Jump to content
Dogomania

Wesoła Heidi znalazła domek :)


borysus

Recommended Posts

Hidi wydaje mi sie być -jakby to powiedziec- opanowana, ułożona, rozsądna psychicznie wiec nie powinna atakowac kaukaza. 7 mscy to jeszcze szceniak i suka to czuje. Co do chłopaka to chyba normalne ze nie od razu polubił Hidi. W koncu jest starsza i nowa a kaukazy mają swój tupet.
Hmm jestem dobrej myśli. Dla niej byłoby to dobre bo ona am duzo energii i jest typem psa pracujacego wiec miałaby na co dzien zajecie. Nie wyobrazam jej sobie w mieszkaniu przez kilka godz. na kanapie, to nie ten pies. Myśle ze P. Stefan czy Arni sie zgodzą co do jej charakterku

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja z innej beczki. czy ten pan na piękne oczy tylko Heidi dostał? wizyte trzeba zrobic przed wydaniem psa. bo sa ludzie kochajacy zwierzeta i pomagajacy im, ale na swoj, nieudolny sposob. wiec samo dokarmianie kotow nie jest wyznacznikiem, ze pan jest super.
a jak heidi wprowadzil? tak prosto z ulicy do kaukaza wprost? ja sie boje o jej zdrowie i zycie, kaukaz to ogrony ies, a heidi jest srednia. kaukaz 7 mcy to juz kawal psa...

ale tak w iogole- Heidi wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia! staraj sie tam bardzo!! oby sie udalo, bo warunki dla niej super :) i jak szybko :)

Link to comment
Share on other sites

masz rację Kora ale nie martw się -to znajomy Stefa który < od zawsze > ma psy , kupuje u Stefa jedzenie dla zwierzaków i Stef nieraz u niego był , a Heiidii zawiózł sam do niego i było małe spięcie , wcześniej ten facet był w hotelu i widział Heidi
dzisiaj Stef nie miał czasu a teraz odwoził szczeniaka do adopcjii ale mó∑ił , że ten facet nie dzwonił więc na pewno wszystko oki , jutro podjedzie tam w odwiiedziny to niedaleko

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187532-Simsy-3-dodatek-gry-komputerowe-poradnik-Win-7-na-Sawe-do-25.06-prosimy-o-pomoc[/URL] pieniazki przekazane zostaną na hotelik dla Sary (sunia przeżyła dwa PIEKŁA... najpierw umieralnia w Dobrocinie, później nowy dom, który zgotował jej kolejne piekło.. :( prosimy o pomoc...

Link to comment
Share on other sites

chcę zapytać o takie rozliczenie dla Heidi , Borys - ty wiesz , ile było z bazarków , bo te pieniądze przekazaliście bepośrednio na konto Stefa? ja przekazałam te które wpłąciliście na moje konnto , skoro byłą niecały miesiąc może by coś zostało i byłoby na inne psiaki , które lada moment jadą do Stefa?
wszystko co było ponad 150 zł przeznaczylibyśmy na następne

Link to comment
Share on other sites

za pierwszy meisiac zapłaciłam ja z pieniedzy "dobrej duszyczki". Swoje deklarację przelałam Tobie i z ogolnych deklaracji (jednorazowych i stałych) nich powinno byc: [SIZE=5][FONT=Calibri][FONT=Arial][B][U]

Deklaracje stałe:[/U][/B][/FONT][/FONT][/SIZE]

[FONT=Calibri][SIZE=5][FONT=Arial]5 zł Zofija[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Arial]10 zł kmurdz[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Arial]10 zł [COLOR=black]fiorsteinbock[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Arial][COLOR=#000000]20 zł Aquaifere[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[SIZE=5][FONT=Arial]45 zł[/FONT][/SIZE]

[SIZE=5][U][B][FONT=Arial]Deklaracje jednorazowe:[/FONT][/B][/U][/SIZE]

[SIZE=5][FONT=Arial]20zł kizimizi[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Arial]15zł borysus[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Arial][COLOR=#000000]10 zł [COLOR=black]marta0731[/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Arial][COLOR=#000000]25 zł ranias

70zł.
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Z tego co wiem to chyba 150 zł od dobrej duszyczki

mój bazarek- 38
-AguchaP 30
-marta0731 10
-AQuifere 20
-fiorsteinbock 10
- zofija 15
-ranias 25

i prosiłem , żeby niektóre moje ogłoszenia szły na poczet Heidi, ale tego nie wiem ile?
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...