Jump to content
Dogomania

Lazy...(') i Ida...(')


LAZY

Recommended Posts

  • Replies 716
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Ja w komórce też mam Lazy:) W pracy na monitorze mam Idę, bo przy Lazy za często bym płakała ;) A w domu Lazy stoi w każdym pokoju, raz sama raz ze mną. Oni na prawdę byli wyjątkowi, teraz zarez zasuwają i przeciągają się kijami jak to mieli w zwyczaju... Potem Lazy płynie po jeziorze a Tekila zastanawia się: wskoczyć, nie wskoczyć a jak się zdecyduje to tym swoim tradycyjnym opłakanym stylem startuje za nią:) To były czasy...ehhh. (')

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[INDENT] [INDENT] [SIZE=4][COLOR=Navy][I][B]Zapłacz[/B]
[B]Kiedy odejdzie,[/B][/I][I]
[B]Jeśli cię serce zaboli,[/B][/I][I]
[B]Że to o wiele za wcześnie[/B][/I][I]
[B]Choć może i z Bożej woli.[/B][/I][I]

[B]Zapłacz[/B][/I][I]
[B]Bo dla płaczących[/B][/I][I]
[B]Niebo bywa łaskawsze[/B][/I][I]
[B]Lecz niech uwierzą wierzący,[/B][/I][I]
[B]Że on nie odszedł na zawsze.[/B][/I][I]

[B]Zapłacz[/B][/I][I]
[B]Kiedy odejdzie,[/B][/I][I]
[B]Uroń łzę jedną i drugą,[/B][/I][I]
[B]I.. przestań[/B][/I][I]
[B]Nim słońce wzejdzie,[/B][/I][I]
[B]Bo on nie odszedł na długo.[/B][/I][I]

[B]Potem[/B][/I][I]
[B]Rozglądnij się w koło[/B][/I][I]
[B]Ale nie w górę[/B][/I][I]
[B]Patrz nisko[/B][/I][I]
[B]I.. może wystarczy zawołać,[/B][/I][I]
[B]On może być już tu blisko...[/B][/I][I]

[B]A jeśli ktoś mi zarzuci,[/B][/I][I]
[B]Że świat widzę w krzywym lusterku,[/B][/I][I]
[B]To ja powtórzę:[/B][/I][I]
[B]On wróci[/B][/I][I]
[B]Choć może i w innym futerku..[/B][/I][/COLOR][/SIZE]
Franciszek Klimek -autor


[IMG]http://img255.imageshack.us/img255/3458/wieca1y.gif[/IMG] [/INDENT] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Święty na pewno był! Dla Lazy najlepszym prezentem byłby śnieg:) Zresztą na pewno go ma jak tylko zapragnie! Uwielbiała pływać w śniegu, zakopywać się w zaspy. Zawsze w zimowe wieczory, jak za oknem było biało ona siadała pod drzwiami wyjściowymi i piszczała udajac, ze chce wyjść! A na spacerze co? Istne białe szaleństwo! Ahhh jakie to były wspaniałe czasy.

Lazy musze Ci sie pochwalic, ze poszłam na kurs prawa jazdy i zdałam za 1 razem! Wiem, ze to pewno i Twoja zasługa, bo ja taki samochodowy przeciwnik z prawkiem w ręku to dobiero widok:) No i jest coś jeszcze...ale na razie ciii...wrócę tu za tydzień jak wszystko się uda.

Kocham Cię! (')

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Lazy kochana moja...Ty już wszystko wiesz...dbaj teraz o malutką dogomaniacką fasolkę, która rozwija się teraz pod moim serduszkiem.
Żałuję, że nie będziesz się mogła opiekować małym dogomaniakiem, ale wierzę, że zza TM będziesz nad nami czuwać. Szepnij Idzie do uszka, żeby była dobra dla maluszka, bo ona to taka szalona diablica i aż strach co to będzie jak dzidzia się urodzi.

Kocham Cię Słoneczko moje! (')

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Agga']Lazy to cudowne wieści. Dzięki, że mi wcześniej powiedziałaś. Niech fasolka rośnie i zdrowa na świat przyjdzie. Czekamy...[/QUOTE]

Nie mogłam Ci nie powiedzieć! Na dogo nic nie mogłam napisać przed świetami, bo nawet moja rodzina nie wiedziała, a moja siostra czasem tu wpada, więc było by śmiesznie:) Pomyślałam sobie, ze taka kartka z życzeniami od fasolki będzie miłym sposobem na taką dobrą wiadomość.
Chociaż ja nadal w to nie wierzę...jak to się stało, że ja taka anty dzieciowa juz kocham tego małego szkraba, który daje mi w kość od samego początku ciąży...Dziwne są te baby jednak...

Lazy...(')

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...