Jump to content
Dogomania

Wesoła Heidi znalazła domek :)


borysus

Recommended Posts

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='borysus']Ja mogę jej porobić, dajcie tylko adresy portali i dokładny tekst [/QUOTE]

Kora ułożyła już kiedyś: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185431-Weso%C5%82a-Heidi-szuka-domku-na-dobre-i-na-z%C5%82e?p=14705856&viewfull=1#post14705856[/URL]

dodaj go od razu do 1 postu a namiary mogą byc na mnie.
[B]664 532 841
[email][email protected][/email][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borysus']Ten tekst jest w pierwszym poście:grins:
O.k , to od rana zabieram się za nią[/QUOTE]

To fajnie:)
Czyli będzie oszczędność na ogłoszeniach... A jak Borysus się rozchula, to założy wątek z ogłoszeniami i będzie zarabiać na kolejne psiunie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borysus']Już założyłem:sg168:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186859-Pakiet-ogłoszeniowy-30-portali-13-zł-4-miejsca[/url][/QUOTE]

hehe widzisz Marta, mówisz i masz ;) Borys szybko działasz. Mi od 6 miesiecy wieszak co chwilę odpada i nie ma kto go naprawić, może sie do ciebie uśmiechnę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta0731']hi, że nie wspomnę o tym że mi bateria w kuchni cieknie, i jak chcecie to mogę jeszcze wiele usterek wymienić...:razz:[/QUOTE]

No wiesz Marta ja też. Jakby sie przejść po mieszkaniu to by się w każdym pokoju coś znalazło. szkoda, ze na bazarkach nie mozna kupić "Pana złotą rączkę" na godzinę co by i kran naprawił i wieszak powiesił ;) To jest przyszłość w bazarkach:razz:

Link to comment
Share on other sites

oooo można taki bazarek zaoferować, to będzie hicior!!!
ja się polecam do prac ogrodowych :) ale tylko na terenie mojego miasta :)
za tymczas dla jakiegoś naszego psa mogę ogbródek przekopać :D

a borysus we wrocku miałby pewnie masę roboty, jako pan złota rączka :) tam wiele ciotek. może i żone by znalazł :)

Link to comment
Share on other sites

Hop Hidi na 1!!!
Borysie moze dodasz do 1 postu ogloszenia dla Hidi.

[B]Ach i mam jeszcze pytanie odnosnie deklaracji.[/B]
Za 1 miesiac ja zaplacilam z pieniedzy "dobrej duszyczki" i to poszło z mojego rachunku. No ale cała reszta miała isc na Czerdy, Czy wszyscy dokonali juz tam wpłaty zadeklarowanych kwot?
Czy ktos w ogole wyslal pm z nr konta?

Matko ile sie zaleglosci mi narobilo przez ta szkole:shake:A najgorsze dopiero przede mną :flaming:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...