Jump to content
Dogomania

Lazy...(') i Ida...(')


LAZY

Recommended Posts

Tak na pewno sporo w tym racji :)
Na początku przychodzi ból i zwątpienie... pozwolić godnie odejść, w sensie pozegnać się, a potem wspominać z lekkim uśmiechem... jest najtrudniej...

Cięzko pogodzić sie ze stratą kogoś, kogo kochamy...

A nowy pies? nowy pies ma zawsze jakąś malutką cząstkę poprzedniego... i przez tego nowego nawiązuje się taka mistyczna więź z poprzednim... ja też wierzę, że kiedyś... może wczesniej niż myślę, spojrzę w oczy psu i powiem: Bossiu, odbijasz się w nich... chociaż jeszcze nie zdecydowałam... bo to 6 lat... to nie jest to czas załoby... raczej wyciszenia... i usmiechu - za to, ze był...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 716
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[I][B]Paulinko , brawo ;)i wiedz ,że sama tej decyzji nie podjęłaś ..to Lazy pomogła ci ją podjąć ,w tej tęsknocie , rozmyślaniu jest ukryta prawda o życiu ......Lazy pozostaje w myślach , w sercu i podsyła Ci swoją Następczynię , abyś przez nią mogła się do swojej kochanej dziewczynki przytulić , posłuchać bijącego serca .

My dziś byliśmy odwiedzić miejsce spoczynku Harleya , Ozzy biegł po polach i kiedy zawołałam idziemy do Harleya zaraz skręcil na działeczkę pobiegł pod jałowiec , on wie że tam leży jego Starszy Brat ;)i nasze Słoneczko .

Trzymam kciuki za WAS;)
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

wiem ze dla ciebie to tylko kolejny wyraz wspolczucia ale na prawde na prawde bardzo mi przykro
[*] nie znalam was, waszej histori ... weszlam tu przez przypadek i zaczelam ryczec... slimtalam przed kompem i rycze dalej na prawde tak bardzo mi przykro czuje sie jak bym to ja stracila kogos bliskiego Lazy wiem ze jestes bardzo szczesliwa i mozesz biegac gdzie chcez

Link to comment
Share on other sites

Lazy
[*]...przyszlam zapalic Ci swieczke i powiedziec ze pamietam:-( .I mam nadzieje,a wiem ze i Ty-ze nowa sunia Twojej najlepszej przyjaciolki zapelni choc troche pustke po Tobie-ona Ciebie nigdy nie zastapi-ja to wiem,Paulina to wie i Ty to wiesz-ale pewnego dnia Paulina bedzie sie znow usmiechac i kochac ta sunie-Ja wiem,ze Tobie bedzie wtedy dobrze-Twoja przyjaciolka bedzie szczesliwa:)I nowa sunia tez:loveu: .I Ty rowniez-czekajac na swoja przyjaciolke w niebie

Link to comment
Share on other sites

I've been loving you for such a long, long time baby
Expecting nothing in return
You see time, time is our friend
Cause for us there is no end
I will hold you up, I will hold you up
Your strength gives me enough..
Lazy [']

Dla ciebie Pauilna, bo Ty i Lazy wciąż nie dajecie mi spokoju.. I to, co tu piszesz skłania mnie do bardzo wielu przemyśleń :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś jak jeszcze nie miałam internetu w domu i rzadko bywałam na dogomani. Nie wiem dlaczego ale LAZY zapadła mi głęboko w pamięci.
Jak zobaczyłam jej wątek na Tęczowym Moście to mnie poprostu wmurowało.

Co do Twojej decyzji w związku z pieskiem to jest słuszna.
Ja jak wiedziałam że Remi odejdzie już niedługo, kupiłam szczeniaka żeby poznał Remiego i na wzajem, mam wrażenie że dobrze zrobiłam.
A więc Lazy jedyne co może mieć ci za złe to to że nie dałaś jaj szansy poznać małego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']Pewno masz racje. Na pewno masz racje! I Ty i asher i cała reszta. Dzisiaj dzwonie do hodowcy tej "kruszynki" ze zdjęcia. Zobaczymy czy sie dogadamy:)
Dzisiaj swieci sloneczko...teraz kojarzy mi sie tylko z usmiechnietym pysiem mojego kwiatuszka!
Kocham Cie Pysiaczku...[/quote]

He he a ja będe tego maluszka miziała :) :multi: :multi: :multi: :multi: i zostane ciocią która rozpieszcza maluszka :)
Lazy by mi nie darowała jakbym nie rozpieszczała malucha :)

Acha Paulinko do twojego malucha dołączy kolejny mój maluch najpóźniej sierpień (pewne zmiany chyba nastapią ;) )i będzie miała z kim szaleć :) Bo Tekila znasz go jego zawsze inne rzeczy interesują - on sam :lol: :lol: :lol: :lol:

Masz moje 100% popracie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Paulinko życze Ci z całego serca aby w Twoim domku zagościł nowy malusi faflunek. [/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkgreen]Ja juz na to nie moge liczyć.[/COLOR][/B][/quote]

E tam Aguś w koncu zjawi się do Ciebie :) nie teraz to kiedyś na pewno :) całe życie przed tobą :) Trzeba wierzyć że marzenia się spełniają :)

