Jump to content
Dogomania

DCDC Latające psy! Poznań, 18-19 czerwca 2011


sunshine

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo chętnie:D Ja mam 20 lat:) a ty? Z Gniezna do Poznania jedziesz przez Wrześnie tak?

Wie ktoś o której godzinie to jest?:D

P.S sprawdziłam pociągi :lol: Bez przesiadek przez Wrześnie nie pojedziesz:lol: Ale pociągi mamy o równoległych godzinach prawie, więc na stacji możemy się spotkać i w teren udać się razem:)

P.S 2 Pociągiem wyjdzie chyba taniej niż autem, no i mały socjal dla psa:D A Shira ostatnio bardzo kocha pociągi i koniecznie do nich chce wsiadać:P

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie mogę coś napisać , coś mi się dzieje i nie mogę pisać na dogo. : (
Sun shine napsiz do mnie na GG : 9209078

Teraz nie zaśmiecając to tak :
Ja chciałabym być w oba dwa dni najlepiej , Sunshine ja bym do cb najwyżej dojechała i pociągiem byśmy dojechały ,
bo potem się pogubimy na tych stacjach ; / , ja mam 14 w sierpniu , nie przeszkadza ci różnica wieku ? :)
bo mi absolutnie - nie. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelina & Hera']A gdzie nocujecie, jest gdzieś może w pobliżu pole namiotowe..?:razz:[/QUOTE]
hmmm ja mieszkam niedaleko więc nocować nie muszę:P U nas we Wrześni sa campingi, domki. Ale to 60 km od Poznania :P W pobliżu Poznania, chyba nie... jakieś motele czy hotele sa:P

Patrycja ja nie mogę być w oba raczej, bo pracuję w sobotę jak na razie:P

Link to comment
Share on other sites

Ja też chciałam przyjść , właśnie wczoraj zobaczyłam bilbord reklamujący te zawody :-) nigdy nie byłam na psich zawodach, mam nadzieję że mnie nie wyklną bo ja pieska nie mam (dopiero planuję). A gdzie dokładnie będzie ta impreza i w jakich godzinach trzeba przyjść???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lottie']A gdzie dokładnie będzie ta impreza i w jakich godzinach trzeba przyjść???[/QUOTE]
Park Cytadela, dokładny plan dla widzów będzie zamieszczony tu: [url]http://www.latajacepsy.pl/[/url] zapewne kilka dni przed zawodami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lottie']Ja też chciałam przyjść , właśnie wczoraj zobaczyłam bilbord reklamujący te zawody :-) nigdy nie byłam na psich zawodach, mam nadzieję że mnie nie wyklną bo ja pieska nie mam (dopiero planuję). A gdzie dokładnie będzie ta impreza i w jakich godzinach trzeba przyjść???[/QUOTE]
Dlaczego mieli by cię wyklnąć?:) Na pewno każdy chętnie Ci przedstawi swojego podopiecznego i o nim opowie:D Mozesz się sporo dowiedzieć:)
[quote name='maash']Park Cytadela, dokładny plan dla widzów będzie zamieszczony tu: [url]http://www.latajacepsy.pl/[/url] zapewne kilka dni przed zawodami.[/QUOTE]

Dzięki:D

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odp, będę śledziła tą stronę i modliła się aby mi jakiś egzamin nie wyskoczył na 21-22 czerwca. A kto będzie startować, pochwalcie się :-) mam nadzieję że czegoś się dowiem ciekawego w tej chwili nie wiem nawet na czym ta konkurencja polega operócz tego, że rzuca się dysk a pies go goni :-)

Link to comment
Share on other sites

ooo super, super, super:D
dzięki:*

Pozwalam sobie skopiować:)
Sobota 19 czerwca2010
9:00 Pierwsza runda rzutów w konkurencji Super-Pro Toss & Fetch
12:00 Oficjalne rozpoczęcie zawodów
12:15 Występy Freestyle Young Dogs i Bonsai
ok. 13:00 Występy Freestyle Starters
ok. 15:00 Występy Freestyle SuperOpen

Niedziela 20 czerwca 2010
9:00 - 14:00 Freestyle (druga runda) w kategoriach Young Dogs, Bonsai, Starters, SuperOpen,d ruga runda rzutów w konkurencji Super-Pro Toss & Fetch
ok. 14:30[B] Finały[/B]
ok. 14:30 [B]TOP 10[/B] Super Pro Toss & Fetch
ok. 15:00 [B]Top 5[/B] Freestyle - Starters
ok. 15:30 [B]Top 10[/B] Freestyle - SuperOpen
ok. 17:15 Zakończenie, ogłoszenie wyników, dekoracja.

Pokazy (tylko w niedzielę):
zaganianie owiec - ok. 11:30, ok. 14:00, ok. 16:30
flyball - ok. 17:00

********************************************

być może będę w sobotę i niedzielę:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...