Jump to content
Dogomania

ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!


Murka

Recommended Posts

  • Replies 725
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Dziewczyny, podajcie mi proszę nr konta to wyśle te 10zł, które w nadwyżce za transport ABBI zapłacił mi dudi_1. Niestety, od siebie nie mogę nic dołożyć, bo obecnie pod opieką mam tymczasowiczkę [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194109-2-letnia-SZNAUCERKA-mini-ju%C5%BC-w-DT-szukamy-domu"]Sonię[/URL].

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Ma się dobrze. Sprawdza się wszystko co Murka pisała o niej - łagodna (Natalka sprawdza umocowanie ogona, przegląd łapek, uzębienie, uszy a Abbi spokojnie to znosi), i strasznie głodna :D - zawsze jest głodna i je wszystko nawet surowe warzywa. Nie odstepuje na krok Natalki, bo "może coś będzie jadła i się podzieli" - a Natalka lubi się dzielić z pieskami a Abbi jest akurat w pobliżu :). Bardzo lubi się tulić do Natalki i Natalka do niej. Abbi waży teraz dużo więcej niż jak przyjechała (liczymy że jak przyjdzie wiosna to zrzuci trochę biegając po ogrodzie, bo teraz niechce zaczęsto wychodzić - wiadomo zimno :)) Bardzo pojętna i mądra - zaradna szczególnie jak trzeba zdobyć jedzenie :) Ale i potrafi bronić swojego domu - rzadko szczeka ale jak już to robi to bardzo agresywnie i w odpowiednim czasie. Bardzo dobry kontakt ma z pozostałymi "szczekaczami" - Miką i Michem.

Oto zdjęcia:[URL]http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/abbi/343747/1[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Widzieliśmy, ze starego postu, że zadłużenie u Abbi wisiało na około 70 zł, nie wiem czy coś się zmieniło, ale przesłaliśmy dziś pieniązki na pokrycie długu Abbi, pzostałe prosimy przekazać na najbardziej potrzebującego psiaka :)

Link to comment
Share on other sites

Ale super zdjęcia :)
Abbi była (i jest) wyjątkowo prodziecięcym psiakiem, nie dość, że super łagodna to jeszcze delikatna. Nasza Hania do tej pory ją pamięta i jak zobaczy na zdjęciu jakiegoś białego psiaka to mówi: to jest Abbi! ;)

Dziękuję za wpłatę na dług Abbi! Niestety te 70 zł aktualne :(
Jak pieniążki dojdą to dam znać :)

Link to comment
Share on other sites

Pieniążki, które wysłaliśmy pokryją w całości dług Abbi i jeszcze zostanie na potrzebujące pieski :) Postaramy się podesłać zdjęcia Abbi z małą Natalką i jeszcze kilka innych z Abbi w udziale. Murka mam pytanie ponieważ długo nie było nas na dogomani powiedz mi co tam z Lorciem, który kiedyś był u was.

Link to comment
Share on other sites

[B]Wpłata od 1 dudi doszła: 100 zł :multi:
Także [COLOR=red]Abbi już nie ma długu!!![/COLOR][/B] :lol:
Pozostałe 30 zł przekazuję na naszego schorowanego staruszka Kurusia, który potrzebuje drogich leków:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/143499-Kuru%C5%9B-ju%C5%BC-mo%C5%BCe-oddycha%C4%87-ale-nie-odetchn%C4%85%C4%87-z-ulg%C4%85-wci%C4%85%C5%BC-czeka-na-dom-%28?p=16452894#post16452894[/URL]

Dziękuję bardzo!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...