Jump to content
Dogomania

wyrzucona z sam.NIE ODDAM JEJ NIKOMU i żałujcie bo jest KOCHANA :P


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 982
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No Święta, Święta. Niektórzy na przykład cały dzień spędzili w domu, gdzie nie ma internetu. I nie było to muzeum ;)

Perełka ma kilka atutów. Po pierwsze - jest młoda. Po drugie - Maja obiecała transport na znaczną odległość. Po trzecie - gdyby trzeba było pannę przetrzymać dzień-dwa w Olsztynie to dom się znajdzie.
Po czwarte - ładna jest bardzo, oczywiście :)

I dlatego myślę, że można myśleć optymistycznie o przyszłości Perełki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shantara']Ja też witam Goswiek - kolejną osóbkę sprowadzoną tu przez Szejka :)
Jak już wpadłaś to iwonamaj ma rację - piesek jest tylko kwestią czasu ( już ja coś o tym wiem :) ), a Ci którzy wybijają to z głowy nie będą mieli wyboru ;) A sunia pewnie z Agą gdzieś bawi na święta. Ale do góry niech hopa :lol:[/quote]

Witajcie ponownie, Święta, Święta i po Świętach. Dzięki za przywitanie Shantara, to fakt wpadłam po uszy i dobrze mi z tym:cool3: Tymczasem podbijam wątek Słodkiej Perełki, hopaj do góry. Ciekawe co u nich słychać? Pozdrawiam, Gosia

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich :) poświątecznie.
Witam Goswiek- no i wpadłaś po uszy bo DGM to nałóg. Wpadasz na net i od razu na DGM sprawdzić co z tymi bidami się dzieje.
Ja święta spędzałam z dala od netu bo nie miałam dostępu :shake: i cały czas myślałam o Perełce,że jest bezpieczna z Agą, ale że [SIZE=4][COLOR=red]dalej domek jest potrzebny bardzo pilnie.[/COLOR][/SIZE]
Dzięki AgaiTheta za info.
[SIZE=6][B]Hop do góry Perełko[/B][/SIZE]
Aga daj znać co u naszej Perełki słychać, bo ciotki umieraja z ciekawości :loveu:
I w ogóle Aga dzięki że tak walczyłaś żeby mała został u Ciebie na Święta- jak sie dowiedziałam kamień z serca mi spadł a właściwie to cały głaz. Dziękuje i przesyłam :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Witam [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Właśnie wróciliśmy do domku.[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Jak miło, że tęskniliście za nami [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] i to na tyle dobrych wiadomo,ści [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Święta minęły całkiem spokojnie, siusiu czasami w domu, ale raczej na dworze , schody opanowane. Niestety dzisiaj zdarzyło się.......[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Perełka dopadły się z moją miniaturką jamniczką , która obecnie jest leczona, ma rany szarpane, krwawiła jak.......... echhhh..mówię Wam co ja przeżyłam...a co się nasłuchałam od rodziny........niestety mała mimo, że chciałam jej dać domek tymczasowy musi opuścić terytorium mojej jamniczki [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]L[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Z owczarkiem się dogadała, razem biegały, bawiły się....[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Jest przesympatycznym psiakiem, który jak spojrzy na człowieka to serduszko się kraja w talarki. Jest przylepa niesamowita, cały czas się przytula i trąca łapką [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dzwoniłam do tego schroniska o hotelik, przyjmą ją, ale....boją się bo ona nie była na nic szczepiona, że jako szczenię może jednak się rozchorować u nich i nie przeżyć....no, ale znowu schronisko to ......w ogóle jak wyrok.[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT='Times New Roman']Tyle na gorąco...........bo nie czuję się najlepiej [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]L[/FONT][/FONT][FONT='Times New Roman'] [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Hop Perełko, trzeba jej szybko domek znaleźć, macie jakieś jeszcze pomysły Cioteczki, czy ktoś z Mazur nie chce tej Słodkiej Panieneczki? Aga jesteś niesamowita i super przykładem dla "początkującej" Dogomaniaczki, Całuje, cioteczka Gosia :)

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1618/16040611523nl.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/1742/16040612030bn.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/6887/16040612041fu.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3526/16040621409vk.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witaj Goswiek :)

Byliśmy w Święta na takiej typowej wsi :) to i psiaki mogły poświętować bez smyczy :)

Niestety teraz Perełka siedzi w kagańcu i bardzo płacze z tego powodu a moja jamniczka płacze bo dostaje zastrzyki i ma potwornie bolącą ranę.....

Perełka jest naprawdę taka milusia i jak ktoś ją przygarnie i pokocha to nawet nie spodziewa się takiej miłości jaką dostanie...od tego czarnego szczęścia....bardzo bym chciała aby nie zdążyła już zaznać schroniska ...bo to wyrok dla takiego pieska jak ona (zagryzą ją).....

....[B]dlatego błagam o szczęście dla tej maleńkiej, która już tyle doświadczyła niedobrego....zasługuje na miłość !!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Ale słodka psinka z tej Perełki :loveu:
A jamniczka bidulka :-( Mam nadzieję, że szybko się rany zagoją i nie będzie musiała brać za długo tych zastrzyków.
Jak przeczytałam o tym co się stało, to aż nie wiedziałam co napisać. Musiałaś przeżyć straszne chwile.
Nie dałoby się Perełki zaszczepić zanim trafi do hoteliku? Może ona już miała jakieś szczepionki zanim ją wyrzucili... W każdym razie hotelik chyba lepszy od schroniska.

Gdyby chociaż tymczasowy domek się znalazł. Najlepiej bez innych suniek, bo chyba z pieskami lepiej się Perełka dogaduje...

Link to comment
Share on other sites

Rzepka no mały nie jest, ale....jeszcze pewnie ze dwa razy się powiększy :)

Co do jamnisi, właśnie wróciła z wizyty u wet. dostała antybiotyk i podobno źle to nie wygląda (fachowo udzielona pierwsza pomoc hihihihi :evil_lol: )

Tak to co przeżyłam jak się na siebie dwie panny rzuciły to jest nie do opisania, że to moje maluchy wytrzymały..uffffff.... widok potworny....ale nie chcę nawet tego wspominać.

Perła okropnie się męczy w tym kagańcu, nie chce jeść, pić.....nic...

zaszczepić ją można by było, ale po pierwsze nawet przeciw wściekliźnie to nie zaszczepią bo w ostatnich 7 dniach pogryzła psa ...na inne choroby to i tak trzeba odczekać aż szczepionka zacznie spełniać swoją rolę bo zaraz po szczepieniu oddać ją do hoteliku czy schroniska to jeszcze gorzej jak bez szczepienia...(jest bardziej podatna na daną chorobę) a maleńka PEREŁKA nie ma domu tymczasowego żeby .....i same "ale"....cholera by to wzięła. Dwie osoby zainteresowały się sunią po allegro, ale drugi raz już nie napisały .....

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, kiepskie wieści. Aga całusy dla Jamnisi. Kto ma jakiś pomysł???
Najlepiej gdyby mała trafiła od razu w dobre ręce. Albo domek tymczasowy tylko że taki wcale nie chce się znaleźć.
Jedynie co mogę w tej chwili napisać to to że myślami jestem z Tobą Aga tylko że to tak cholernie mało.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Aga kto zapomniał? Ciotka Ivory myśli o Perełce non stop. Tylko chyba ją inteligencja zawodzi bo nic nie może wymyśleć, już wszyscy z mojego otoczenia wiedzą o Perełce tylko że wszyscy mają psy :( i dalej nic
:shake: :shake: :shake: :shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...