Jump to content
Dogomania

Ludzka głupota niezna granic

ania10512

Recommended Posts

znalazłam dwa artykuły po których przeczytaniu aż włos się jeży ze złości:angryy::angryy::angryy:
[URL]http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,7848692,Wyrzucil_psa_z_trzeciego_pietra__bo_smierdzialo.html[/URL]
[URL]http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,7853737,Zabil_psa__bo__nie_chcial_stac_i_zle_wygladal_.html[/URL]

pierwszy zdarzył się 6 maja a drugi 7 maja tego roku polskie prawo jej stanowczo za łagodne!!!:mad::mad:

ludzka nie lucka ;)

prawo jest dobre - nawet te 3 czy 2 lata to dużo.. to sędziów mamy beznadziejnych - jeśli ludzie zaczną dostawać maksymalny wymiar kary bez zawiasów to każdy dwa razy pomyśli zanim skrzywdzi zwierzę - nagonka w mediach jest, teraz tylko zmiana podejścia sędziego i lepsza wykrywalność.
dobre prawo to nie surowe prawo - to takie które jest egzekwowane z całą stanowczością (nie widzę stanowczości w grzywnie 500zł..)

Po pierwsze pomyślałam sobie po przeczytaniu tytułu:kto to jest ten Lucek????:Jeśli jego głupota jest taka zła,a tak na poważnie,to bardzo chciałabym aby obaj panowie,nawet ten 81-letni dziad,trafili w moje łapy!!!Marny gnojów los!!!

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

jeny!!!poprostu włos się na głowie jeży!!u mnie sąsiad kibol kupił sobie szczeniaka amstafka i po pewnym czasie....zaczęło się bicie czym popadnie,rzucanie nim po mieszkaniu,nie dawanie jedzenia,cały dzień siedział sam w domu...ale wszyscy interweniowaliśmy i piesio ma normalny dom...