Jump to content
Dogomania

Parys ze schronu rok spędził w psim niebie u ZuziM, za TM :(


kaja555

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kaja - post 4 uzupełniony. Możesz w pierwszym odsyłać do 4-go bo wpisałam tam i deklaracje i wpłaty. Chyba że Ty wolisz jakoś inaczej to zrobić to jestem otwarta na sugestie i zmiany ;).

Przypominam brak nam już tylko 100 zł. - kto da złotówkę Paryskowi. Pięknie prosimy:modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Kaja - post 4 uzupełniony. Możesz w pierwszym odsyłać do 4-go bo wpisałam tam i deklaracje i wpłaty. Chyba że Ty wolisz jakoś inaczej to zrobić to jestem otwarta na sugestie i zmiany ;).

Przypominam brak nam już tylko 100 zł. - kto da złotówkę Paryskowi. Pięknie prosimy:modla::modla::modla:[/QUOTE]

Wielka okazja!!!:loveu: Jedna złotówka i brakująca Paryskowi liczba zmieni się [FONT=Arial Black]z[/FONT] [FONT=Arial Black]trzycyfrowej[/FONT] [FONT=Arial Black]na[/FONT] [FONT=Arial Black]dwucyfrową !!![/FONT] Tego przełomowego momentu nie można przeoczyć...:roll:
Kto będzie szczęściarzem, który to sprawi???;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Wielka okazja!!!:loveu: Jedna złotówka i brakująca Paryskowi liczba zmieni się [FONT=Arial Black]z[/FONT] [FONT=Arial Black]trzycyfrowej[/FONT] [FONT=Arial Black]na[/FONT] [FONT=Arial Black]dwucyfrową !!![/FONT] Tego przełomowego momentu nie można przeoczyć...:roll:
Kto będzie szczęściarzem, który to sprawi???;)[/QUOTE]
Ubocze ale Ty kusisz:D:D:D...juz prawie sie przelamalam:p:p :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Kaja - post 4 uzupełniony. Możesz w pierwszym odsyłać do 4-go bo wpisałam tam i deklaracje i wpłaty. Chyba że Ty wolisz jakoś inaczej to zrobić to jestem otwarta na sugestie i zmiany ;).

Przypominam brak nam już tylko 100 zł. - kto da złotówkę Paryskowi. Pięknie prosimy:modla::modla::modla:[/QUOTE]

Załatwione ;)

Link to comment
Share on other sites

Dogo jest wnerwiające...
Czy ja dobrze widzę, że Parysek trafi do Zuzi? To się chłopakowi udało :) Strasznie się cieszę.
Stałej nie dam rady niestety - zadeklarowana jestem na maksa, ale może jakiś bazarek zrobię... w przyszłym tygodniu... Bo nie mam już miejsca na półkach z książkami :) Czas wyprzedać trochę sensacji ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Dogo jest wnerwiające...
Czy ja dobrze widzę, że Parysek trafi do Zuzi? To się chłopakowi udało :) Strasznie się cieszę.
Stałej nie dam rady niestety - zadeklarowana jestem na maksa, ale może jakiś bazarek zrobię... w przyszłym tygodniu... Bo nie mam już miejsca na półkach z książkami :) Czas wyprzedać trochę sensacji ;)[/QUOTE]

Do Zuzi, gdzie jest już Mika - jego niedawna współtowarzyszka niedoli z boksu...;)

Dziękujemy Ra_duniu!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']Kochani, wytlumaczcie mi niekumatej- wplaty jednorazowe sie nie licza, na tyle zeby Parysek, ten cudny, biedny piesek mogl JUZ pojechac do domku??
Bede wdzieczna za wyjasnienie.:-)[/QUOTE]

Liczą się, tylko nie mogą być one stałą gwarancją pobytu psiaka w hoteliku. Najczęściej są wykorzystywane na transport (tu dzięki Livce i Nikusiowi nie ma takiej potrzeby), na ew. leczenie ( ważne zwłaszcza w przypadku staruszków - ostatnio taki problem u Zuzi miała tyska Dylanka - a Parysek też staruszek) i na łatanie dziury budżetowej, gdyby nie daj Boże ktoś przestał płacic deklaracje (taki problem był niedawno z Miką, Posterem i Dylanką, ale wierzę, że tu tak nie będzie)...
Oczywiście przeznaczenie wszystkich deklaracji - stałych i jednorazowych - jest dokładnie rozliczane..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']Kochani, wytlumaczcie mi niekumatej- wplaty jednorazowe sie nie licza, na tyle zeby Parysek, ten cudny, biedny piesek mogl JUZ pojechac do domku??
Bede wdzieczna za wyjasnienie.:-)[/QUOTE]

Wydaje mi się, że w przypadku Paryska już możemy myśleć o pakowaniu...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka'][B]Nareszcie mogę zaprosić na bazarek dla Parysa ...[/B] :cool3:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/187899-Kurtki-i-spodnie-dla-Pan%C3%B3w-Parys-zaprasza-do-2.07.do-godz.22-giej.[/URL][/QUOTE]

Dziękuję Bardzo, Livka i biegnę podnosić wątek...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka'][B]Nareszcie mogę zaprosić na bazarek dla Parysa ...[/B] :cool3:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/187899-Kurtki-i-spodnie-dla-Pan%C3%B3w-Parys-zaprasza-do-2.07.do-godz.22-giej.[/URL][/QUOTE]

dziękujemy bardzo i zapraszamy!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ankita']Witam wszystkich - Bosmanek odszedł ale pewnie ucieszyłby się, że teraz możemy pomóc Parysowi - tak więc deklaruję stałkę "byłą bosmankową" 24 zł. Trzymam kciuki[/QUOTE]


Śledziłem wątek Bosmanka. Nawet na jednej z pierwszych stron ułożyłem mu rymowankę...

Dziękuję, Ankita! A Ty nam z góry Bosmanku, sprzyjaj, bo sam wiesz, jaki przykry może być los takich cudownych, a skrzywdzonych dziaduniów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ankita']aha nie mogę znaleźć danych do przelewu - pewnie jestem ślepa ale please możecie wpisać na pierwszą strone albo w odpowiedzi na mój wpis? dzięki[/QUOTE]

Już wysyłam w imieniu AlfyLS - Paryskowej księgowej...

Link to comment
Share on other sites

Witam.Dostałam zaproszenie od UBOCZE, ale widzę tu tyle znajomych twarzy...sami swoi.Czyli Parysek ma trafić tam, gdzie już jest nasza Dylanka...do Zuzi.Wolałabym już nie robić stałych deklaracji, bo mogę nie wydolić, płacę na same staruszki, a wiadomo co i jak. Proszę o PW i wyślę chociaż 20 zł.Wyadoptujcie Dylaneczkę to skapnie dla Paryska, albo innego tetryczka.

Jak to samo konto co dla Dylanki to mam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...