Jump to content
Dogomania

Ares - czarny shar pei - odnalazł "swoich" ludzi jest w ds!


jaanna019

Recommended Posts

  • Replies 730
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proszę
[url]http://www.dogomania.pl/threads/122313-Spis-stron-og%C5%82oszeniowych-post-1-i-2[/url]

Ja mogłabym mu zrobić, ale w tej chwili jestem tak zalatana, ze nie dam rady
Pysio Ty umiesz robić ogłoszenia?
Jak nie to może wykupimy mu pakiet ogłoszeń na bazarku?

Link to comment
Share on other sites

Pysio jeżeli chodzi o ogłszenia to jak możesz to zrób ile będziesz potrafiła
Ja i Aresowi i Kapslowi wykupie pakiet 66 ogłoszeń.

Kontakt w ogłoszeniach na maczekx
Ja go ogłaszałam z takim tekstem, zostawiamy go czy zmieniamy?
Ares, poimo swojej urody trafil do schroniska, a wiemy jak ciezko shar peiowi zaaklimatyzowac sie w takim miejscu.
Psisko marnieje z dnia na dzien, zaczal sie zamykac w sobie, popadac w depresje...
flustracja, stres...to dobrze nie wplywa na tego cudownego psa.
Ale jest w schronisku dobra dusza, osoba ktora poswieca psu duzo czasu.
Niewiele wysilku potrzebowala aby wydobyc z tego psa te pozytywne cechy, w pierwszej chwili byl nieufny ale chwila miziania i ciasteczek pozwolily mu sie otworzyc.
Ares daje sie wyczesac, przemyc oczka, wyczyscic uszka...na widok opiekunki odstawia tance radosci.
Widac ze brakuje mu kontaktu z czlowiekiem i pragnie aby ktos go pokochal...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Pysio jeżeli chodzi o ogłszenia to jak możesz to zrób ile będziesz potrafiła
Ja i Aresowi i Kapslowi wykupie pakiet 66 ogłoszeń.

Kontakt w ogłoszeniach na maczekx
Ja go ogłaszałam z takim tekstem, zostawiamy go czy zmieniamy?
Ares, poimo swojej urody trafil do schroniska, a wiemy jak ciezko shar peiowi zaaklimatyzowac sie w takim miejscu.
Psisko marnieje z dnia na dzien, zaczal sie zamykac w sobie, popadac w depresje...
flustracja, stres...to dobrze nie wplywa na tego cudownego psa.
Ale jest w schronisku dobra dusza, osoba ktora poswieca psu duzo czasu.
Niewiele wysilku potrzebowala aby wydobyc z tego psa te pozytywne cechy, w pierwszej chwili byl nieufny ale chwila miziania i ciasteczek pozwolily mu sie otworzyc.
Ares daje sie wyczesac, przemyc oczka, wyczyscic uszka...na widok opiekunki odstawia tance radosci.
Widac ze brakuje mu kontaktu z czlowiekiem i pragnie aby ktos go pokochal...[/QUOTE]


W razie czego mogę sobie użyczyć tekstu do ogłoszeń ??

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny!!!!! Znalazlam dom dla aresa:)))))))) zrobilam plakaty i dzisiaj przyszla do mnie klientka na makijaz , przeczytala ogloszenie i mowi , ze zawsze chciala miec skarpika a wogole to chciala jechac w przyszlym tygodniu do schroniksa do rybnika.opowiedzialam jej wszystko i chcą go chc a na maxa:))) mlodzi za tydzien slub biorą bez dzieci- ideał:)))))
juz dzisiaj chcieli jechac po niego ale nikt nie odbiera telefonu:( jest jakis inny telefon do tego schroniska?
Ale sie mega cieszę:)))))

Link to comment
Share on other sites

a ja go chętnie przygarnę:) między próbnym makijażem a panieńskim dowiedziałam się, że w opolskim schronisku czeka shar pei i machina poszła w ruch. Nie udało mi się na razie skontaktować ze schroniskiem, ale mam nadzieję, że w końcu odbiorą telefon, bo taki psiak nie może zostać bez domu. Jeśli ktoś może mi pomóc w szybszym uzyskaniu informacji lub skontaktować z opiekunem Aresa, to będę ogromnie wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

Clamour piszemy jednoczesnie:)) wiec tak..rozmawialam z Pania ze schroniska ale ona powiedziala , ze adopcją powinny sie zajac dziewczyny z dogo...z tego co wiem to maczek i chyba nie ma z nia kontaktu a druga dziewczyna? pomozcie sluchajcie bo nie ma na co czekać. przeslalam jej numer Oli smsem i powiedziala , ze porozmawia z kierowniczką i zadzwonią w poniedzialek do Oli i powiedza czy b mogla adoptowac psa....
ps. to ja violad jestem tu krótko ale juz zdążyłam adoptować moją Doris i nie wyobrażam sobie życia bez niej:))))Ideał psa!!!
Mam nadzieje, ze Ola bedzie mogla szybko zabrac Aresa do domu!!

Link to comment
Share on other sites

tak domek na 1000%%%%!!!!!! Ola ma dzisiaj panienskie wiec nie wiem czy cos jeszcze napisze ale na pewno jutro :) Juz bardzo dlugo mysleli o piesku i tak to sie wszystko dzisiaj potoczyło że szok!!!!
Od trzech dni trułam dupy:) moim wszystkim klientkom o Aresie hehehheheee..i wreszcie strzał w dziesiątkę
ps. a slub z amiesiac a nie tydzien(pomylka klientki)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę :) ale nie zapominajcie, że obowiązują pewne warunki adopcji. Wiem, że wszyscy chcemy żeby pies trafił do ds, ale jeszcze bardziej chcemy żeby to był ten jedyny najlepszy ds. Dlatego konieczna jest wizyta przedadopcyjna. Domek musi przejść wszystkie procedury. Myślę, że może Ares poczekać aż Maczekx wróci to tylko tydzień i trochę. Jak domkowi zależy to poczeka. Maczekx jest właściwą osobą do sprawdzenia domku (po tym co przeszła jak adoptowała ode mnie Larę wie jak to się robi ;) ) Gdzie jest ten domek? Jakie warunki? Czy wie cokolwiek na temat rasy? Czy zdaje sobie sprawę ze stanu zdrowia psa? Czy liczy się z tym, że w przyszłości jego stan może się pogorszyć? Czy są gotowi na wydatki związane z psem?
Musimy wszyscy być pewni, że to właśnie na tę rodzinę Aresik czeka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...