zaczął się już psuć - obluzował się a, że Raszpla bardzo ostrożna jest to go sobie czymś poprawiła
i był płacz i piski.

Link to comment
Share on other sites

Niekoniecznie od kamieni.
Czarek w życiu nie wziąłby kamienia do pyska ,a miał te przednie zęby starte prawie całkowicie.A Kaja nosi kamienie od 8lat i nawet kły na nienaruszone.Lucowi kamieni nie pozwalam ,a ma kły pościerane o kilka mm od piłek ,patyków.Tak jak u ludzi jeden ma 65lat i wszystkie zęby cacy ,a inny ma 28 i nie ma zebów wcale.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...