[IMG]http://imagecache2.allposters.com/images/NGSPOD09/119834.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkgreen]Sylwia psa to ja moge miec jak sie wyprowadze z domu. tak mi powiedziała tato. A do choerci gdzie ja mam sie wyprowadzic? Zarabiam tak marnie, że chyba tylko pod most do kartonu:shake:Zaczynam popadać a jakąs paranoje. Jedyne wyjście, żeby miec psa musze go chyba w prezencie dostac.:-( [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Sylwia psa to ja moge miec jak sie wyprowadze z domu. tak mi powiedziała tato. A do choerci gdzie ja mam sie wyprowadzic? Zarabiam tak marnie, że chyba tylko pod most do kartonu:shake:Zaczynam popadać a jakąs paranoje. Jedyne wyjście, żeby miec psa musze go chyba w prezencie dostac.:-( [/COLOR][/B][/quote]

Agga, mam rozwiązanie: daj mi pieniądze, wybierz psa, a ja Ci go kupię w prezencie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Agnieszko :) moi rodzice tez mowili nigdy wiecej psa !..... daj im czasu wierz w to ze niedlugo zagosci w twoim domu mala kuleczka :) nie badz pesymistycznie nasatwiona :razz:

Paulinko zycze powodzenia w szukaniu malej pociechy qtora wypelni tak wielka pustke w domu i serduchu jaka zagoscila po stracie ukochanego przyjaciela:calus: [SIZE=1]przy malym szkrabie jest tyle roboty ze pamieta sie tylko te dobre chwile spedzone z ś.p psiakiem a te zle uciekaja w zapomnianie :)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mija tydzien a mi się wydaje, że minęła cała wieczność..Coągle boli, ciągle pamietam i ciągle cholernie tęsknię!!!

To dziewczynka, ma 3 miesiace i u mnie będzie w sobote:) Mam nadzieje, ze wyleczy mi chore serduszko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']
To dziewczynka, ma 3 miesiace i u mnie będzie w sobote:) Mam nadzieje, ze wyleczy mi chore serduszko...[/quote]


świetnie że już :lol: ..oj ..pochłonie całą uwagę ta mała istotka ..najlepszy okres "nieznośności" ;)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam z zakupów dla maluszka...I wlokłam sie do domu bez celu. Płacze jak cholera...wszystko wraca...wspomnienia, zal i ból, plany które nigdy sie nie zrealizuja...rozmawiam sobie z Lazy w pustym domu. Dzisiaj jest ładna pogoda. Na pewno leżałaby teraz na balkonie. Jak rpzychodziłam wskakiwała na łózko i dawała brzuszek do miziania, piszczała z radosci, lizała po twarzy a potem szła na balkon. Z balkonu jak mnie widizłą to tak głupio patrzła na dół, machała ogonem po czym biegła do drzwi wejsciowych i kazała je otwierac zeby przywitac mnie na klatce radosnym wrzaskiem...Tak bardzo mi Ciebie brakuje. Czasami nawet sie boje, ze nie bede potrafila pokochac Idy tak jak Ciebie, ze bede kochac za mało...Jestem przerazona...chociaz juz kocham tego małego szkraba który czeka tam na mnie na koncu Polski...

Ale sie wygadałam...dzisiaj mam gorszy dzien, nie wiem czemu. Ale zaraz wstawie fotki mojej małej...może mi sie polepszy.

Link to comment
Share on other sites

Nie wierze w to, z emalucha nie pokochasz! Ja tez tak myslalam, kiey zjawil sie nastepnego dnia, po odejsciu staruszka, mlody! gdy zobaczylam te krzywe lapki, ta mordzie slodziutka - wymieklam! Kocham go, ale inaczej, nie moge powiedziec czy bardziej czy mnie - porpstu inaczej. I z Wami bedzie tak samo. Zakochasz sie w Idzi, zwariujesz z powodu niej, zycie zacznie sie od nowa, inne zycie, z Lazy w serduchu, z Idzia u boku - wierz mi - bedzie fajnie! Idzia pozwoli Ci stanac na nogi, ale zawsze oczy bedziesz miala pelne lez, na wspomnienie o Lazy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Nie wierze w to, z emalucha nie pokochasz! Ja tez tak myslalam, kiey zjawil sie nastepnego dnia, po odejsciu staruszka, mlody! gdy zobaczylam te krzywe lapki, ta mordzie slodziutka - wymieklam! Kocham go, ale inaczej, nie moge powiedziec czy bardziej czy mnie - porpstu inaczej. I z Wami bedzie tak samo. [U]Zakochasz sie w Idzi, zwariujesz z powodu niej, zycie zacznie sie od nowa, inne zycie, z Lazy w serduchu, z Idzia u boku - wierz mi - bedzie fajnie! Idzia pozwoli Ci stanac na nogi, ale zawsze oczy bedziesz miala pelne lez, na wspomnienie o Lazy.[/U][/quote]
właśnie tak to będzie , ale będzie dobrze ...............bo tak by chciała Lazy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=black]Paulinko![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]Dzisiaj dowiedziałam się....Bardzo ale to bardzo nam sie zrobiło przykro..[/SIZE]
[SIZE=4]Lazy była taką kochaną sunią.[/SIZE]
[SIZE=4]Zawsze będzie w naszej pamięci,taka wesoła i radosna ..[/SIZE]
[SIZE=4]Małgosia i EIKO[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...